http://kariera.mk

Serbia ultimatum Kosovës për lirimin e dy ‘spiunëve’ të arrestuar

para 3 muajve - Insajderi

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë. Kjo Zyrë ka kërkuar...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh

para 3 muajve - Zhurnal

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh

para 3 muajve - Albeu

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh . Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë...

Pas arrestimit të 2 spiunëve serb, Serbia me një “ultimatum” për Kosovën

para 3 muajve - GazetaBlic

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për...

Serbia reagon pas prangosjes së dy serbëve për spiunazh, kërkon lirimin e menjëhershëm të tyre

para 3 muajve - OraInfo

Policia e Kosovës prangosi dy serbë të dyshuar për spiunazh, Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të tyre Serbia po kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve që po mbahen nga Policia e Kosovës si të dyshuar...

Me porosi të Beogradit, si u kapën 2 spiunët serbë në Kosovë

para 3 muajve - Albeu

Kishin mbledhur të dhëna të serb ëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb . Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi të mërkurën,...

Me porosi të Beogradit, si u kapën 2 spiunët serbë në Kosovë

para 3 muajve - BalkanWeb

Kishin mbledhur të dhëna të serbëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi të mërkurën,...

Në kufirin Kosovë-Serbi u arrestuan dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Portalb

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare...

Ja për çfarë dyshohen dy serbët e arrestuar për spiunazh në Kosovë

para 3 muajve - Kallxo

Dy serbë, shtetas të Kosovës, janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në pikën kufitare “Dheu i Bardhë”. Të njëjtit dyshohen për spiunazh. Prokuroria e Gjilanit ka thënë për KALLXO.com se serbët me shtetësi...

Serbia kërkon lirimin e serbëve të arrestuar për spiunazh

para 3 muajve - Periskopi

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për...

Kosovë, arrestohen dy shtetas serb nën dyshimin për spiunazh

para 3 muajve - Zëri i Amerikës

Policia e Kosovës tha se ka arrestuar dy shtetas serb një ditë më parë në një vendkalim ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh. Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i Zërit të...

Në Kosovë, arrestohen dy serbë të dyshuar për spiunazh

para 3 muajve - Illyria

Prishtinë, 11 korrik 2019 – Policia e Kosovës njoftoi se dy  serbë, shtetas të Kosovës, i ka arrestuar një ditë më parë në një vendkalim kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh....

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh

para 3 muajve - Infokusi

Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh

para 3 muajve - Arbresh

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për...

Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - RTV 21

Arrestohen në pikën kufitare te Dheut i Bardhë Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë në...

Arrestohen 2 spiunë serbë në Kosovë: Këta janë emrat e tyre dhe detyra që kryenin në Anamoravë

para 3 muajve - GazetaBlic

Dy spiunë serbë janë arrestuar nga Policia e Kosovës në vendkalimin kufitar tek Dheu i Bardhë. Trajan Trajkovic dhe Boban Dajic janë dy serbët e arrestuar nga Policia e Kosovës, ata në Kosovë shërbenin...

Arrestohen 2 spiunë serbë në Kosovë, ja emrat e tyre dhe detyra që kryenin në Anamoravë

para 3 muajve - InfoShqip

Dy spiunë serbë janë arrestuar nga Policia e Kosovës në vendkalimin kufitar tek Dheu i Bardhë. Trajan Trajkovic dhe Boban Dajic janë dy serbët e arrestuar nga Policia e Kosovës, ata në Kosovë shërbenin...

Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për spiunim. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën,...

Policia arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të...

Policia deklarohet rreth arrestimit të dy serbëve të dyshuar për spiunazh

para 3 muajve - Klan Kosova

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale...

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh

para 3 muajve - Arbresh

Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të...

Policia: Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Klan Kosova

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale...

Në pikëkalimin te Dheu i Bardhë arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për spiunim. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën,...

Arrestohen dy spiunë të Serbisë në Kosovë

para 3 muajve - Albeu

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh . Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën...

Policia e Kosovës deklarohet rreth arrestimit të dy spiunëve serb, po përpiqeshin të largoheshin nga Kosova

para 3 muajve - Alsat-M

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serb tek pika kufitare “Dheu i Bardhë”. Një 41 vjeçar dhe një 60 vjeçar janë ndaluar në pikën kufitare te Dheu i Bardhë dhe gjatë kontrollimit, dhe të cilët...

Policia arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të...

Arrestohen dy persona të dyshuar për spiunazh

para 3 muajve - Klan Kosova

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale...

Falsifikoi dokumente, arrestohet i dyshuari në Malishevë

para 3 muajve - Insajderi

Një person është arrestuar pasi që dyshohet se ka shitur certifikata të falsifikuara të aftësive profesionale me vlerë prej 250-300 euro. Sipas Policisë së Kosovës lidhur me rastin janë duke u intervituar...

Aksident në Shkup, lëndohen disa persona

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 korrik- Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkup. Sipas informacioneve të para janë lënduar disa persona, transmeton Zhurnal. Sipas dëshmitarëve okularë, në këtë aksident janë...

Mërgimtari nga Amerika e rrah mirëmbajtësin e hyrjes së banesës në Gjilan

para 3 muajve - Insajderi

Një mërgimtar nga Amerika është arrestuar gjatë ditës së djeshme në Gjilan. Ai kishte sulmuar fizikisht mirëmbajtësin e hyrjes së banesës, duke thyer madje edhe xhamin e hyrjes. Me vendim të prokurorit,...

Arrestohen dy persona të dyshuar për spiunazh

para 3 muajve - Medial

13:43, 11 Korrik 2019 Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin...

Aksident i rëndë trafiku, ka të lënduar

para 3 muajve - OraInfo

Aksidentet e trafikut janë bërë shumë të shpeshta. Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkup. Sipas informacioneve të para janë lënduar disa persona. Sipas dëshmitarëve okularë, në këtë...

Arrestohen dy spiunë serbë në Kosovë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Dy spiunë serbë janë arrestuar nga Policia e Kosovës në vendkalimin kufitar tek Dheu i Bardhë. Trajan Trajkovic dhe Boban Dajic janë dy serbët e arrestuar nga Policia e Kosovës, ata në Kosovë shërbenin...

Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - AlbPortali

Arrestohen në pikën kufitare te Dheut i Bardhë Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Loading... Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut...

Aksident në Prizren, lëndohet një person

para 3 muajve - Telegrafi

Foto: Ilustrim

Policia deklarohet rreth arrestimit të dy serbëve të dyshuar për spiunazh

para 3 muajve - Lajm

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale...

Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Fakti Ditor

Arrestohen në pikën kufitare te Dheut i Bardhë Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë në...

Arrestohen 2 spiunë serbë në Kosovë: Këta janë emrat e tyre dhe detyra që kryenin në Anamoravë

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Dy spiunë serbë janë arrestuar nga Policia e Kosovës në vendkalimin kufitar tek Dheu i Bardhë. Trajan Trajkovic dhe Boban Dajic janë dy serbët e arrestuar nga Policia e Kosovës, ata në Kosovë shërbenin...

Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Gazeta Observer

Arrestohen në pikën kufitare te Dheut i Bardhë Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë në...

Arrestohet dy persona për spiunazh në kufirin Kosovë – Serbi

para 3 muajve - Kallxo

Dy persona të dyshuar janë arrestuar dje rreth orës 09:00, në Pikën Kufitare Dheu i Bardhë. Sipas policisë të dyshuarit janë arrestuar nën dyshimin për spiunazh. Policia duke mos dhënë më shumë detaje...

Shiste certifikata të falsifikuara, arrestohet burri nga Malisheva

para 3 muajve - Medial

Policia në Malishevë ka arrestuar një person pasi dyshohet se ai ka shitur certifikata të falsifikuara. Rasti ka ndodhur gjatë viteve 2017-2018 ku i dyshuari ka shitur certifikata të aftësive profesionale...

Shtetasi amerikan sulmon mirëmbajtësin e hyrjes së banesës në Gjilan

para 3 muajve - Kallxo

Një mirëmbajtës i hyrjes së një banesë  në rrugën “Lufta e Gjilanit 44”, në Gjilan është sulmuar gjatë ditës së djeshme nga një shqiptar me shtetësi amerikane. Policia ka njoftuar se i dyshuari për këtë...

Arrestohen dy serbë si të dyshuar për spiunim

para 3 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serbë të Kosovës në pikën kufitare te Dheu i Bardhë. Sipas Policisë të njëjtit dyshohen për spiunim. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje....

Vjen nga Amerika në Gjilan, e rrah mirëmbajtësin e hyrjes së banesës ku jeton

para 3 muajve - Koha.net

Dje në rrugën “Lufta e Gjilanit 44”, një person e ka rrahur mirëmbajtësin e banesës. Ndonëse fillimisht u arrestua, pak më vonë ai u lirua përsëri. “Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas...

Policia arreston 30 vjeçarin e dyshuar për disa vjedhje nëpër Kosovë

para 3 muajve - Insajderi

Rastet kanë ndodhur në lokacione (dyshohet në gjithë territorin e Republikës së Kosovës) dhe periudha të ndryshme kohore, ku dyshohet se ka kryer (dhjetëra) vjedhje të rënda. Video: Personi i dyshuar është...

Policia arreston 30 vjeçarin i dyshuar për disa vjedhje në Kosovë

para 3 muajve - Zhurnal

FushëKosovë, 11 korrik – Zhurnal.mk – Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për disa raste të vjedhjeve. Rastet kanë ndodhur në lokacione (dyshohet në gjithë territorin e Republikës së Kosovës)...

Policia arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare...

Kreu disa vjedhje në Fushë Kosovë, arrestohet i dyshuari

para 3 muajve - Klan Kosova

Njësitet policore të stacionit të Fushe Kosovës, kanë arrestuar një person të dyshuar për disa raste të vjedhjeve. Sipas njoftimit të policisë rastet kanë ndodhur në lokacione dhe periudha të ndryshme...

Prangoset hajni që po e terrorizonte qytetarët

para 3 muajve - OraInfo

Prangoset hajni që po e terrorizonte kosovarët. Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Indeksonline kishte publikuar videon nga ky rast ndërsa pas disa orëve...

Policia arreston dy serbë te Dheu i Bardhë, dyshohen për spiunazh

para 3 muajve - Arbresh

Policia e Kosovës njofton se gjatë ditës se djeshme ka arrestuar dy të dyshuar serbë në pikën kufitare Dheu i Bardhë. Sipas policisë, të dyshuarit janë arrestuar për vepër penale “spiunazh”. Njoftimi i...

Kreu disa vjedhje në Fushë Kosovë, arrestohet i dyshuari

para 3 muajve - Medial

10:37, 11 Korrik 2019 Njësitet policore të stacionit të Fushe Kosovës, kanë arrestuar një person të dyshuar për disa raste të vjedhjeve. Sipas njoftimit të policisë rastet kanë ndodhur në lokacione dhe...

Arrestohet një i dyshuar për dhjetëra raste të vjedhjeve të rënda

para 3 muajve - RTV 21

Vjedhjet kanë ndodhur në lokacione të ndryshme të Kosovës Njësitet policore të stacionit të Fushë Kosovës kanë arrestuar një person të dyshuar për dhjetëra raste të vjedhjeve të rënda. Siç bën të ditur...

Policia arreston 30 vjeçarin e dyshuar për disa vjedhje nëpër Kosovë

para 3 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për disa raste të vjedhjeve. Rastet kanë ndodhur në lokacione (dyshohet në gjithë territorin e Republikës së Kosovës) dhe periudha të ndryshme kohore,...

Arrestohet në Fushë Kosovë i dyshuari për kryerje të dhjetëra vjedhjeve

para 3 muajve - Kallxo

Një person i cili dyshohet se ka kryer dhjetëra vjedhje të rënda në të gjithë territorin e Kosovës është arrestuar sot nga policia në Fushë Kosovë. Policia në rajonin e Prishtinës ka njoftuar se  njoftuar...

Policia arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim

para 3 muajve - Epoka e Re

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për “Radion Evropa e Lirë”, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të...

Arrestohet një 30-vjeçar në Fushë Kosovë për disa vjedhje

para 3 muajve - Koha.net

Është arrestuar një 30-vjeçar në Fushë Kosovë, për të cilin Policia e Kosovës thotë se ka kryer disa vjedhje. “Njësitet policore të stacionit të Fushe Kosovës, kanë arrestuar një person të dyshuar për...

Arrestohet hajni i shumëkërkuar

para 3 muajve - GazetaBlic

Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Indeksonline kishte publikuar videon nga ky rast ndërsa pas disa orëve njësitet policore kishin identifikuar dhe arrestuar...

Arrestohen dy spiunë serbë në Kosovë

para 3 muajve - Infokusi

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale...

Policia jep detaje rreth kapjes të dy spiunëve serbë

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 11 Korrik – Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serb tek pika kufitare “Dheu i Bardhë”. Një 41 vjeçar dhe një 60 vjeçar janë ndaluar në pikën kufitare te Dheu i Bardhë dhe gjatë kontrollimit,...

Vjen nga Amerika dhe e rrah mirëmbajtësin e banesës në Gjilan

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Një shqiptar shtetas amerikan është kthyer nga Amerika dhe e ka rrahur mirëmbajtësin e një banese në Gjilan duke thyer edhe derëne  hyrjes.  Kështu ka bërë me dije Policia e Kosovës në raportin e saj 24...

Policia e Kosovës arreston dy serbë për spiunazh

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serb tek pika kufitare “Dheu i Bardhë”. Të dyshuarit sipas Policisë dyshohen për veprën penale ‘Spiunazh’. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar...

Aksident trafikut në rrugën Prishtinë – Gjakovë

para 3 muajve - Kallxo

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë- Gjakovë. Një qytetar ka dërguar fotografi në redaksinë e KALLXO.com ku shihet dy veturat e aksidentuara, një kombi dhe një veturë...

Policia deklarohet rreth arrestimit të dy spiunëve serb, po përpiqeshin të largoheshin nga Kosova

para 3 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serb tek pika kufitare “Dheu i Bardhë”. Një 41 vjeçar dhe një 60 vjeçar janë ndaluar në pikën kufitare te Dheu i Bardhë dhe gjatë kontrollimit, dhe të cilët...

Arrestohen dy persona të dyshuar për spiunazh

para 3 muajve - Ekonomia Online

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale...

Dy serbë arrestohen si të dyshuar për spiunim

para 3 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serbë të Kosovës në pikën kufitare te Dheu i Bardhë. Sipas Policisë të njëjtit dyshohen për spiunim.  Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje....

Rrihen për pronë

para 3 muajve - KosovaPress

Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo web faqe mirëmbahet...

Arrestohet hajni që po e terrorizonte kosovarët

para 3 muajve - Infokusi

Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Arrestimi ka ndodhur nga policia e stacionit të Fushë Kosovës në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zyrtare...

Djali rrah nënën, arrestohet

para 3 muajve - KosovaPress

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton Policia në raportin ditor./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim....

Policia e Kosovës arreston dy spiun serb

para 3 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serb tek pika kufitare “Dheu i Bardhë”. Të dyshuarit sipas Policisë dyshohen për veprën penale ‘Spiunazh’. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar...

Policia e Kosovës arreston shtetasin amerikan në Gjilan, arsyeja…

para 3 muajve - Sovrani

Policia e Kosovës e bën të ditur që një person është arrestuar në Gjilan pasi kishte sulmuar mirëmbajtësin e ndërtesës. Personi i arrestuar është shtetas i Amerikës si dhe me vendim të të prokurorit pas...

Arrestohet hajni i shumëkërkuar

para 3 muajve - Fakti Ditor

Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Indeksonline kishte publikuar videon nga ky rast ndërsa pas disa orëve njësitet policore kishin identifikuar dhe arrestuar...

Kapen dy spiunë serbë në Kosovë

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 11 Korrik – Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se...

Dy serbë arrestohen si të dyshuar për spiunim

para 3 muajve - KosovaPress

Sipas Policisë të njëjtit dyshohen për spiunim.  Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar nga Policia./KosovaPress/ Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe...

Vjen nga Amerika, rrah mirëmbajtësin e hyrjes së banesës

para 3 muajve - Arbresh

Një person është arrestuar të mërkurën në Gjilan pasi dyshohet për sulm dhe dëmtim të pronës. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës i dyshuari shqiptar, shtetas i Amerikës ka sulmuar fizikisht...

Falsifikonte certifikata, arrestohet një person në Malishevë

para 3 muajve - KosovaPress

Lidhur me këtë rast janë të dyshuar edhe tre persona, dy prej tyre janë intervistuar njëri gjendet jashtë shtetit. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Loading......

Arrestohet një shtetas i Amerikës

para 3 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Gjilan, shtetas i Amerikës pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht mirëmbajtësin e hyrjes së banesës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Lufta e Gjilanit”...

Gruaja sulmohet fizikisht nga bashkëshorti dhe vjehrra

para 3 muajve - KosovaPress

Bashkëshorti i saj është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa vjehrra e saj është liruar në procedurë të rregullt. Viktima së bashku me tri vajzat e sajë është dërguar...

Erdhi nga Amerika, sulmon mirëmbajtësin e banesës

para 3 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Lufta e Gjilanit” ku i dyshuari e kishte thyer xhamin e hyrjes. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./KosovaPress/...

Shiti certifikata të aftësive profesionale të falsifikuara, policia arreston gjakovarin

para 3 muajve - Periskopi

Është arrestuar një person i dyshuar në Malishevë të Gjakovës, pasi që i njëjti dyshohet se ka shitur certifikata të aftësive profesionale të falsifikuara 250 deri në 300 euro për certifikatë. Lidhur me...

Policia arreston hajnin e shumëkërkuar, që theu thente veturat

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës ka arrrestuar personin e dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Personi i cili shihej në një video teksa theu xhamin e veturës dhe më pas vodhi një çantë, është arrestuar...

Arrestohet një 30-vjeçar në Fushë Kosovë për disa vjedhje

para 3 muajve - Arbresh

Është arrestuar një 30-vjeçar në Fushë Kosovë, për të cilin Policia e Kosovës thotë se ka kryer disa vjedhje. “Njësitet policore të stacionit të Fushe Kosovës, kanë arrestuar një person të dyshuar për...

Policia kap 30-vjeçarin e dyshuar për disa vjedhje nëpër Kosovë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Indeksonline kishte publikuar videon nga ky rast ndërsa pas disa orëve njësitet policore kishin identifikuar dhe arrestuar...

Policia kap 30 vjeçarin e dyshuar për disa vjedhje nëpër Kosovë

para 3 muajve - Bota Press

Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Indeksonline kishte publikuar videon nga ky rast ndërsa pas disa orëve njësitet policore kishin identifikuar dhe arrestuar...

Arrestohet personi që kishte kryer disa vjedhje të rënda

para 3 muajve - Gazeta e re

Njësitet policore të stacionit të Fushe Kosovës, kanë arrestuar një person të dyshuar për disa raste të vjedhjeve. Rastet kanë ndodhur në lokacione (dyshohet në gjithë territorin e Republikës së Kosovës)...

Arrestohet personi që kishte kryer disa vjedhje të rënda

para 3 muajve - KosovaPress

Rastet kanë ndodhur në lokacione (dyshohet në gjithë territorin e Republikës së Kosovës) dhe periudha të ndryshme kohore, ku dyshohet se ka kryer (dhjetëra) vjedhje të rënda. Personi  i dyshuar është F....

Arrestohet një person i dyshuar për disa raste të vjedhjeve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Njësitet policore të stacionit të Fushe Kosovës, kanë arrestuar një person të dyshuar për disa  raste të vjedhjeve. “Rastet kanë ndodhur në lokacione (dyshohet në gjithë territorin e Republikës së Kosovës)...

Arrestohet hajni që theu xhamin e veturës dhe vodhi çantën në Prizren

para 3 muajve - Periskopi

Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Personi i cili shihej në një video teksa theu xhamin e veturës dhe më pas vodhi një çantë, është arrestuar nga Policia...

Arrestohet hajni i shumëkërkuar

para 3 muajve - Sovrani

Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren. Indeksonline kishte publikuar videon nga ky rast ndërsa pas disa orëve njësitet policore kishin identifikuar dhe arrestuar...

Arrestohet “hajduti” që theu e vodhi në veturën e mërgimtarit në Prizren

para 3 muajve - Arbresh

Një person është arrestuar, derisa një tjetër është në kërkim nga Policia, si i dyshuar për rastin e thyerjes dhe vjedhjes në veturën e mërgimtarit nga Gjermani. Rasti ndodhi tri ditë më parë në parkingun...

Digjet një veturë në magjistralen Prishtinë – Pejë

para 3 muajve - Koha.net

Një veturë është kapluar nga zjarri në magjistralen Prishtinë – Pejë, pasditen e sotme. Një lexues i Koha.net ka dërguar pamje nga vendi ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar nga ky rast.

Diegia e veturës në magjistralen Prishtinë-Pejë, policia jep detaje rreth rastit

para 3 muajve - OraInfo

Një veturë është djegur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë. Një veturë e cila ishte në qarkullim është djegur gjatë ditës së sotme në rrugën Prishtinë-Pejë, përkatësisht në afërsi të Sllatinës. Këtë e...

Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja

para 3 muajve - Tetova Sot

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prizren. Në aksident janë të përfshirë dy vetura, ku njëri nga veturat është i Policise së Kosovës, kurse tjetra veturë me targa të huaja. Përveç dëmeve...

Digjet një veturë në Sllatinë

para 3 muajve - Insajderi

Një veturë është djegur në Sllatinë të Fushë-Kosovës para pak minutave, shkruan Insajderi. Deri më tani policia nuk ka dhënë më shumë detaje për rastin,  sic shihet nga pamjet ende nuk kanë shkuar në vend...

Malishevë: Punonjësi i gurëthyesit lëndon dorën

para 3 muajve - Kallxo

Punonjësi i një biznesi i cili merret me përpunimin e zhavorrit ka marrë lëndime në një incident i cili ka ndodhur gjatë të martës. Zëdhënësja e policisë  Lirije Podrimaj ka sqaruar për KALLXO.com se incidenti...

Digjet një veturë në afërsi të Sllatinës

para 3 muajve - Klan Kosova

Një veturë është djegur në Magjistralen Prishtinë-Pejë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Sllatinës. Nuk dihen shkaqet e kësaj djegie. Në vend të ngjarjes kanë dal Policia dhe Zjarrfikësit. Nuk dihen detajet...

Aksident mes veturave të Policisë dhe të mërgimtarit

para 3 muajve - Kallxo

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Prizren. Sipas fotografive të dërguara nga një qytetar në adresë të KALLXO.com, në këtë aksident janë përfshirë dy vetura. Njëra veturë është e Policisë...

Digjet një veturë në afërsi të Sllatinës

para 3 muajve - Medial

18:13, 10 Korrik 2019 Një veturë është djegur në Magjistralen Prishtinë-Pejë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Sllatinës. Nuk dihen shkaqet e kësaj djegie. Në vend të ngjarjes kanë dal Policia dhe Zjarrfikësit....

Pesë të lënduar nga një aksident në magjistralen Gjakovë-Prizren

para 3 muajve - OraInfo

Janë bërë shumë të shpeshta aksidentet në vendin tonë. Në mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjakovë-Prizren. Në mëngjesin e sotëm një aksident trafiku mes dy veturave ka...

Digjet vetura në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 3 muajve - OraInfo

Para pak çastesh një veturë është përfshirë nga flakët në magjistralen Prishtinëp-Pejë, me saktësisht në Sllatinë të Fushë-Kosovës. Në një video të siguruar nga një lexues i portali, shihet vetura duke...

Digjet një veturë në Sllatinë

para 3 muajve - GazetaBlic

Një veturë në Sllatinë të Fushë-Kosovës është përfshirë nga flakët pak minuta më parë. Lexuesit kanë dërguar disa fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes. Deri më tani policia nuk ka dhënë më shumë detaje...

Vetura kaplohet nga flaka

para 3 muajve - Kallxo

Një veturë është përfshirë nga flaka para pak çastesh. Siç ka treguar një qytetar, i cili ka dërguar pamje në KALLXO.com, vetura është parë duke u djegur në rrugën Prishtinë-Pejë, në zonën e fshatit Sllatinë...

Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prizren. Në aksident janë të përfshirë dy vetura, ku njëri nga veturat është i Policise së Kosovës, kurse tjetra veturë me targa të huaja, përcjell Indeksonline....

Aksident në rrugën Gjakovë-Prizren, lëndohen pesë persona

para 3 muajve - GazetaBlic

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij aksidenti pati edhe të lënduar, çka se kërkuan edhe tretman mjekësor, por që gjendja...

Aksident i rëndë në aksin Gjakovë-Prizren, 5 të plagosur

para 3 muajve - Albeu

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij aksidenti pati edhe të lënduar , çka se kërkuan edhe tretman mjekësor, por që gjendja...

Digjet shkrum e hi vetura në rrugën Pejë-Prishtinë

para 3 muajve - Infokusi

Një veturë është përfshirë nga flakët në magjistralen Pejë-Prishtinë, shkruan Gazeta inFokus. Në adresë të Gazetës inFokus një lexues ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes. Përveç dëmeve materiale...

Policia jep detaje për veturën që u dogj në Sllatinë

para 3 muajve - Periskopi

Një veturë në Sllatinë të Fushë-Kosovës është përfshirë nga flakët pak minuta më parë. Lajmin e ka konfirmuar për Periskopin, zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha. Ai thotë se nuk raportohet për të lënduar...

Magjistralja Prishtinë – Podujevë, “rruga e vdekjes” në Kosovë

para 3 muajve - GazetaBlic

Mbi 5200 aksidente në komunikacion janë regjistruar në Kosovë vetëm gjatë periudhës janar – maj të këtij viti, me ç’rast 37 qytetarë kanë humbur jetën. Prishtina prin me numrin e aksidenteve me fatalitet,...

Digjet një veturë në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Është djegur një veturë në Magjistralen Prishtinë-Pejë, por ende nuk dihen arsyet. Kjo ngjaraje ka thuhet që ka ndodhur në afërsi të Sllatinës, por ende nuk dihen shkaqet e vërteta të kësaj djegie, Në...

Digjet një veturë në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një veturë është përfshirë nga zjarri në magjistralen Prishtinë-Pejë. Sipas dëshmitarëve nga kjo djegie e veturës nuk pat ndonjë person të lënduar, përpos dëmeve materiale. Nuk dihet se si ka ardhur deri...

Aksident në rrugën Gjakovë-Prizren, lëndohen pesë persona

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij aksidenti pati edhe të lënduar, çka se kërkuan edhe tretman mjekësor, por që gjendja...

Digjet një veturë në Sllatinë

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Një veturë është djegur në Sllatinë të Fushë-Kosovës para pak minutave. Deri më tani policia nuk ka dhënë më shumë detaje për rastin,  sic shihet nga pamjet ende nuk kanë shkuar në vend të ngjarjes./Insajderi

Digjet një veturë në afërsi të Aeroportit të Prishtinës

para 3 muajve - Arbresh

Një veturë në Sllatinë të Fushë-Kosovës është përfshirë nga flakët pak minuta më parë. Në redaksinë e Gazetës Express, lexuesit kanë dërguar disa fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes. Deri më tani...

Digjet një veturë në Prishtinë

para 3 muajve - Periskopi

Një veturë në Sllatinë të Fushë-Kosovës është përfshirë nga flakët pak minuta më parë. Lexuesit kanë dërguar disa fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes, raporton Express. Deri më tani policia nuk ka...

Aksident në rrugën Gjakovë-Prizren, lëndohen pesë persona

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij aksidenti pati edhe të lënduar, çka se kërkuan edhe tretman mjekësor, por që gjendja...

Therja me thikë në BeerFest, arrestohen dy të rinj

para 3 muajve - RTV 21

Vrasje në tentativë në Prishtinë Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje ka arrestuar dy persona të dyshuar për një rast vrasje në tentativë. “Rasti...

Aksident me pesë të lënduar në magjistralen Gjakovë-Prizren,, detaje nga policia

para 3 muajve - Sovrani

Në mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjakovë-Prizren. Në mëngjesin e sotëm një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në magjistralen Gjakovë-Prizren, ku për pasojë...

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Prishtinë-Podujevë. Në këtë aksident janë përfshirë një autobus dhe një kamionetë. Për fat të mirë nuk ka persona të lënduar, përpos dëmeve...

LAJMI I FUNDIT: Aksident trafiku në Dollc të Klinës

para 3 muajve - Infokusi

Pasojë e pakujdesisë dhe kushteve të vështirësuara të rrugës pas reshjeve të fundit, në fshatin Dollc të Klinës, në magjistralen Pejë – Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku mes dy automjetesh. Sipas...

Aksident në rrugën Gjakovë-Prizren, lëndohen pesë persona

para 3 muajve - Periskopi

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij aksidenti pati edhe të lënduar, çka se kërkuan edhe tretman mjekësor, por që gjendja...

Lëndohet një person në vendin e punës – dërgohet në spital

para 3 muajve - Insajderi

Sipas policisë rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës tetë të mëngjesit. Pas lëndimeve të marra policia ka bërë të ditur se personi është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare...

Aksident trafiku në Mitrovicë, lëndohen tre persona

para 3 muajve - Telegrafi

Foto: Ilustrim

Tre të lënduar pas një aksidenti në Mitrovicë

para 3 muajve - Zhurnal

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në Mitrovicë, njofton Klan Kosova. Siç raporton Policia e Kosovës, aksidenti ndodhi mes dy automjeteve me ngasës meshkuj, ku si pasojë...

Arrestohen dy persona të dyshuar në Prishtinë, për vrasje në tentativë

para 3 muajve - Insajderi

Rasti ka ndodhur me datën 07.07.2019, në rrugën Garibaldi në Prishtinë, ku nga arma e ftohtë (thikë) lëndime trupore kanë marrë dy persona, të cilët janë dërguar në QKUK, për tretman mjekësor. Që nga dita...

Tre të lënduar në aksident trafiku në Mitrovicë

para 3 muajve - Kallxo

Tre persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur dje rreth orës 14:00, në Mitrovicë. Sipas njoftimit të policisë, në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa...

Tre të lënduar pas një aksidenti në Mitrovicë

para 3 muajve - Klan Kosova

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në Mitrovicë, njofton Klan Kosova. Siç raporton Policia e Kosovës, aksidenti ndodhi mes dy automjeteve me ngasës meshkuj, ku si pasojë...

Malishevë: Lëndohet një person në vendin e punës

para 3 muajve - Klan Kosova

Një person në Malishevë është lënduar në vendin e punës, njofton Klan Kosova. Siç bën të ditur raporti i policisë së Kosovës, derisa viktima kishte qenë duke punuar në vendin e punës aksidentalisht është...

Prishtinë: Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasje në tentativë

para 3 muajve - Klan Kosova

Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje ka arrestuar dy persona të dyshuar për një rast vrasje në tentativë. Rasti ka ndodhur me datën 07.07.2019,...

Vjedhje e rëndë në Prizren, tre të arrestuar

para 3 muajve - Klan Kosova

Policia në Prizren ka arrestuar tre persona nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje. Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool të cilat të dyshuarit...

Therje me thikë në BeerFest, arrestohen dy të rinj

para 3 muajve - RTV 21

Vrasje në tentativë në Prishtinë Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje ka arrestuar dy persona të dyshuar për një rast vrasje në tentativë. “Rasti...

Tre të lënduar pas një aksidenti në Mitrovicë

para 3 muajve - Medial

11:04, 10 Korrik 2019 Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në Mitrovicë, njofton Klan Kosova. Siç raporton Policia e Kosovës, aksidenti ndodhi mes dy automjeteve me ngasës...

Kërcënuan personat zyrtar, arrestohen dy persona

para 3 muajve - GazetaBlic

Dy persona janë arrestuar për shkak se i kanë kanosur verbalisht dhe kanë tentuar t’i sulmojnë fizikisht dy zyrtarë policorë. Ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 15:30, në Pejë. Sipas raportit të policisë,...

Aksident një magjistralen Prishtinë-Pejë

para 3 muajve - GazetaBlic

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Pejë. Gazeta Blic ka siguruar pamje nga ky aksident, teksa shihet se në vendngjarje kanë dalur edhe ekipet e emergjencës....

Malishevë, lëndohet një person në vendin e punës

para 3 muajve - Kallxo

Një person është lënduar dje në vendin e tij të punës. Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur dje rreth orës 09:00, në Malishevë, ku viktima derisa kishte qenë duke punuar në vendin e tij të punës është...

Aksident komunikacioni në magjistralen Prishtinë-Pejë, ka të lënduar

para 3 muajve - Arbresh

Një aksident i ndodhur para pak minutash në  magjistralen Prishtinë-Peja, ka krijuar kolona të gjatë në këtë rrugë. Nga ky aksident siç mëson Arbresh.info, kanë mbetur të lënduar disa persona./arbresh.info/

Edhe një punëtor lëndohet në vendin e tij të punës

para 3 muajve - GazetaBlic

Një person është lënduar aksidentalisht në vendin e tij të punës. Ngjarja ka ndodhur në Malishevë, mëngjesin e djeshëm. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës.

Malishevë: Lëndohet një person në vendin e punës

para 3 muajve - Medial

10:43, 10 Korrik 2019 Një person në Malishevë është lënduar në vendin e punës, njofton Klan Kosova. Siç bën të ditur raporti i policisë së Kosovës, derisa viktima kishte qenë duke punuar në vendin e punës...

Nga therja me thika në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 3 muajve - GazetaBlic

Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje ka arrestuar dy persona të dyshuar për një rast vrasje në tentativë. Rasti ka ndodhur me datën 07.07.2019,...

Arrestohen dy të rinj për tentim vrasje në Prishtinë

para 3 muajve - Koha.net

Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje kanë arrestuar dy persona të dyshuar për një “vrasje në tentativë”. Siç bëhet e ditur në raportin policor,...

Arrestohen pasi vodhën 20 shishe me alkool

para 3 muajve - Koha.net

Kishin vjedhur 20 shishe me alkool. Policia e vlerësoi si “vjedhje të rëndë” dhe për këtë, dje ka arrestuar 3 persona. Rasti ka ndodhur dje në Prizren, dhe policia thotë se ata e pranuan fajin. “Janë arrestuar...

Vjedhje e rëndë në Prizren, tre të arrestuar

para 3 muajve - Lajm

Policia në Prizren ka arrestuar tre persona nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje. Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool të cilat të dyshuarit...

Policia arreston tre persona, i vodhën 20 shishe me alkool

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Policia i ka arrestuar tre të dyshuar meshkuj për shkak të dyshimit se kanë kryer vjedhje. Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool, të cilat të dyshuarit...

Vjedhje masive e alkoolit në Prizren

para 3 muajve - Arbresh

3 Të rijnë prizrenas kanë vjedhur 20 shishe me alkool, të cilët policia i konfiskoi gjatë kontrollit të automjetit, përcjellë arbresh.info Rasti ka ndodhur dje në Prizren, dhe policia thotë se të rinjtë...

Kanosen zyrtarët policorë, arrestohen dy të dyshuar

para 3 muajve - Arbresh

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shqiptarë në Pejë për shkak se i kanë kanosur verbalisht dhe kanë tentuar t’i sulmojnë fizikisht dy zyrtarë policorë. Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit...

Vjedhje e rëndë në Prizren, tre të arrestuar

para 3 muajve - Periskopi

Policia në Prizren ka arrestuar tre persona nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje. Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool të cilat të dyshuarit...

Lëndohet një person në vendin e punës në Malishevë

para 3 muajve - Periskopi

Një person në Malishevë është lënduar në vendin e punës, shkruan Periskopi. Siç bën të ditur raporti i policisë së Kosovës, derisa viktima kishte qenë duke punuar në vendin e punës aksidentalisht është...

Vjedhje në Prizren, ja çka ndodhi me hajnat

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Policia në Prizren ka arrestuar tre persona nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje. Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool të cilat...

Policia arreston dy të rinj për tentim vrasje në Prishtinë

para 3 muajve - Arbresh

Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje ka arrestuar dy persona të dyshuar për një rast vrasje në tentativë. “Rasti ka ndodhur me datën 07.07.2019,...

Therje me thikë në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje ka arrestuar dy persona të dyshuar për një rast vrasje në tentativë. Rasti ka ndodhur me...

Malishevë: Lëndohet një person në vendin e punës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një person në Malishevë është lënduar në vendin e punës. Siç bën të ditur raporti i policisë së Kosovës, derisa viktima kishte qenë duke punuar në vendin e punës aksidentalisht është lënduar. Personi është...

Lëndohet një punëtor në vendin e tij të punës në Malishevë

para 3 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në Malishevë, mëngjesin e djeshëm. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim....

Vjedhin alkool, arrestohen dy të dyshuar

para 3 muajve - KosovaPress

Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool, të cilat të dyshuarit kanë pranuar se i kishin vjedhur. Pas intervistimit tre të dyshuarit me vendim të prokurorit...

Prishtinë: Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasje në tentativë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje ka arrestuar dy persona të dyshuar për një rast vrasje në tentativë. Rasti ka ndodhur me datën 07.07.2019,...

Policia kap tre persona, i vodhën 20 shishe me alkool

para 3 muajve - Bota Press

Policia i ka arrestuar tre të dyshuar meshkuj për shkak të dyshimit se të njëjtit kanë kryer vjedhje. Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool të cilat të...

Policia arreston dy persona të dyshuar për vrasje në tentativë

para 3 muajve - Epoka e Re

Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, respektivisht Njësiti i Hetimeve të Përgjithshme, dje ka arrestuar dy persona të dyshuar për një rast vrasje në tentativë. “Rasti ka ndodhur me datën 07.07.2019,...

Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasje në tentativë

para 3 muajve - KosovaPress

Rasti ka ndodhur të dielën në rrugën “Garibaldi” në Prishtinë, ku me thikë lëndime trupore kanë marrë dy persona, të cilët janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Që nga dita e raportimit të rastit,...

Hoxha raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

para 3 muajve - KosovaPress

Mbledhja e këtij komisioni mbahet sot në ora 13:00 në një nga sallat e Kuvendit të Kosovës. Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK