http://kariera.mk

“I janë zbuluar këmbët rastësisht” – rrëfim i personit që e gjeti të vdekur të miturin në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Insajderi

Një i mitur është gjetur i vdekur në Fushë Kosovë më saktësisht në rrugën “Xhemajl Mustfa”, pasditen e sotme. Personi që ka parë i pari të miturin pa shenja jeta, ka treguar për rastin. Ai ka thënë se...

Fushë Kosovë, gjendet një fëmijë i vdekur

para 3 muajve - Klan Kosova

Një fëmijë i moshës 12 vjeçare është gjetur pa shenja jete sot pasdite në Fushë Kosovë. Ai i përket komunitetit rom, derisa prokurori që po merret me këtë rast i tha Klanit se tek viktima janë gjetur shenja...

Fushë Kosovë, gjendet një fëmijë i vdekur

para 3 muajve - Medial

23:25, 11 Korrik 2019 Një fëmijë i moshës 12 vjeçare është gjetur pa shenja jete sot pasdite në Fushë Kosovë. Ai i përket komunitetit rom, derisa prokurori që po merret me këtë rast i tha Klanit se tek...

Fëmija që vdiq sot në Fushë Kosovë ishte jetim

para 3 muajve - GazetaBlic

Një djalosh 13 vjeçar është gjetur sot i vdekur në Fushë Kosovë. Ai është parë pa shenja jete në rrugën “Xhemajl Mustafa”. Indeksonline ka mësuar që 13 vjeçari i vdekur ishte jetim. Inicialet e tij ishin...

Deklarohet personi që gjeti trupin e pajetë të të miturit në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Koha.net

Një trup i pajetë është gjetur në afërsi të një banese në rrugën Xhemail Mustafa, në Fushë Kosovë. Policia e ka konfirmuar që bëhet fjalë për një të mitur. "Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën...

Fëmija që vdiq sot në Fushë Kosovë ishte jetim, ja kush ishte ai

para 3 muajve - OraInfo

Një fëmijë i moshes 13 vjeçare është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’. Indeksonline ka mësuar që 13 vjeçari i vdekur ishte jetim. Inicialet...

Një fëmijë gjendet pa shenja jete në Fushë Kosovë – policia jep detaje

para 3 muajve - Insajderi

Një fëmijë është gjetur pa shenja jete në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Rastin e ka konfimuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti e cila tha se është njoftuar nga qytetarët...

Vdes një i mitur në Fushë-Kosovë, nuk dihen shkaqet

para 3 muajve - Zhurnal

Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një person...

LAJMI I FUNDIT: Vdes një i mitur në Fushë-Kosovë – nuk dihen shkaqet

para 3 muajve - Klan Kosova

Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një person...

LAJMI I FUNDIT: Vdes një mitur në Fushë-Kosovë – nuk dihen shkaqet

para 3 muajve - Klan Kosova

Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një person...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - RTV 21

Policia jep detaje për rastin Një i mitur është gjetur pa shenja jete në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora...

Gjendet një fëmijë i vdekur në Fushë-Kosovë

para 3 muajve - Kallxo

Një fëmijë është gjetur i vdekur sot pasdite në Fushë-Kosovë. Rastin e ka konfirmuar për KALLXO.com edhe Policia e Kosovës. Policia rreth orës 17:30 ka pranuar një informatë sipas të cilës në afërsi të...

12-vjeçari që u gjet i vdekur në Fushë-Kosovë kishte shenja dhune në trup, që 2 ditë ishte zhdukur

para 3 muajve - Ekonomia Online

12-vjeçari që u gjet i vdekur sot në Fushë-Kosovë raportohet se i përket komunitetit rom, ndërsa prokurori që po merret me rastin, ka thënë se viktima është gjetur me shenja dhune. Një fëmijë i moshës...

Vdekja e të miturit në Fushë Kosovë, ja çka thotë policia

para 3 muajve - OraInfo

Para pak çastesh një fëmijë është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’, shkruan ORAinfo. Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës. Policia...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Tetova Sot

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas daljes...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Koha.net

Një i person është gjetur pa shenja jete në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Sipas informacioneve të para nga Policia, viktima është i mitur mashkull, ndërkaq ende nuk dihen shkaktarët e vdekjes...

Gjendet pa shenja jete një fëmijë në Fushë Kosovë

para 3 muajve - OraInfo

Para pak çastesh një fëmijë është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’. ORAinfo merr vesh se personi që është gjetur pa shenja jete është mashkull...

Një i mitur vdes në rrethana të dyshimta në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Infokusi

Një i mitur ka humbur jetën në rrethana të panjohura në Fushë Kosovë. Rastin e ka konfirmuar për Gazetën inFokus, zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti. Ajo ka bërë të ditur se gjatë ditës së enjte një person...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas daljes...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - AlbPortali

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Loading... Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Gazeta e re

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas daljes...

Flet personi që e gjeti të vdekur fëmijën në një rrugë në Fushë-Kosovë: Ishte i mbuluar me jorgan

para 3 muajve - Periskopi

Një fëmijë u gjet sot pa shenja jete në një rrugë në Fushë-Kosovë. Policia e ka konfirmuar rastin për Periskopin, duke e cilësuar si vdekje të dyshimitë. Pastruesi i rrugëve, i cili e gjeti fëmijën pa...

Vdes një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një person...

Vdes një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një person...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Arbresh

Një i mitur është gjendur pa shenja jete në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për arbresh.info se kanë marr njoftim nga qytetarët...

Vdes një i mitur në Fushë-Kosovë – nuk dihen shkaqet

para 3 muajve - Sovrani

Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një person...

Policia jep detaje për të miturin që u gjet i vdekur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Fushë Kosovë, një fëmijë i moshës së mitur është gjetur i vdekur. Trupi i tij është parë në rrugën “Xhemaj Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes...

Vdes një i mitur në Fushë-Kosovë, policia jep detajet

para 3 muajve - Periskopi

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas daljes...

Vdes një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Një i mitur ka ndërruar jetë sot rreth orës 17:30 në Fushë-Kosovë. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën Xhemajl Mustafa në Fushë-Kosovë, ndodhet një person...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Bota Press

Një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia për rajonin e Prishtinës thotë se është njoftuar nga qytetarët për një trup të shtrirë afër një ndërtese dhe pas daljes...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - Gazeta e re

Një i mitur është gjetur pas shenja jetë në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Flora Ahmeti. “Sot rreth orës...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 3 muajve - KosovaPress

Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Flora Ahmeti. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK