http://kariera.mk

Abelard Tahiri tregon nëse do të anulohet testi për noter

para 3 muajve - GazetaBlic

Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri, ka arsyetuar mospjesëmarrjen e tij në Komisionin për Legjislacion, përkundër ftesave që i janë bërë nga kryetarja Albulena Haxhiu. Ai thotë se nuk ka shkuar në Komision,...

Tahiri mohon se ka pasur konflikt interesi në Provimin e Noterisë

para 3 muajve - Koha.net

Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri, ka arsyetuar mospjesëmarrjen e tij në Komisionin për Legjislacion, përkundër ftesave që i janë bërë nga kryetarja Albulena Haxhiu. Ai thotë se nuk ka shkuar në Komision...

Tahiri mohon se ka pasur konflikt interesi në Provimin e Noterisë

para 3 muajve - Epoka e Re

Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri, ka arsyetuar mospjesëmarrjen e tij në Komisionin për Legjislacion, përkundër ftesave që i janë bërë nga kryetarja Albulena Haxhiu. Ai thotë se nuk ka shkuar në Komision...

“Kërcënohet” ministri Tahiri në rast se prap nuk i përgjigjet komisionit

para 3 muajve - Arbresh

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, mund të përballet me mekanizma të tjerë në rast se edhe këtë herë refuzon të përgjigjet para Komisionit për Legjislacion për rastin e raportimin rreth skandalit për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK