http://kariera.mk

Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella

para 3 muajve - Top Channel

Shorti i Europa Ligës i rezervoi Teutës kundërshtarin më të lehtë mes ekipeve shqiptare por pavarësisht fatit fillestar, skuadra durrsake dështoi në transfertën kontinentale. Djemtë e Detit humbën 3-0...

Liga e Evropës, Laçi nuk arriti ta mposht skuadrën Beer Sheva

para 3 muajve - GazetaBlic

Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët...

Laçit i ikën nga duart fitorja, barazim shpresëdhënës me Hapoelin

para 3 muajve - BalkanWeb

Laçi luajti përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i bëri kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës kanë shënuar në minutën e tretë me Nvabuezen,...

Laçi barazon përballë Hapoel Ber Sheva, kualifikimi vendoset në Izrael!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Laçi nuk ia ka dal dot që të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e saj kundër skuadrës së Hapoel Ber Sheva. Kurbinasit nuk shkuan me shumë se barazimi 1-1 në takimin...

Champions League/ Nuk ka fitues mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva

para 3 muajve - Opinion

Në ndeshjen mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva nuk ka fitues. Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-1, ky takim ishte i vlefshëm për raundin e parë të UEFA Champions League. Laçi ishte në avantazh deri në minutën...

Laçi super, ndal Hapoelin në shtëpi

para 3 muajve - Albeu

Laçi-Hapoel Beer Sheva mbyllet pa fitues. Kurbinasit nuk shkuan më shumë se një barazim 1-1 në takimin e vajtjes së raundit të parë të UEFA Champions League, edhe pse ishin në avantazh deri në minutën...

Starova: Ishim më lart se Hapoeli, atje për të fituar

para 3 muajve - SuperSport

Sulejman Starova, trajner i Laçit, ndjen keqardhje që skuadra e tij nuk arriti të merrte fitoren në takimin e parë me Hapoel Beer Shevan, pasi kurbinasit, sipas tij, luajtën më mirë se kundërshtari. “Jam...

Laçi barazim shpresëdhënës me Hapoelin

para 3 muajve - Vizion Plus

Është mbyllur në barazim ndeshja e parë kualifikuese për në Europa League mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva. Një ndeshje e pafatë për ekimin e Laçit, I cili për më shumë se 70 minuta ka qenë në epërsi ndaj...

Laçi s’përmbahet pas barazimit, reagon klubi kurbinas: Shpirtin në fushë dhe zjarr në tribunë

para 3 muajve - Newsport

Laçi në ndeshjen e sotme me Hapoel Beer Sheva-n bëri një ndeshje shumë të mirë, në takim e vlefshëm për Europa League.  90 minutat e lojës u mbyllën me rezultatin 1-1 por me pak fat kurbinasit mund ta...

Laçi “flirton” me fitoren, Hapoel Beer Sheva barazon në fund

para 3 muajve - SuperSport

Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të mundshëm. Madje kurbinasit kryesuan...

Laçi barazon përballë Hapoel Ber Sheva, kualifikimi vendoset në Izrael!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Laçi nuk ia ka dal dot që të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e saj kundër skuadrës së Hapoel Ber Sheva. Kurbinasit nuk shkuan me shumë se barazimi 1-1 në takimin...

Laçi paraqitje dinjitoze në Europa League, por nuk arrin të fitojë ndaj Hapoel-it

para 3 muajve - Koha Jone

Laçi bën një paraqitje pozitiv në ndeshjen e turit të parë ndaj Hapoel Beer Sheva, por nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 1-1. Kurbinasit e nisën në mënyrën më të mirë ndeshjen duke kaluar...

E.League/Laçi trondit Hapoelin, e mbyll pjesën e parë në epërsi

para 3 muajve - BalkanWeb

Laçi luan përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i ka bërë kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës e kanë mbyllur pjesën e parë në avantazh,...

Xhixha tenton golin e çmendur nga mesi i fushës, por është i pafat

para 3 muajve - Koha Jone

Laçi po udhëheq ndaj Hapoel Beer Sheva me një gol të shënuar që në minutën e dytë, por ekipi i Starovës po bën një lojë për t’u pasur zili. Kurbinasit i janë afruar shumë pranë golit të dytë me Xhixhën...

Laçi e nis me spektakël, bomberi amerikan shokon izrealitët

para 3 muajve - Koha Jone

Laçi e ka nisur në mënyrën më të bukur të mundshme aventurën ne Europa League ndaj Hapoel Beer Sheva. Skuadra kurbinase ka gjetur rrugën e rrjetës që në minutën e 3-të me Kyrian Neabueze. Bomberi amerikan...

Shqiptarët në Europa League/ Sot luajnë Kukësi, Laçi dhe Teuta

para 3 muajve - Top Channel

Pas Partizanit si e vetmja skuadër shqiptare në raundet eliminatore të Champions League, mbrëmjen e sotme në fushën e blertë do të zbresin tre klube të Superligës. Ndeshja e parë do të jetë ajo e Teutës...

Formacionet zyrtare/ Laçi sfidon izraelitët e Hapoelit, ja 11-shja që ka zgjedhur Starova

para 3 muajve - Koha Jone

Shorti i Europa League nuk është treguar aspak bujar me Laçin, që ditën e sotme do të sfidojë izrealitët e Hapoel Beer-Sheva. Kurbinasit do të synojnë që të marrin një rezultat sa më pozitiv, pasi luajnë...

Europa League/ Laçi barazon me Hapoel, Teuta mundet thellë

para 3 muajve - LajmiFundit

Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët...

Ishte makthi i Hapoelit, flet Gentian SELMANI: Meritonim fitoren, ju tregoj pse pësova golin

para 3 muajve - Newsport

Gentian Selmani është shprehur për RTSH Sport pas barazimit 1-1 ndaj Hapoel Beer-Sheva se nuk e meritonin golin e pësuar, sepse skuadra zhvilloi një lojë shumë të mirë. “Janë momente që ndodhin në lojë....

LIVE/ Sot është dita e tij, Gentian SELMANI kthehet në makthin e Hapoel me një pritje “të çmendur”

para 3 muajve - Newsport

LAÇI – HAPOEL BEER-SHEVA / 0 – 0 / Raundi i parë eleminator në Europa League Laçi: Selmani, Fangaj, Shehu, Nwabueze, Lushkja, Gjoni, Xhixha, Deliu, Ignjatoviç, Domgjoni, Guimaraes Frnca Junior Hapoel Beer-Sheva:...

LIVE/ Starton pjesa e dytë mes Laçit dhe Hapoel Beer-Sheva

para 3 muajve - Newsport

LAÇI – HAPOEL BEER-SHEVA / 0 – 0 / Raundi i parë eleminator në Europa League Laçi: Selmani, Fangaj, Shehu, Nwabueze, Lushkja, Gjoni, Xhixha, Deliu, Ignjatoviç, Domgjoni, Guimaraes Frnca Junior Hapoel Beer-Sheva:...

VIDEO/ Laçi dhuron spektakël në 45 minuta, kurbinasit befasojnë Hapoelin

para 3 muajve - Newsport

LAÇI – HAPOEL BEER-SHEVA / 0 – 0 / Raundi i parë eleminator në Europa League Laçi: Selmani, Fangaj, Shehu, Nwabueze, Lushkja, Gjoni, Xhixha, Deliu, Ignjatoviç, Domgjoni, Guimaraes Frnca Junior Hapoel Beer-Sheva:...

LIVE/ Mrekullia e ka emrin Redon XHIXHA, çfarë perle shpëton portieri izraelit

para 3 muajve - Newsport

LAÇI – HAPOEL BEER-SHEVA / 0 – 0 / Raundi i parë eleminator në Europa League Laçi: Selmani, Fangaj, Shehu, Nwabueze, Lushkja, Gjoni, Xhixha, Deliu, Ignjatoviç, Domgjoni, Guimaraes Frnca Junior Hapoel Beer-Sheva:...

LIVE/ Ndizet LAÇI, kurbinasit shënojnë ndaj Hapoel

para 3 muajve - Newsport

LAÇI – HAPOEL BEER-SHEVA / 0 – 0 / Raundi i parë eleminator në Europa League Laçi: Selmani, Fangaj, Shehu, Nwabueze, Lushkja, Gjoni, Xhixha, Deliu, Ignjatoviç, Domgjoni, Guimaraes Frnca Junior Hapoel Beer-Sheva:...

LIVE/ Starton ndeshja Laçi-Hapoel, kurbinasit kërkojnë të befasojnë

para 3 muajve - Newsport

LAÇI – HAPOEL BEER-SHEVA / 0 – 0 / Raundi i parë eleminator në Europa League Laçi: Selmani, Fangaj, Shehu, Nwabueze, Lushkja, Gjoni, Xhixha, Deliu, Ignjatoviç, Domgjoni, Guimaraes Frnca Junior Hapoel Beer-Sheva:...

FORMACIONET/ Laçi kërkon surprizën e madhe, skuadra e “bobit” gati për fitore

para 3 muajve - Newsport

Në orën 17:30, Laçi do të zbresë në fushën e lojës, për të luajtur ndeshjen e parë të Europa League. Skuadra e drejtuar nga tekniku Sulejman Starova do të ketë përballë një kundërshtar shumë të fortë,...

Radha e Teutës, Laçit dhe Kukësit, kualifikimi nuk është utopi

para 3 muajve - SuperSport

Pas Partizanit, që dhuroi një paraqitje premtuese në sfidën e parë të Champisn League ndaj skuadrës kampione të Azerbaixhanit, Qarabag, sot edhe radha e Teutës, Laçit dhe Kukësit, për të tentuar një rezultat...

Duelet Europiane, tifoz special për Partizanin e Laçin

para 4 muajve - Newsport

Mesjava do të jetë mjaft e ngarkuar me futboll për skuadrat shqiptare. Partizani, Kukësi, Laçi dhe Teuta do të luajnë këtë të mërkurë dhe të enjte në raundet e para të Kupave të Europës. Kampionët zbresin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK