http://kariera.mk

Samsung përgatit telefona tjerë Galaxy A

para 3 muajve - Arbresh

Samsung ka prezantuar të paktën nëntë telefona të ri Galaxy A këtë vit, dhe të paktën tre modele të tjera janë në përgatitje. Raportet e fundit tregojnë se një ose dy telefona Galaxy A50 po na presin,...

Samsung Galaxy A90 5G zbulohen specifikat

para 3 muajve - Flaka

Kemi dëgjuar për Samsung Galaxy A90 që nga fillimi i marsit. Raportet dhe informatorët sugjerojnë drejt një telefoni të cilësisë së lartë dhe raportet e fundit sugjeruan se do të përfshijë porcesorin Snapdragon...

Një tjetër telefon premium Samsung po vjen: Galaxy A90 5G, zbulohen specifikat

para 3 muajve - Koha.mk

Raportet dhe informatorët sugjerojnë drejt një telefoni të cilësisë së lartë dhe raportet e fundit sugjeruan se do të përfshijë porcesorin Snapdragon 855, së bashku me aftësitë 5G nëpërmjet modemit X50....

Samsung gati edhe me tre telefona të serisë Galaxy A

para 3 muajve - Periskopi

Samsung ka prezantuar të paktën nëntë telefona të ri Galaxy A këtë vit, dhe të paktën tre modele të tjera janë në përgatitje. Raportet e fundit tregojnë se një ose dy telefona Galaxy A50 po na presin,...

Ja telefoni Samsung që do të sjellë 5G për masat

para 3 muajve - Medial

Samsung e ofron një telefon 5G dhe është gati tu joshë më shumë drejt teknologjisë me një telefon tjetër po jo aq të shtrenjtë sa Galaxy S10 5G. Zgjidhja është një telefon “i lirë” 5G cili mund të marrë...

Samsungu po përgatit edhe tre telefona të serisë Galaxy A

para 3 muajve - Koha.net

Samsung ka prezantuar të paktën nëntë telefona të ri Galaxy A këtë vit, dhe të paktën tre modele të tjera janë në përgatitje. Raportet e fundit tregojnë se një ose dy telefona Galaxy A50 po na presin,...

Samsung përgatit telefona tjerë Galaxy A

para 3 muajve - KosovaPress

Raportet e fundit tregojnë se një ose dy telefona Galaxy A50 po na presin, të cilët janë certifikuar nga Agjencia Wi-Fi Alliance. Pajisjet, me numrat SM-A561F dhe SM-A562N, mund të jenë telefona të njëjtë...

Del në dritë tableti i ri i Samsung Galaxy Tab S6

para 3 muajve - Insajderi

Nuk ka informacion se kur Samsung ka planifikuar të lançoi tabletin. Megjithatë pas certifikimit të tij nga Aleanca e Wi-Fi, presim që tabletin sa shohim shumë shpejt. Pas disa muajsh nga debutimi i Galaxy...

Një tjetër telefon premium Samsung po vjen: Galaxy A90 5G, zbulohen specifikat

para 3 muajve - Gazeta Observer

Kemi dëgjuar për Samsung Galaxy A90 që nga fillimi i marsit. Raportet dhe informatorët sugjerojnë drejt një telefoni të cilësisë së lartë dhe raportet e fundit sugjeruan se do të përfshijë porcesorin Snapdragon...

Del në dritë tableti i ri i Samsung Galaxy Tab S6

para 3 muajve - Zhurnal

Pas disa muajsh nga debutimi i Galaxy Tab S5E, disa imazhe të rrjedhura konfirmojnë pasardhësin e tabletit, Galaxy Tab S6. Sipas sajtit të specializuar për lajmet e Samsung, tableti do të ketë një laps...

Del në dritë tableti i ri i Samsung Galaxy Tab S6

para 3 muajve - Medial

Pas disa muajsh nga debutimi i Galaxy Tab S5E, disa imazhe të rrjedhura konfirmojnë pasardhësin e tabletit, Galaxy Tab S6. Sipas sajtit të specializuar për lajmet e Samsung, tableti do të ketë një laps...

Samsung do të kapërcej Galaxy Tab S5, do të lansoj Galaxy Tab S6

para 3 muajve - Gazeta Observer

Burime të shumëfishta raportojnë se Samsung ka të ngjarë të kapërcejë Galaxy Tab S5 dhe në vend të kësaj të lansoj Galaxy Tab S6, si një produkt tablet anësor. Para MWC 2019, Samsung prezantoi zyrtarisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK