http://kariera.mk

Barcelona paguan klauzolën e Griezmann, zyrtarizimi çështje ditësh

para 4 muajve - Top Channel

Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalan do zyrtarizojë shumë shpejt francezin. Tranferta ka qenë e vështirë pasi Atletiko ka kërkuar...

Mundo Deportivo: Barcelona paguan nesër klauzolën e Griezmann

para 4 muajve - BalkanWeb

Siç raporton e përditshmja Mundo Deportivo, Barcelona do ta paguajë klauzolën e Griezmann të premten në mëngjes (nesër). Kampionët e Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën...

Barcelona paguan klauzolën për Griezmanin

para 4 muajve - Alsat-M

Drejtuesit e klubit të Barcelonës kanë realizuar këtë të enjte procesin e transfertës së shumës prej 120 milionë euro në llogari të Atletico Madrid, duke paguar kështu klauzolën e transferimit të sulmuesit...

Barcelona ‘parakalon’ Man Cityn, afër nënshkrimit me yllin e Juventus

para 4 muajve - Aktuale

Barcelona është shumë afër një tjetër lëvizjeje të madhe në merkato. Skuadra katalane kësaj radhe po mendon për fazën defensive, saktësisht krahët e mbrojtjes. Raportimet e fundit nga Spanja bëjnë të ditur...

Nuk ka më dilema për të, futbollisti i njohur nesër bëhet zyrtarisht pjesë e Barçës

para 4 muajve - Medial

“Telenovelës Griezmann” me sa duket po i vjen fundi. Mediat ndërkombëtare nuk kanë më dyshime për të ardhmen e tij. Sipas tyre Barcelona është klubi i cili ditën e nesërme do të paguajë shifrën prej 120...

Barça shpreson të zyrtarizojë Griezmannin të premten

para 4 muajve - Koha.net

Barcelona po shpreson të zyrtarizojë transferimin e sulmuesit francez Antoine Griezmann të premten. Skuadra katalonjase po planifikon zyrtarizimin të premten nëse çdo gjë shkon sipas planit, raportoi "Mundo...

Barcelona shumë pranë nënshkrimit me yllin e Juventusit

para 4 muajve - OraInfo

Barcelona është shumë e interesuar të bëjë një ndryshim edhe në fazën e mbrojtjes. Barcelona është shumë afër një tjetër lëvizjeje të madhe në merkato. Raportimet e fundit nga Spanja bëjnë të ditur se...

Barcelona ‘parakalon’ Man Cityn, afër nënshkrimit me yllin e Juventus

para 4 muajve - Medial

Barcelona është shumë afër një tjetër lëvizjeje të madhe në merkato. Skuadra katalane kësaj radhe po mendon për fazën defensive, saktësisht krahët e mbrojtjes. Raportimet e fundit nga Spanja bëjnë të ditur...

Griezmann shumë afër që t’i bashkohet Barcelonës, ja detajet

para 4 muajve - GazetaBlic

Nesër, sfida e papritur për Antoine Griezmann në Barcelonë pritet të përfundojë. Klubi katalanas është i gatshëm të paguajë klauzolën e lirimit të francezit për 120 milionë euro, për të sjellë atë në klub...

Griezmann shumë afër që ti bashkohet Barcelonës, ja detajet

para 4 muajve - GazetaBlic

Nesër, sfida e papritur për Antoine Griezmann në Barcelonë pritet të përfundojë. Klubi katalanas është i gatshëm të paguajë klauzolën e lirimit të francezit për 120 milionë euro, për të sjellë atë në klub...

‘L’Equipe’: Barcelona paguan klauzolën e Griezmann

para 4 muajve - Medial

Raportimet e fundit nga Franca bëjnë të ditur se Griezmann do të jetë lojtar i Barcelonës. Sipas të përditshmes franceze, ‘L’Equipe’, Barcelona tashmë ka paguar klauzolën e Antoine Griezmann. Atletico...

Zyrtarizimi çështje orësh, Grizmann bëhet me skuadër të re

para 4 muajve - Albeu

Antonie Grizmann është gjithnjë e më pranë Barcelonës. Sikurse raporton "L’ Equipe", katalanasit kanë dërdhu në arkat e Atletiko Madrid klauzolën prej 120 milionë eurosh. Në orët e ardhshme pritet zyrtarizimi...

U kry, Antonie Griezmann bëhet lojtar i Barcelonës

para 4 muajve - OraInfo

Antonie Griezmann sezonin e ardhshëm do të luaj të Barcelona. Kampioni i La Ligas do të paguajë të premten klauzolën prej 120 milionë eurove për t’ia shkëputur kontratën Antoine Griezmannit me Atletico...

Barcelona ‘parakalon’ Man Cityn, afër nënshkrimit me yllin e Juventus

para 4 muajve - Gazeta Observer

Barcelona është shumë afër një tjetër lëvizjeje të madhe në merkato. Skuadra katalane kësaj radhe po mendon për fazën defensive, saktësisht krahët e mbrojtjes. Raportimet e fundit nga Spanja bëjnë të ditur...

“Furtunë” tek Barcelona, këta lojtarë pritet të largohen para nisjes së sezonit të ri

para 4 muajve - Medial

Teksa jemi një muaj e disa ditë para nisjes së sezonit të ri futbollistik, tek Barcelona priten ndryshime të mëdha në përbërjen e klubit. Në mediat sportive spanjolle qarkullon lajmi se trajneri i katalanasve,...

Barça mohon raportet se ka paguar klauzolën e Griezmann

para 4 muajve - Arbresh

Mbrëmjen e sotme (e enjte), L’Equipe publikoi një raport duke pretenduar se Barcelona ka paguar klauzolën e blerjes së sulmuesit Antoine Griezmann. Gazeta franceze shkruante se gjiganti katalunas kishte...

Barcelona – Griezman, kjo pritet të ndodh nesër

para 4 muajve - OraInfo

Antonio Griezmann pritet të transferohet në Barcelonë. Klubi katalanas nuk do ta bëjë zyrtare transferimin derisa LaLiga të njoftojë vlefshmërinë e procedurës dhe pagesën prej 120 milion euro, mirëpo sipas...

Zyrtarizimi i Griezmann tek Barcelona bëhet të premten?

para 4 muajve - Medial

Barcelona është shumë afër që të transferojë yllin e Atletico Madrid, Antoine Griezmann. Skuadra ‘Blaugrana’ duket se është e vendosur që të mbyll marrëveshjen me lojtarin para këtij vikendi. Plani i Barcelonës...

I vjen fundi telenovelës Antoine Griezmann

para 4 muajve - Tetova Sot

Griezmann do të jetë që nesër lojtar i katalunasve dhe do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Barcelonën, që do ta mbajë atë në “Camp Nou” deri më 2024. Ai do të fitojë 235 mijë funte në javë te Barça....

Barcelona gati të largojë shtatë lojtarë

para 4 muajve - Opinion

Barcelona duket se nuk do që të nis sezonin e ri me një numër të madh lojtarësh. Trajneri spanjoll i katalanasve ka kërkuar klubit që të largojë disa nga lojtarët që nuk kanë garantuar vazhdimësi tek kjo...

L’Equipe: Barça paguan klauzolën e Griezmann prej 120 milionë euro

para 4 muajve - InfoShqip

Bazuar në një raport nga L’Equipe, Barcelona tashmë ka paguar shumën prej 120 milionë euro të klauzolës së Antoine Griezmann. Pagesa është kryer me anë të bankës, prandaj nuk do të jetë efektive deri të...

Barcelona nesër do ta zyrtarizojë transferin e madh

para 4 muajve - OraInfo

Barcelona dëshiron të arrijë marrëveshje përpara fundjavës me Greizmann. Barcelona planifikon të njoftojë nënshkrimin e Antoine Griezmann të premten nëse gjithçka shkon për të planifikuar, raporton Mundo...

Barça paguan klauzolën e Griezmann, por merr edhe një vendim të çuditshëm

para 4 muajve - Lexo

Telenovela” Griezmann po shkon drejt fundit. Barcelona po bën hapat finale drejt transferimit të lojtarit francez dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet që të paguhet klauzola e tij me vlerë 120...

‘Fshesa’ Barcelona, largon 7 lojtarë

para 4 muajve - OraInfo

Shtatë lojtarë pritet të largohen nga Barcelona. Ernesto Valverde nuk dëshiron që t’i fillojë përgatitjet për sezonin e ri me një numër shumë të madh lojtarësh. Trajneri spanjoll i ka kërkuar klubit që...

Përfundon telenovela, Barcelona paguan klauzolën e Griezmannit

para 4 muajve - Periskopi

Barcelona e ka paguar klauzolën prej 120 milionë eurove të Antoine Griezmannit. Gazeta prestigjioze “L’Equipe” e ka konfirmuar se pagesa është bërë dhe tani gjithçka është vendosur që transferimi të kompletohet,...

E fundit: Përfundon telenovela, Barcelona paguan klauzolën e Griezmannit

para 4 muajve - Periskopi

Barcelona e ka paguar klauzolën prej 120 milionë eurove të Antoine Griezmannit. Gazeta prestigjioze “L’Equipe” e ka konfirmuar se pagesa është bërë dhe tani gjithçka është vendosur që transferimi të kompletohet,...

Shtatë lojtarë pritet të largohen nga Barcelona, ja emrat e tyre…

para 4 muajve - Lexo

Ernesto Valverde nuk dëshiron që t’i fillojë përgatitjet për sezonin e ri me një numër shumë të madh lojtarësh. Trajneri spanjoll i ka kërkuar klubit që të largojë disa nga lojtarët që nuk kanë garantuar...

Tifozët s’mund të marrin pjesë në prezantimin e Griezmannit në Barçë

para 4 muajve - Tetova Sot

Barcelona pritet që së shpejti t’i paguajë 120 milionë eurot për t’ia shkëputur kontratën Antoine Griezmannit me Atletico Madridin. Sapo ta bëjnë këtë, katalonasit do të fillojnë me përgatitjet për inkuadrimin...

Zyrtarizimi çështje orësh, Antuan Grizman vendos për skuadrën e re

para 4 muajve - Newsport

Antuan Grizman është gjithnjë e më pranë Barcelonës. Sikurse raporton “L’ Equipe”, katalanasit  kanë dërdhu në arkat e Atletiko Madrid klauzolën prej 120 milionë eurosh. Në orët e ardhshme pritet zyrtarizimi....

L’Equipe: Barça paguan klauzolën e Griezmann prej 120 milionë euro

para 4 muajve - Arbresh

Bazuar në një raport nga L’Equipe , Barcelona tashmë ka paguar shumën prej 120 milionë euro të klauzolës së Antoine Griezmann. Pagesa është kryer me anë të bankës, prandaj nuk do të jetë efektive deri...

Barça paguan klauzolën e Griezmann, por merr edhe një vendim të çuditshëm

para 4 muajve - AlbPortali

“Telenovela” Griezmann po shkon drejt fundit. Loading... Barcelona po bën hapat finale drejt transferimit të lojtarit francez dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet që të paguhet klauzola e tij...

Barça paguan klauzolën e Griezmann, por merr edhe një vendim të çuditshëm

para 4 muajve - Fakti Ditor

“Telenovela” Griezmann po shkon drejt fundit. Barcelona po bën hapat finale drejt transferimit të lojtarit francez dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet që të paguhet klauzola e tij me vlerë 120...

Barcelona paguan nesër klauzolën e Griezmann

para 4 muajve - Arbresh

Barcelona është duke finalizuar detajet e fundit derisa vazhdojnë përgatitjet për të paguar klauzolën e blerjes së Antoine Griezmann të premten. Atletico Madridi ka refuzuar të negociojë me Barcelonën...

Barcelona paguan nesër klauzolën e Griezmann, por merr edhe një vendim të çuditshëm

para 4 muajve - Gazeta Observer

‘Drama’ Barcelona – Griezmann – Atletico, duket se është shumë afër që të marr fund. Barcelona po bën hapat e fundit drejt transferimit të lojtarit francez, dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet...

Barcelona paguan nesër klauzolën e Griezmann, por merr edhe një vendim të çuditshëm

para 4 muajve - Sovrani

‘Drama’ Barcelona – Griezmann – Atletico, duket se është shumë afër që të marr fund. Barcelona po bën hapat e fundit drejt transferimit të lojtarit francez, dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet...

Nuk ka më dyshime, Griezmann pret vetëm prezantimin te Barcelona

para 4 muajve - BalkanWeb

Këtë fundjavë apo në fillim të javës së ardhshme. Kjo është dilemma e vetme, pasi transferimi i Antuan Griezmann te Barcelona është i sigurt. Për t’u përcaktuar mbetet vetëm dita e prezantimit zyrtar....

Lojtarët që do të largohen nga Barcelona

para 4 muajve - Arbresh

Ernesto Valverde nuk dëshiron të fillojë përgatitjet me një numër shumë të madh të lojtarëve. Trajneri spanjoll i ka kërkuar klubit zgjidhje për disa nga lojtarët që vazhdimësinë te Barcelona nuk e kanë...

E pabesueshme, Barça s’ka para për ta paguar klauzolën prej €120m për Griezmannin

para 4 muajve - Ina

Barcelona ka nisur t’i kontaktojë bankat, në mënyrë që ta blejë Antoine Griezmannin për 120 milionë euro në ditët në vazhdim, sipas mediave në Spanjë. Klubi katalonas ka kërkuar të bisedojë me Atletico...

Grizemann nuk do të prezantohet në Camp Nou në prani të publikut, mësohet edhe data kur do të debutojë me Barcën

para 4 muajve - Sovrani

Antonie Griezmann tashmë ka konfirmuar se nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Atletico Madridit. Francezi tash e sa ditë po raportohet se do të bëhet lojtari më i ri i Barcelonës, por kjo e fundit për momentin...

Grizemann nuk do të prezantohet në Camp Nou në prani të publikut

para 4 muajve - Arbresh

Antonie Griezmann tashmë ka konfirmuar se nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Atletico Madridit. Francezi tash e sa ditë po raportohet se do të bëhet lojtari më i ri i Barcelonës, por kjo e fundit për momentin...

Po ndodhë/ Barcelona siguron Griezmannin, dita e zyrtarizimit dhe klauzola marramendëse

para 4 muajve - Sovrani

Barcelona është gati të formalizojë blerjen e Antoine Griezmann. Mediat spanjolle e raportojnë atë. Sipas “El Mundo Deportivo”, Blaugrana është në punë për të depozituar 120 milionë euro të klauzolës së...

Marca: Barça s’ka parapër Griezmann!

para 4 muajve - Sovrani

Barcelona ka nisur t’i kontaktojë bankat, në mënyrë që ta blejë Antoine Griezmannin për 120 milionë euro në ditët në vazhdim, sipas mediave në Spanjë. Klubi katalonas ka kërkuar të bisedojë me Atletico...

Nënshkrimi me Griezmann, Barça mohon se ka kërkuar kredi 120 milionëshe

para 4 muajve - Arbresh

FC Barcelona nuk ka kërkuar huazim 120 milionë euro për të paguar nënshkrimin me sulmuesin Antoine Griezmann. Gazeta spanjolle Mundo Deportivo pretendon se informatat vijnë nga një burim në klub që menaxhon...

Barcelona probleme me bankat, shtyhet transferimi i Griezmannit

para 4 muajve - Shenja

Menaxhmenti i Barcelonës deri tani është dashur të paguajë një klauzolë për lojtarin francez, Antoine Grizman, megjithatë, ka shumë të ngjarë që ajo të shtyhet për shkak të problemeve financiare. Ideja...

Barcelona nuk ka para për blerjen e Griezman

para 4 muajve - LajmiFundit

Atletico Madrid, ka qenë shumë e qartë që në fillim se nëse Barcelona kërkon shërbimet e Antoine Griezmann, duhet të paguaj 120 milion euro. Barcelona ka kërkuar që të negocioj me ekipin ‘madrilen’ në...

‘AS’ zbulon saktësisht çfarë po ndodh me transferimin e Griezmannit te Barça

para 4 muajve - Periskopi

Atletico Madrid, ka qenë shumë e qartë që në fillim se nëse Barcelona kërkon shërbimet e Antoine Griezmann, duhet të paguaj 120 milion euro. Barcelona ka kërkuar që të negocioj me ekipin ‘madrilen’ në...

Barcelona nuk ka para për blerjen e Griezmann

para 4 muajve - KosovaPress

Barcelona ka kërkuar që të negocioj me ekipin ‘madrilen’ në mënyrë që ta paguaj klauzolën në disa këste, por situata nuk ka ndryshuar. E përditshmja “AS” ka deklaruar se ekipi i barçës aktualisht nuk i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK