http://kariera.mk

Sinan Vllasaliu humb një person të dashur

para 3 muajve - TV21

Ditë zie për Sinanin Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaiu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare. Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona, përcjell...

Ndërron jetë motra e Sinan Vllasaliut

para 3 muajve - GazetaBlic

Ka vdekur motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaiu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare.Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona. “U prehsh në paqe halla ime”, ka shkruar...

Sinan Vllasaliu në zi, humbi këtë person të familjes sot

para 3 muajve - OraInfo

Sot është ditë zije në familjen e Sinan Vllasaliut. Ai ka njoftuar miqtë se sot ka ndërruar jëtë motra e tij, Ajnije Vllasaliu përcjell ORAinfo Sinani ka publikuar një foto në Instastory me të cilën tregon...

Sinan Vllasaliut i vdes motra

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaiu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare.Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona. “U prehsh në paqe halla ime”,...

Këngëtari njohur shqiptar humb motrën e tij

para 3 muajve - LajmiFundit

Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaliu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare.Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona. “U prehsh në paqe halla ime”,...

Sinan Vllasaliu në zi, i vdes një person shumë i dashur

para 3 muajve - Lajm

Këngëtari Sinan Vllasaliu nëpërmjet publikimit të një fotografie ka njoftuar për vdekjen e motrës së tij, shkruan lajmi.net. “U preht në paqe shpirti yt motër. Njoftoj të gjithë miqtë dhe familjarët, se...

Sinan Vllasaliut i vdes motra

para 3 muajve - Arbresh

Dita e sotme ka qenë e kobshme për këngëtarin Sinan Vllasaliu. Ai është përballur me humbjen e rëndë të një prej personave më të afërt. Fjala është për motrën e këngëtarit e cila ka ndërruar jetë në moshën...

Sinan Vllasaliu humb një person të dashur

para 3 muajve - GazetaBlic

Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaiu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare. Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona. “U prehsh në paqe halla ime”,...

Sinan Vllasaliu humb një person të dashur

para 3 muajve - RTV 21

Ditë zie për Sinanin Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaiu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare. Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona, përcjell...

Sinan Vllasaliut i vdes motra

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaliu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare.Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona. “U prehsh në paqe halla ime”,...

Sinan Vllasaliu sot përjetoi një dhimbje të madhe

para 3 muajve - Arbresh

Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaliu. Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare.Këtë e ka bërë të ditur e bija e Sinanit, Edona. “U prehsh në paqe halla ime”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK