http://kariera.mk

Pse S4MM vendosi të pushojë nga diss’at kundrejt reperëve tjerë?

para 3 muajve - Prive

Reperi S4MM, muaj më parë lansoi 7-të këngë të cilat janë edhe pjesë e albumit të tij të ri. Por në të gjitha këngët, nuk vërehen nuanca të diss’ave, apo vargjeve thumbuese për kolegët e tjerë reperë,...

Fero me koncert në Tetovë – Fansat e paralajmërojnë se do të jetë rrezik

para 3 muajve - Tetova1

Ka tash e një kohë që reperi Fero është në një përplasje virtuale me kolegun e tij, S4MM. Dyshja nuk kalojnë mirë dhe kjo vërehet më së miri në diss-at që i dedikojnë njëri-tjetrit nëpër projekte muzikore....

Fero me koncert në Tetovë – Fansat e paralajmërojnë se do të jetë rrezik

para 3 muajve - Insajderi

Ka tash e një kohë që reperi Fero është në një përplasje virtuale me kolegun e tij, S4MM. Dyshja nuk kalojnë mirë dhe kjo vërehet më së miri në diss-at që i dedikojnë njëri-tjetrit nëpër projekte muzikore....

Fansat e paralajmërojnë Feron të ketë kujdes me 1 Gusht

para 3 muajve - Prive

Ka tash e një kohë që reperi Fero është në një përplasje virtuale me kolegun e tij, S4MM. Dyshja nuk kalojnë mirë dhe kjo vërehet më së miri në diss-at që i dedikojnë njëri-tjetrit nëpër projekte muzikore....

Ja çfarë do të ndiqni këtë të shtunë në Prive

para 3 muajve - Prive

Kjo javë në Prive, vjen e nxehtë dhe me plot materiale ekskluzive. Robert Berisha tregon për dëmet e të qenurit i famshëm. Në intervistë vjen edhe Engjëllusha Salihu ku tregon me përballjen e saj me paragjykimet....

Pajtesa e “Çka ka shpija” po martohet, ja ca detaje nga dasma

para 3 muajve - Prive

Aktorja e njohur kosovare Fiona Gllavica, po i jep fund beqarisë, meqë po e kurorëzon dashurinë e saj tri vjeçare me Arbnor Pacollin. Gllavica e cila u bë e famshme me rolin e nuses Pajtesa në serialin...

S4MM e pranon publikisht, reperi është në lidhje dashurie!

para 3 muajve - Prive

Reperi i famshëm nga Tetova S4MM, muaj më parë ishte përfolur se kishte nisur një lidhje dashurie me një emër po ashtu të njohur. Publiku nisi spekulimet se Samiri është në lidhje me Kanita Sumën, super...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK