http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e sotme, 12 korrik 2019

para 3 muajve - Koha Jone

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi 12 Korrik 2019

para 3 muajve - Opinion

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 korrik 2019

para 3 muajve - BalkanWeb

Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj sentimentale....

Parashikimi i yjeve për sot 12 korrik 2019

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi i datës 12 korrik 2019

para 3 muajve - RTV 21

Dashi Sot do ja hapni edhe më shumë zemrën atyre që keni pranë dhe do arrini me qetësi të zgjidhni edhe disa hatërmbetje. Vetëm në mbrëmje mund të ndodhë ndonjë debat i paparashikuar. Nëse jeni në një...

Horoskopi i datës 12 korrik 2019

para 3 muajve - TV21

Dashi Sot do ja hapni edhe më shumë zemrën atyre që keni pranë dhe do arrini me qetësi të zgjidhni edhe disa hatërmbetje. Vetëm në mbrëmje mund të ndodhë ndonjë debat i paparashikuar. Nëse jeni në një...

“Sekretet” e çifteve të lumtura

para 3 muajve - Ekonomia Online

Çiftet e lumtura martohen vetëm, në qoftë se vërtetë besojnë se ka dashuri të përjetshme Para se të veproni, pyesni veten nëse jeni vërtetë të sigurt që dëshironi të kaloni jetën me atë person? Bisedojnë...

Zgjedhni një pite dhe mësoni rreth llojit të personalitetit tuaj

para 3 muajve - TV21

Ekspertët besojnë se ka një lidhje të drejtpërdrejtë mes personalitetit të dikujt dhe mendjes Kështu funksionojnë këto puzzla – madje edhe një vendim i thjeshtë si zgjedhja e një piteje nuk është një aksident,...

Zgjedhni një pite dhe mësoni rreth llojit të personalitetit tuaj

para 3 muajve - RTV 21

Ekspertët besojnë se ka një lidhje të drejtpërdrejtë mes personalitetit të dikujt dhe mendjes Kështu funksionojnë këto puzzla – madje edhe një vendim i thjeshtë si zgjedhja e një piteje nuk është një aksident,...

Zgjidhni një pite dhe mësoni rreth llojit të personalitetit tuaj

para 3 muajve - TV21

Ekspertët besojnë se ka një lidhje të drejtpërdrejtë mes personalitetit të dikujt dhe mendjes nënndërgjegjeshëm Kështu funksionojnë këto puzzla – madje edhe një vendim i thjeshtë si zgjedhja e një piteje...

Horoskopi, e enjte 11 korrik 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 3 muajve - Koha Jone

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi 11 Korrik 2019

para 3 muajve - Opinion

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 3 muajve - BalkanWeb

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi ditor, e enjte 11 korrik 2019

para 3 muajve - Shekulli

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 3 muajve - Sot News

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Ky do të jetë horoskopi për ditën e sotme

para 3 muajve - GazetaBlic

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi ditor: 11 korrik 2019

para 3 muajve - LajmiFundit

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi 11 Korrik 2019

para 3 muajve - Sovrani

Çfarë thotë horoskopi i ditës së sotme? Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e çdo shenje

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Horoskopi, e enjte, 11 korrik 2019, sipas astrologut italian Paolo Fox Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale....

Horoskopi 11 korrik 2019

para 3 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi i datës 11 korrik 2019

para 3 muajve - TV21

Dashi Disa gjëra që mendonit se i kishit rregulluar së fundmi do vazhdojnë t’iu hapin probleme edhe sot. Dielli do i kundërvihet Saturnit. Ju të dashuruarit do e keni shumë të vështirë të bëni disa zgjedhje....

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 KORRIK 2019

para 3 muajve - Lexo

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Këto 7 fakte psikologjike tregojnë se çfarë ju pëlqeni vërtet

para 3 muajve - The Prestige

Truri i njeriut prodhon 12,000 deri në 50,000 mendime në ditë. Kjo është diçka e pabesueshme. Ka disa fakte psikologjike, me anë të cilave mund ta njihni veten më mirë. Më poshtë mund t’i lexoni se cilat...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 korrik 2019

para 3 muajve - Iliria News

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi, e mërkurë 10 korrik 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 korrik 2019

para 3 muajve - Shekulli

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi ditor: 10 korrik 2019

para 3 muajve - LajmiFundit

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Kur gjithçka shkon keq, kujtoni 6 gjëra

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ndonjëherë ndodhë diçka e papritur që e kthen botën tonë me kokë poshtë, megjithatë, pa marrë parasysh se çfarë ndodhë dhe për çfarë arsye ndodhë, kuptojeni që janë vetëm disa ditë të këqija. Mos harro,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 korrik 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Divorci, opsion më i mirë sesa një martesë e keqe

para 3 muajve - KosovaPress

Divorci është procesi që zhvillohet pas çdo martese të dështuar në parim.  Dhe pavarësisht se ndonjëherë është e vështirë ta pranoni se nuk jeni të lumtur në martesë, ju nuk duhet të zemëroheni sepse ka...

Horoskopi 9 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 muajve - Shekulli

Dashi – Është koha për të marrë përgjegjësinë. Mos qëndroni prapa në asnjë mënyrë. Sulmoni me besim çdo projekt duke e ditur se gjërat do të funksionojnë në favorin tuaj. Zgjeroni mendjen dhe shpërblimet...

Horoskopi Javor

para 4 muajve - Sovrani

Horoskopi Javor 8 Korrik – 14 Korrik Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashura: Kontrastet planetare të javës ndoshta do t’ju shohin ju të angazhuar për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve të dshurisë. Disa grindje me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK