http://kariera.mk

I dënuari për grabitje në Itali arrestohet në Durrës

para 3 muajve - Kallxo

R.T. 25 vjeçar, i kërkuar nga autoritete italiane, është arrestuar nga Policia e Shtetit. I njëjti siç bën të ditur Policia, ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi Gjykata Firences/Itali, më datë...

Arrestohet 25-vjeçari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar

para 3 muajve - Top Channel

Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Shtetasi R.T., ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi Gjykata Firences/Itali, më datë 29.09.2017, e ka dënuar me 6...

I dënuar me burg në Itali, i riu arrestohen në Durrës

para 3 muajve - Opinion

Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia për akuzën “Vjedhje me dhunë ”. I riu, në shtator të vitit 2017 ishte dënuar me 6 vjet e 10 muaj...

I dënuar në Itali për vjedhje me dhunë, kapet 25-vjeçari në Durrës

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë...

I dënuar me 6 vite burg, INTERPOL arreston 25-vjeçarin durrsak

para 3 muajve - Shekulli

Një shtetas shqiptar me është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Ndërkaq, Strukturat e Drejtorisë...

I dënuar me 6 vite në Itali, arrestohet 25 vjeçari në Durrës

para 3 muajve - Albeu

Arrestohet një shtetas shqiptar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. R.T. 25 vjeç banues në Durrës , është i dënuar me rreth 6 vite e 10 muaj burg për veprën penale "Vjedhje me dhunë". Njoftimi i policisë...

Në kërkim ndërkombëtar, Interpol arreston 25-vjeçarin nga Durrësi

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Është arrestuar në Durrës shtetasi me iniciale R.T., 25 vjeç, i cili rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pas një dënimi të dhënë nga drejtësia italiane për veprën penale “Vjedhje me dhunë”. Ndalimi...

7 vite heqje lirie, kapet i shumëkerkuari nga Durrësi

para 3 muajve - LajmiFundit

Arrestohet një shtetas shqiptar me qëllim ekstradimi drejt Italisë, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë...

I dënuar me burgim të përjetshëm në Itali, arrestohet në Durrës

para 3 muajve - Top Channel

Një tjetër person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është kapur nga policia me qëllim ekstradimin drejt Italisë. I kapuri është një i dënuar me burgim të përjetshëm, për kryerjen e veprës penale “Vrasje”....

I dënuar me burg të përjetshëm, shqiptari 49-vjeçar arrestohet në Durrës

para 3 muajve - Insajderi

Arrestohet në Durrës 49-vjeçari i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje. Ai ishte në arrati prej 10 vitesh dhe pritet të ekstradohet drejt Italisë. Forcat e Posaçme Operacionale në Drejtorinë Vendore...

Kush është Ermir Dervishi, i dënuar në Shqipëri dhe Itali për vrasje dhe lidhjet e dyshuara me bandën e Durrësit

para 3 muajve - Top Channel

Ermir Dervishi, 48 vjeç, është arrestuar nga Policia e Durrësit për llogari të autoriteteve italiane, shtet në të cilin është dënuar me burgim të përjetshëm në vitin 1999, për shkak të një vrasjeje të...

I dënuari me burgim të përjetshëm në Itali, arrestohet në Durrës

para 3 muajve - Klan Kosova

Një tjetër person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është kapur nga policia me qëllim ekstradimin drejt Italisë. I kapuri është një i dënuar me burgim të përjetshëm, për kryerjen e veprës penale “Vrasje”....

I dënuar me burg përjetë për vrasje në Itali, arrestohet durrsaku

para 3 muajve - BalkanWeb

DURRES Policia e Shtetit njofton se ka arrestuar një 49-vjeçar në Durrës, i cili është dënuar me burg përjetë në Itali. I arrestuar ka përfunduar shtetasi Ermir Dervishi 49 vjeç, banues në Durrës. Ky shtetas...

Arrestohet në Durrës 49-vjeçari i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje

para 3 muajve - Koha Jone

Një 49-vjeçar i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje është arrestuar nga policia e Durrësit me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në pranga ka rënë Ermir Dervishi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar...

I dënuar me burgim të përjetshëm, arrestohet 49-vjeçari në Durrës

para 3 muajve - Shekulli

Një 49-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është vënë në pranga nga policia e Durrësit. I shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje, i dënuar me burgim të përjetshëm në pranga ka rënë , Ermir Dervishi,...

I dënuar me burg përjetë për vrasje, 49-vjeçari me rrezikshmëri të lartë arrestohet në Durrës (Emri)

para 3 muajve - Sot News

Ishte në kërkim për vrasje në Itali, arrestohet 49-vjeçari. Ai është Ermir Dervishi. Forcat e Posaçme Operacionale në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën...

Arrestohet i forti i Durrësit, historia e gjatë si i shpëtoi drejtësisë

para 3 muajve - Opinion

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit, me qëllim ekstradimin në Itali. Ermir Dervishi duhet të vuajë dënimin me burgim të përjetshëm për vrasje. Gjykata e Apelit të Alessandrias në 18 shkurt...

Arrestohet në Durrës 49-vjeçari, i dënuar me burgim të përjetshëm…

para 3 muajve - Standard

Arrestohet në Durrës 49 vjeçari i dënuar me burgim të përjetshëm, për vrasje. Forcat e Posaçme Operacionale në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën e Interforcës...

E FUNDIT/ Arrestohet në Durrës 49-vjeçari i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje

para 3 muajve - Albeu

Një 49-vjeçar i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje është arrestuar nga policia e Durrësit me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në pranga ka rënë Ermir Dervishi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar...

I dënuar përjetë për vrasje 20 vite më parë në Itali, prangoset në Durrës

para 3 muajve - Vizion Plus

Disa persona me rrezikshmëri të lartë dhe të dënuar në Itali e Shqipëri janë arrestuar nga forcat e rendit këtë të mërkurë në Durrës. Në mesin e të e kapurve është edhe shtetasi Ermir Dervishi. 49 vjecari...

Arrestohet shqiptari i dënuar me burg të përjetshëm

para 3 muajve - GazetaBlic

Kapet 49 vjeçari i dënuar me burg të përjetshëm në Itali, për vrasje, shkruan TCh, përcjell Gazeta Blic. Një tjetër person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është kapur nga policia me qëllim ekstradimin...

Kapet durrsaku në kërkim, ishte dënuar 13 vjet burg në Itali

para 3 muajve - BalkanWeb

DURRES Policia ka arrestuar një shtetas shqiptar në Durrës, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Ai ishte dënuar 13 vjet e 4 muaj burg për trafik të lëndëve narkotike, të kryer në bashkëpunim....

I dënuar me 13 vite burg në Itali, arrestohet në Durrës

para 3 muajve - Koha Jone

Policia e Durrësit ka arrestuar një 48-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Në pranga ka rënë shtetasi A.D i dënuar me 13 vjet e 4 muaj burgim nga Gjykata e Partos në Itali për kryerjen e veprës...

Arrestohet në Durrës i dënuari me 13 vite burg në Itali

para 3 muajve - Shekulli

Policia e Durrësit ka njoftuar arrestimin e një 48-vjeçari, i cili rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi me inicialet A.D., 48 vjeç, i dënuar me 13 vjet e...

Kapet durrsaku i dënuar me 13 vjet burg në Itali

para 3 muajve - Vizion Plus

Një 48 vjecar nga Durrësi është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Shtetasi me iniciale A.D., 48 vjeç ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi Gjykata në Itali e kishte dënuar me 13 vjet e...

I dënuar përjetë, kapet në Durrës 49-vjeçari. Emri

para 3 muajve - LajmiFundit

Arrestohet në Durrës 49 vjeçari i dënuar me burgim të përjetshëm, për vrasje. Forcat e Posaçme Operacionale në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën e Interforcës...

I dënuar me burg të përjetshëm, shqiptari 49-vjeçar arrestohet në Durrës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Arrestohet në Durrës 49-vjeçari i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje. Ai ishte në arrati prej 10 vitesh dhe pritet të ekstradohet drejt Italisë. Forcat e Posaçme Operacionale në Drejtorinë...

Kapet durrsaku në kërkim, ishte dënuar 13 vjet burg në Itali

para 3 muajve - Arbresh

Policia ka arrestuar një shtetas shqiptar në Durrës, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Ai ishte dënuar 13 vjet e 4 muaj burg për trafik të lëndëve narkotike, të kryer në bashkëpunim....

I dënuar me 13 vjet burg në Itali, arrestohet në Durrës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Policia e Durrësit ka arrestuar një 48-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Në pranga ka rënë shtetasi A.D i dënuar me 13 vjet e 4 muaj burgim nga Gjykata e Partos në Itali për kryerjen e veprës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK