http://kariera.mk

Policia e Kosovës bëhet me 36 kompjuterë të rinj

para 3 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 12 korrik – Zhurnal.mk – Policia e Kosovës sot është bërë me 36 kompjuterë të rinj që do t’i shërbejnë për regjistrimin e kërkesave për legalizimin e armëve. Kjo falë një donacioni të UNDP-së...

UNDP i dhuron policisë 36 kompjuterë të rinj

para 3 muajve - RTV 21

Qalaj tha se ky projekt do të ndihmojë për legalizimin e armëve Policia e Kosovës sot është bërë me 36 kompjuterë të rinj, që do t’i shërbejnë për regjistrimin e kërkesave për legalizimin e armëve. Kjo...

UNDP-ja dhuron 36 kompjuterë të rinj për Policinë e Kosovës

para 3 muajve - Epoka e Re

Policia e Kosovës është bërë me 36 kompjuterë të rinj që do t’i shërbejnë për regjistrimin e kërkesave për legalizimin e armëve. Kjo falë një donacioni të UNDP-së në Kosovë. Drejtori i përgjithshëm i Policisë...

UNDP i dorëzon pajisje Policisë së Kosovës

para 3 muajve - Medial

7:50, 12 Korrik 2019 Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë sot do t’i dorëzojë 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës në ndërtesën e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë...

UNDP i dorëzon pajisje Policisë së Kosovës

para 3 muajve - Klan Kosova

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë sot do t’i dorëzojë 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës në ndërtesën e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Kosovës. Këta kompjuterë...

36 kompjuterë të rinj për Policinë e Kosovës nga UNDP

para 3 muajve - KosovaPress

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj u shpreh se ky projekt do të ndihmojë shumë për legalizimin e armëve. Në mënyrë, që sipas tij t’iu largojnë nga duart armët ilegale qytetarëve....

Policia e Kosovës bëhet me 36 kompjuterë të rinj

para 3 muajve - Arbresh

Policia e Kosovës sot është bërë me 36 kompjuterë të rinj që do t’i shërbejnë për regjistrimin e kërkesave për legalizimin e armëve. Kjo falë një donacioni të UNDP-së në Kosovë. Drejtori i Përgjithshëm...

UNDP i dorëzon pajisje Policisë së Kosovës

para 3 muajve - RTV 21

UNDP dorëzon 36 kompjuterë me monitorë në 36 stacione policore Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë, do të dorëzojë 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës sot në ndërtesën...

UNDP i dhuron Policisë 36 kompjuterë

para 3 muajve - GazetaBlic

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë do të dorëzojë 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës sot në ndërtesën e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Kosovës. Këta kompjuterë...

UNDP i dorëzon pajisje Policisë së Kosovës

para 3 muajve - Infokusi

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë do të dorëzojë sot 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës në ndërtesën e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Kosovës, duke filluar...

Policia e Kosovës bëhet me 36 kompjuterë të rinj

para 3 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës sot është bërë me 36 kompjuterë të rinj që do t’i shërbejnë për regjistrimin e kërkesave për legalizimin e armëve. Kjo falë një donacioni të UNDP-së në Kosovë. Drejtori i Përgjithshëm...

UNDP-ja i dorëzon Policisë 36 kompjuterë, do të regjistrohen e kërkesat për legalizimin e armëve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë i ka dorëzuar 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës, raporton Ekonomia Online. Këta kompjuterë do të shpërndahen në 36 stacione policore...

UNDP i dhuron policisë 36 kompjuterë të rinj

para 3 muajve - KosovaPress

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj u shpreh se ky projekt do të ndihmojë për legalizimin e armëve. Duke folur për këtë proces, ai tha se do të angazhohen që në mënyrën më të mirë...

UNDP i dorëzon pajisje Policisë së Kosovës, do të përdoren për legalizimin e armëve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë do të dorëzojë sot 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës në ndërtesën e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Kosovës, duke filluar...

UNDP i dorëzon pajisje Policisë së Kosovës

para 3 muajve - Arbresh

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë do të dorëzojë 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës sot në ndërtesën e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Kosovës. Këta kompjuterë...

​UNDP i dorëzon pajisje Policisë së Kosovës

para 3 muajve - Periskopi

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë do të dorëzojë 36 kompjuterë me monitorë Policisë së Kosovës sot në ndërtesën e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Kosovës. Këta kompjuterë...

UNDP i dorëzon pajisje Policisë së Kosovës

para 3 muajve - KosovaPress

Këta kompjuterë do të shpërndahen në 36 stacione policore dhe do të përdoren nga personeli për regjistrimin e kërkesave për legalizimin e armëve. Procesi i legalizimit, i iniciuar nga Ministra e Punëve...

Sa (s)po kontrollohen armët në Kosovë?

para 3 muajve - RTV 21

Shtyhet afati për legalizimin e armëve deri 17 shtator.-Zeka: Armët paraqesin kërcënim për qytetarët Vendimi i Ministrisë së Punëve të Brendshme për vazhdimin e fazës së dytë të kampanjës për legalizimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK