http://kariera.mk

Zvicrës së shpejti do t`i duhen 500 mijë punëtorë, kryesisht në “profesionet e grave”

para 3 muajve - Alsat-M

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicra hap 500 mijë vende pune, ja kush ka përparësi

para 3 muajve - Lajm

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicra hap 500 mijë vende pune, përparësi kanë femrat dhe këto profesione

para 3 muajve - Tetova Sot

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicra hap 500 mijë vende pune, përparësi kanë femrat dhe këto profesione

para 3 muajve - Infokusi

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicra do ketë mungesë deri në 500 mijë punëtorë, sektorët që kanë mbetur më së keqi

para 3 muajve - Fakti Ditor

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicra do ketë mungesë deri në 500 mijë punëtorë, sektorët që kanë mbetur më së keqi

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen...

Zvicra do ketë mungesë deri në 500 mijë punëtorë, sektorët që kanë mbetur më së keqi

para 3 muajve - Periskopi

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicra hap 500 mijë vende pune, përparësi kanë femrat: Profesionet që kërkohen…

para 3 muajve - Bota Press

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicra kërkon 500 mijë punëtorë, kryesisht në “profesionet e grave”

para 3 muajve - Koha.mk

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicra kërkon 500 mijë punëtorë, kryesisht në “profesionet e grave”

para 3 muajve - Arbresh

Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vjetët e ardhshme ajo do të ketë nevojë për 300 deri në 500 mijë punëtorë të rinj, që nuk ka mundësi të rekrutohen në tregun...

Zvicrës së shpejti do t`i duhen 500 mijë punëtorë. Kryesisht në “profesionet e grave”

para 3 muajve - Albinfo

Mungesë më të madhe të fuqisë punëtore pritet të ketë në degët të cilat sot i mbulojnë në masë më të madhe gratë Zvicra së shpejti do të ketë mungesë të madhe të fuqisë punëtore. Në 10 deri 20 vitet e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK