http://kariera.mk

Me kredi shkojnë në pushime

para 3 muajve - Aktuale

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Kosovarët po marrin kredi për të shkuar në deti

para 3 muajve - Insajderi

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Sa kosovarë kanë marrë kredi për të shkuar në deti sivjet?

para 3 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 12 korrik – Zhurnal.mk – Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime.Disa...

Shumë kosovarë marrin kredi për të shkuar në deti

para 3 muajve - OraInfo

Shumë kosovarë kanë marrë kredi për të shkuar në deti sivjet. Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë...

Sa kosovarë kanë marrë kredi për të shkuar në deti sivjet?

para 3 muajve - GazetaBlic

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Sa kosovarë kanë marrë kredi për të shkuar në deti sivjet?

para 3 muajve - Tetova Sot

Shumë kosovarë kanë marrë kredi për të shkuar në deti sivjet. Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë...

Sa kosovarë kanë marrë kredi për të shkuar në deti sivjet?

para 3 muajve - Infokusi

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Sa kosovarë kanë marrë kredi për të shkuar në deti sivjet?

para 3 muajve - Infokusi

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Me kredi në det

para 3 muajve - Albinfo

Në pamundësi që shpenzimet për pushime t’i mbulojnë nga kursimet e tyre, shumë qytetarë zgjedhin një kredi të shpejtë për t’i mbuluar këto shpenzime Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve...

Sa kosovarë kanë marrë kredi për të shkuar në deti sivjet?

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 12 Korrik – Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto...

Me kredi shkojnë në pushime

para 3 muajve - Ina

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Shqiptarët në pushime me kredi

para 3 muajve - Tetova1

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Në pushime me kredi

para 3 muajve - Koha.net

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

A shkohet në deti me kredi? – qytetari nga Prishtina pendohet që mori para nga banka

para 3 muajve - Insajderi

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Në pushime me kredi

para 3 muajve - Kallxo

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinanciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Në pushime me kredi

para 3 muajve - Klan Kosova

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Kosovarët në kredi për të shkuar në pushime

para 3 muajve - OraInfo

Kosovarët po hyjnë në kredi për të shkuar në pushime. Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi...

Kosovarët shkojnë në pushime me kredi

para 3 muajve - GazetaBlic

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Në pushime me kredi

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Kosovarët marrin kredi për të shkuar në pushime verore

para 3 muajve - Infokusi

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Kosovarët shkojnë në pushime me kredi

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

Në pamundësi për të kursyer, kosovarët marrin kredi për pushime verore

para 3 muajve - Arbresh

Ngjashëm me vitet e kaluara, edhe sivjet gjatë muajve të verës, bankat komerciale dhe institucionet mikrofinaciare që operojnë në Kosovë, ofrojnë kredi për pushime. Disa nga këto institucione financiare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK