http://kariera.mk

Sot është afati i fundit për regjistrimin e studentëve në UP

para 3 muajve - Insajderi

Sot është dita e fundit për regjistrimin e studenteve të rinjë në Universitetin e Prishtinës ”Hasan Prishtina” për vitin akademik 2019/2020. Në këtë vit është paraparë që UP-ja t’i pranojë 7 mijë e 116...

Mbyllet sot konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - OraInfo

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP. Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është...

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - Gazeta e re

Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe...

Maturantët drejt Europës, në 10 ditë 2600 aplikime

para 3 muajve - Koha Jone

Kjo verë nuk është e qetë për maturantët, pasi ata kërkojnë mundësi më të mira studimi dhe jashtë Shqipërisë. Qendra e Shërbimeve Arsimore, këtë periudhë është plot me të rinj. Aplikojnë për legalizimin...

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - GazetaBlic

Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe...

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - Infokusi

​Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe...

Konkursi për pranimin e studentëve të rinj mbyllet sot

para 3 muajve - RTV 21

Regjistrimi i studentëve Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë...

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - Koha.net

​Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe...

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. p Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe...

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - Epoka e Re

Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është paraparë që UP-ja të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe...

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - Arbresh

Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe...

Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - KosovaPress

Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe studimi. Në këtë numër prej 7 mijë e 116 studentë, 6 mijë e 206 do të jenë studentë të rregullt, ndërsa 910 studentë me korrespodencë....

​Sot mbyllet konkursi për pranimin e studentëve të rinj në UP

para 3 muajve - Periskopi

Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” sot mbyll konkursin për pranimin e studentëve të rinj për vitin akademik 2019/2020. Këtë vit është paraparë që UP të pranojë 7 mijë e 116 studentë në 66 programe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK