http://kariera.mk

E pabesueshme, këta janë 10 presidentët më të pasur në botë

para 4 muajve - Alsat-M

Të jesh i pari i një vendi, përpos fuqisë politike, nënkupton edhe pagë të lartë. Përmes një inforgrafike, REL ka sjellë dhjetë emrat e presidentëve dhe pagat e tyre, që konsiderohen të jenë më të lartat....

E pabesueshme, këta janë 10 presidentët më të pasur në botë

para 4 muajve - Insajderi

Të jesh i pari i një vendi, përpos fuqisë politike, nënkupton edhe pagë të lartë. Përmes një inforgrafike, REL ka sjellë dhjetë emrat e presidentëve dhe pagat e tyre, që konsiderohen të jenë më të lartat....

Dhjetë presidentët më të paguar në botë, a është në këtë listë Kosova?

para 4 muajve - Lajm

Përmes një inforgrafike, REL ka sjellë dhjetë emrat e presidentëve dhe pagat e tyre, që konsiderohen të jenë më të lartat. Këtu janë përfshirë vetëm pagat vjetore bazë, e jo pasuria e përgjithshme që ata...

E pabesueshme, këta janë 10 presidentët më të pasur në botë

para 4 muajve - Tetova Sot

Të jesh i pari i një vendi, përpos fuqisë politike, nënkupton edhe pagë të lartë. Përmes një inforgrafike, REL ka sjellë dhjetë emrat e presidentëve dhe pagat e tyre, që konsiderohen të jenë më të lartat....

Dhjetë presidentët më të paguar në botë, a është në këtë listë Kosova?

para 4 muajve - Infokusi

Të jesh i pari i një vendi, përpos fuqisë politike, nënkupton edhe pagë të lartë. Përmes një inforgrafike, REL ka sjellë dhjetë emrat e presidentëve dhe pagat e tyre, që konsiderohen të jenë më të lartat....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK