http://kariera.mk

Deputeti i LDK-së: Jemi parti intelektuale, por njeriu duhet të mbrohet prej ndonjë grushti a karrige

para 3 muajve - Insajderi

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Osmani i ka quajtur simpatike rrahjet mes anëtarëve të partisë së tij, sidomos kur përfshihen femrat. Osmani ka thënë se njeriu ka të drejtë të vetëmbrohet...

Deputeti i LDK-së: Jemi parti intelektuale, por njeriu duhet të mbrohet prej ndonjë grushti a karrige

para 3 muajve - Gazeta Observer

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Osmani i ka quajtur simpatike rrahjet mes anëtarëve të partisë së tij, sidomos kur përfshihen femrat. Osmani ka thënë se njeriu ka të drejtë të vetëmbrohet...

Osmani për karriget e grushtet në LDK: I kam thanë Mustafës lej le të rrehen se po duken simpatikë, sidomos femrat

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Osmani i ka quajtur simpatike rrahjet mes anëtarëve të partisë së tij, sidomos kur përfshihen femrat – raporton Periskopi. Osmani ka thënë se njeriu ka...

Osmani për karriget e grushtet në LDK: I kam thanë Mustafës lej le të rrehen se po duken simpatikë, sidomos femrat

para 3 muajve - Periskopi

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Osmani i ka quajtur simpatike rrahjet mes anëtarëve të partisë së tij, sidomos kur përfshihen femrat – raporton Periskopi. Osmani ka thënë se njeriu ka...

Bajrsuh Morina ka dy fjalë për karriget në LDK dhe Arban Abrashin!

para 3 muajve - GazetaBlic

Pas shpëthimit të rrahjeve në kuvendet zgjedhore të LDK-së, ka reaguar publicist Bajrush Morina. Ai në një shënim në Facebook ka theksuar se nëse në Prishtinë është  hequr nga gara Arban Abrashi e Hazir...

Bajrush Morina kundër Safet Kamberit në Mitrovicë: A po doni drejtësi apo klane në LDK?

para 3 muajve - Periskopi

Ish-kandidati i LDK’së për deputet, Bajrush Morina, ka reaguar ashpër ndaj zgjedhjes së Safet Kamberit kryetar i degës së LDK’së në Mitrovicë. Morina shkruan në FB se Kryesia e LDK’së është dashur ta tërheq...

Bajrush Morina ka dy fjalë për karriget në LDK dhe Arban Abrashin!

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 11 Korrik – Pas shpërthimit të rrahjeve në kuvendet zgjedhore të LDK-së, ka reaguar publicisti Bajrush Morina. Ai në një shënim në Facebook ka theksuar se nëse në Prishtinë është  hequr nga gara...

Lufta për pushtet, përplasje me grushte e karrige në Kosovë

para 3 muajve - Albeu

Procesi zgjedhor brenda Lidhjes Demokratike të Kosovë s shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme. Incidenti i fundit është shënuar në Komunën e Vushtrrisë, që përfundoi me karrige...

Zgjedhet kryetar i degës së LDK-së në Mitrovicë

para 3 muajve - Insajderi

Ai arriti t’i marrë 51 vota, tri më shumë se kundër kandidati i tij Faton Peci. Ky proces u zhvillua me dyer të mbyllura, ndërsa në hapjen e tij një deklaratë për rrahjet e LDK-së e dha sekretari i kësaj...

Ismet Beqiri flet për rrahjet e LDK-së – Akuzon mediet për zmadhimin e ngjarjeve

para 3 muajve - Insajderi

Aty ka marrë pjesë edhe sekretari i LDK-së, Ismet Beqiri, i cili ka komentuar rrahjet e LDK-së, ndërsa ka akuzuar mediet për zmadhimin e ngjarjeve brenda partisë së tij, njofton Klan Kosova. “LDK nuk duhet...

Safet Kamberi, rizgjedhet kryetar i LDK-së në degën e Mitrovicës

para 3 muajve - Klan Kosova

Safet Kamberi është zgjedhur kryetar i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Mitrovicë. Kamberi ka marrë 51 vota, ndërsa kundërkandidati i tij Faton Peci ka marrë 48 vota, njofton Klan Kosova. I gjithë...

Rrahjet e LDK-së në Vushtrri: Edhe gratë godasin me karrige

para 3 muajve - Tetova Sot

Tre ditë më parë ndodhi një rrahje në LDK-në e Vushtrrisë. Grushtet kërsitën konkretisht në nëndegën e partisë në Novosellë. Tashmë kanë dalë pamjet nga kjo rrahje. (FOTO) Loading...

Ismet Beqiri reagon pas rrahjeve në LDK

para 3 muajve - OraInfo

Lidhja Demokratike e Kosovës u përball sërish me përleshje. Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në...

Safet Kamberi, rizgjedhet kryetar i LDK-së në degën e Mitrovicës

para 3 muajve - GazetaBlic

Safet Kamberi është zgjedhur kryetar i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Mitrovicë. Kamberi ka marrë 51 vota, ndërsa kundërkandidati i tij Faton Peci ka marrë 48 vota, njofton Klan Kosova. I gjithë...

Rrahje në LDK-në e Vushtrrisë, anëtarja shihet tek godet me karrige

para 3 muajve - Flaka

Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor me shumë incidente e rrahje. Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë, Viti dhe qytete të tjera në degë e nëndegë, probleme...

Rrahjet në LDK, Ismet Beqiri akuzon mediat për zmadhim të ngjarjeve

para 3 muajve - Klan Kosova

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari i kësaj partie,...

Ismet Beqiri flet për Rrahjet në LDK

para 3 muajve - GazetaBlic

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari i kësaj partie,...

Mitrovicë, procesi zgjedhor i LDK-së vazhdon me dyer të mbyllura

para 3 muajve - Klan Kosova

Prapa dyerve të mbyllura po mbahet Kuvendi Zgjedhor i Lidhjes Demokratike të Kosovës, dega në Mitrovicë. Ajo që njihet si një nga degët e tensionuara të LDK-së po synohet të udhëhiqet nga dy rivalë njerëzit...

Rrahjet në LDK, Ismet Beqiri akuzon mediat për zmadhim të ngjarjeve

para 3 muajve - Medial

19:38, 10 Korrik 2019 Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari...

Pamje nga rrahja e grave e burrave në LDK’në e Vushtrrisë

para 3 muajve - Aktuale

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

Dalin pamjet ku burra e gra rrihen në procesin e brendshëm të partisë

para 3 muajve - Standard

Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor, ndërsa nuk kanë munguar incidentet dhe rrahjet. Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë, Viti dhe qytete të tjera në degë...

Zbulohet kush është femra që sulmoi me karrige në nëndegën e LDK-së në Vushtrri

para 3 muajve - GazetaBlic

Në incidentin e ndodhur gjatë procesit zgjedhor të nëndegës së LDK-së në “Dardania” të Komunës së Vushtrrisë, janë përfshirë familjarë të kandidatëve për kryetar nëndege. “Gazeta Blic” merr vesh se vajza...

LDK e kryen edhe një degë të madhe, Safet Kamberi zgjidhet kryetar i Mitrovicës

para 3 muajve - Infokusi

Ka përfunduar procesi i zgjedhjes së kryetarit të degës së LDK’së në Mitrovicë. Ky proces është zhvilluar me dyer të mbyllura dhe kryetar u zgjodh Safet Kamberi me një rezultat të ngushtë derisa kundërkandidat...

Rrahjet në LDK, Ismet Beqiri akuzon mediat për zmadhim të ngjarjeve

para 3 muajve - Infokusi

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari i kësaj partie,...

Rrahje dhe goditje me karrige brenda partise shqiptare/ VIDEO

para 3 muajve - Vizion Plus

Lidhja Demokratike e Kosovës ka zhvilluar procesin e brendshëm zgjedhor. Por kur pritej që procesi zgjedhor të ishte I qetë, një gjë e tillë duket se nuk ka ndodhur pasi, sipas mediave kosovare, në qytetet...

Postimi i çuditshëm i deputetit të LDK’së në Facebook

para 3 muajve - Periskopi

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Osmani ka publikuar një fotografi bashkë me sekretarin e partisë, Ismet Beqirin e dy kandidatët që ishin në garë për kryetar të Degës së LDK’së në Mitrovicë,...

Përplasje me grushte e karrige mes anëtarëve të LDK-së

para 3 muajve - BalkanWeb

Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor, ndërsa nuk kanë munguar incidentet dhe rrahjet. Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë, Viti dhe qytete të tjera në degë...

Xhafer Tahiri për rrahjen me karrige në Maxhunaj: LDK më e madhe se secili anëtar

para 3 muajve - Klan Kosova

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë. Kryetari i Vushtrrisë dhe anëtari i kësaj partie, Xhafer Tahiri, ka thënë në Info Magazine se “LDK...

Pamje nga rrahja e burrave dhe grave në mbledhjen e LDK-së në Vushtrri

para 3 muajve - Insajderi

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

Xhafer Tahiri për rrahjen me karrige në Maxhunaj: LDK më e madhe se secili anëtar

para 3 muajve - Medial

18:41, 10 Korrik 2019 Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë. Kryetari i Vushtrrisë dhe anëtari i kësaj partie, Xhafer Tahiri, ka thënë...

Përquku tregon çka ndodhi në kuvendin e LDK’së në Vushtrri që përfundoi me grushte e karrige

para 3 muajve - Periskopi

Procesi i brendshëm zgjedhor i Lidhjes Demokratike të Kosovës edhe në nëndegën “Dardania” që u mbajt të dielën e kaluar në Komunën e Vushtrrisë përfundoi me karrige e grushte, madje në këtë përleshje u...

Safet Kamberi zgjidhet kryetar degës së LDK-së në Mitrovicë

para 3 muajve - KosovaPress

Ky proces është zhvilluar me dyer të mbyllura dhe kryetar u zgjodh Safet Kamberi me një rezultat të ngushtë, derisa kundërkandidat i tij ishte Faton Peci. Kamberi arriti t’i merr 51 vota, ndërsa Peci mori...

Sërish rrahje në LDK, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

para 3 muajve - OraInfo

Duket se rrahjet në LDK nuk e kanë ndërmend të ndalen. Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor me shumë incidente e rrahje. Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë,...

Safet Kamberi, rizgjedhet kryetar i LDK-së në degën e Mitrovicës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Safet Kamberi është zgjedhur kryetar i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Mitrovicë. Kamberi ka marrë 51 vota, ndërsa kundërkandidati i tij Faton Peci ka marrë 48 vota, njofton Klan Kosova.I gjithë...

Kamberi mposhtë Faton Pecin, rizgjidhet kryetar i LDK-së në Mitrovicë

para 3 muajve - Epoka e Re

Safet Kamberi është zgjedhur kryetar i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Mitrovicë. Kamberi ka marrë 51 vota, ndërsa kundërkandidati i tij Faton Peci ka marrë 48 vota. I gjithë procesi është zhvilluar...

Përplasje me grushta e karrige mes anëtarëve të LDK-së

para 3 muajve - Lexo

Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor, ndërsa nuk kanë munguar incidentet dhe rrahjet. Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë, Viti dhe qytete të tjera në degë...

Safet Kamberi zgjidhet kryetar degës së LDK’së në Mitrovicë

para 3 muajve - Arbresh

Ka përfunduar procesi i zgjedhjes së kryetarit të degës së LDK’së në Mitrovicë. Ky proces është zhvilluar me dyer të mbyllura dhe kryetar u zgjodh Safet Kamberi me një rezultat të ngushtë derisa kundërkandidat...

Zgjidhet kryetari i LDK’së në Mitrovicë, s’dihet a fluturoi ndonjë karrige aty

para 3 muajve - Periskopi

Ka përfunduar procesi i zgjedhjes së kryetarit të degës së LDK’së në Mitrovicë. Ky proces është zhvilluar me dyer të mbyllura dhe kryetar u zgjodh Safet Kamberi me një rezultat të ngushtë derisa kundërkandidat...

Një tjetër film aksion nga LDK-ja, karrige e grushte mes meshkujve e femrave në Vushtrri

para 3 muajve - GazetaBlic

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

LDK zgjedh kryetarin në Mitrovicë

para 3 muajve - Sovrani

Ka përfunduar procesi i zgjedhjes së kryetarit të degës së LDK’së në Mitrovicë. Ky proces është zhvilluar me dyer të mbyllura dhe kryetar u zgjodh Safet Kamberi me një rezultat të ngushtë derisa kundërkandidat...

Pamje nga rrahja e grave e burrave në LDK’në e Vushtrrisë

para 3 muajve - Infokusi

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

LDK e kryen edhe një degë të madhe, Safet Kamberi zgjidhet kryetar i Mitrovicës

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 10 Korrik- Ka përfunduar procesi i zgjedhjes së kryetarit të degës së LDK’së në Mitrovicë. Ky proces është zhvilluar me dyer të mbyllura dhe kryetar u zgjodh Safet Kamberi me një rezultat të...

Beqiri – anëtarëve të LDK’së: Mos u rrihni, po u japim material të keq partive tjera

para 3 muajve - Periskopi

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari i kësaj partie,...

Rrahjet në LDK, Ismet Beqiri akuzon mediat për zmadhim të ngjarjeve

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari i kësaj partie,...

Beqiri – anëtarëve të LDK’së: Mos u rriheni, po u japim material të keq partive tjera

para 3 muajve - Periskopi

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari i kësaj partie,...

Ismet Beqiri thotë se mediat po zmadhojnë rrahjet brenda LDK-së

para 3 muajve - Gazeta Observer

Përleshjet në mes anëtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës nuk kanë ndaluar që nga fillimi i procesit të brendshëm zgjedhor në këtë parti. Grushte e hedhje karrigesh pati edhe të dielën në zgjedhjet...

Rrahjet në LDK, Beqiri akuzon mediat për zmadhim të ngjarjeve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari i kësaj partie,...

Rrahjet në LDK, Ismet Beqiri akuzon mediat për zmadhim të ngjarjeve

para 3 muajve - Arbresh

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë, pas incidenteve që kishin ndodhur në Prishtinë, Ferizaj dhe Mitrovicë. Sekretari i kësaj partie,...

Mitrovicë, procesi zgjedhor i LDK-së vazhdon me dyer të mbyllura

para 3 muajve - Ekonomia Online

Prapa dyerve të mbyllura po mbahet Kuvendi Zgjedhor i Lidhjes Demokratike të Kosovës, dega në Mitrovicë. Ajo që njihet si një nga degët e tensionuara të LDK-së po synohet të udhëhiqet nga dy rivalë njerëzit...

Tahiri për rrahjen me karrige: LDK më e madhe se secili anëtar

para 3 muajve - Ekonomia Online

Të dielën ka ndodhur një përleshje tjetër ndërmjet anëtarëve të LDK-së në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë. Kryetari i Vushtrrisë dhe anëtari i kësaj partie, Xhafer Tahiri, ka thënë në Info Magazine se “LDK...

LDK i kthehet karrigeve, pamje nga rrahja në Vushtri [Video]

para 3 muajve - Fakti Ditor

Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor me shumë incidente e rrahje. Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë, Viti dhe qytete të tjera në degë e nëndegë, probleme...

Rrahje e LDK-së në Vushtrri, burra dhe gra gjuhen me karrige mes vete

para 3 muajve - Ekonomia Online

Në kuvendet zgjedhore të LDK-së lufta me karrige nuk po ndalen. Një përplasje shumë e ashpër ka ndodhur edhe sot mes aktivistëve të LDK-së, në fshatin Novosellë e Magjunit, pak kilometra larg qytetit të Vushtrisë.

Pamje nga rrahja e grave e burrave në LDK’në e Vushtrrisë

para 3 muajve - Bota Press

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

Dalin pamjet nga rrahja e grave e burrave në LDK’në e Vushtrrisë

para 3 muajve - Arbresh

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

Kjo është përleshja më e nxehtë në LDK deri më tani – Karrige e grushte mes burrave e grave në Vushtrri

para 3 muajve - Periskopi

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

LDK i kthehet karrigeve, rrahje në Vushtrri(PAMJE)

para 3 muajve - PortaliOnline

Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor me shumë incidente e rrahje. Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë, Viti dhe qytete të tjera në degë e nëndegë, probleme...

Ja si ndodhi ‘lufta’ me karrige e LDK -së në Vushtri

para 3 muajve - Sovrani

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

Një tjetër film aksion nga LDK-ja, karrige e grushte mes meshkujve e femrave në Vushtrri

para 3 muajve - Gazeta Observer

Lufta për pushtet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, po përfundon me karrige e rrahje verbale. Procesi i brendshëm zgjedhor brenda kësaj partie shënoi një numër skandalesh e incidentesh në degë të ndryshme....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK