http://kariera.mk

PD: Bar do të hamë dhe diktaturën nuk e pranojmë

para 3 muajve - Gazeta Tema

Enkelejd Alibeaj tha në emisionin “I Ftuari” në A2 CNN se kauza e Partisë Demokratike ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të menduar...

Diktaturën nuk do e pranojmë…!!!!

para 3 muajve - Standard

Enkelejd Alibeaj theksoi në emisionin “I Ftuari” në A2 CNN, se kauza e PD-së ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të menduar për...

Alibeaj: Diktaturën nuk do e pranojmë

para 3 muajve - Koha Jone

Enkelejd Alibeaj theksoi në emisionin “I Ftuari” në A2 CNN, se kauza e PD-së ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të menduar për...

Shpërthen ish deputeti i PD-së: Bar do të hamë dhe këtë nuk e pranojmë

para 3 muajve - Sot News

Ish deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj i ftuar  në A2 CNN  tha se kauza e Partisë Demokratike ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për...

Alibeaj: Diktaturën nuk do e pranojmë

para 3 muajve - LajmiFundit

Enkelejd Alibeaj theksoi në emisionin “I Ftuari” në A2 CNN, se kauza e PD-së ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të menduar për...

Alibeaj: Diktaturën nuk do e pranojmë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Enkelejd Alibeaj theksoi në emisionin “I Ftuari” se kauza e PD-së ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të menduar për gjëra të mëdha...

Alibeaj: Bar do të hamë dhe diktaturën nuk e pranojmë

para 3 muajve - Koha Jone

Enkelejd Alibeaj theksoi në emisionin “I Ftuari” në A2 CNN se kauza e Partisë Demokratike ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK