http://kariera.mk

Të paktën 11 të vdekur nga shpërthimi i një bombe në Siri, në mesin e tyre edhe fëmijë

para 4 muajve - Insajderi

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri Shpërthimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një makinë....

Shpërthimi i madh në Siri: Vdesin 11 persona mes tyre dhe fëmijë

para 4 muajve - Alsat-M

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri Shpërthimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një makinë....

Siri/ Shpërthimi i bombës i merr jetën 11 personave, mes tyre dhe fëmijë

para 4 muajve - Lajm

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri. Shpërthimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një makinë....

Siri/ Shpërthimi i bombës i merr jetën 11 personave, mes tyre dhe fëmijë

para 4 muajve - Top Channel

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri. Shpërhimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një makinë....

Shpërthimi i madh në Siri: Vdesin 11 persona mes tyre dhe fëmijë

para 4 muajve - Periskopi

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri Shpërthimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një makinë....

Siri, shpërthim me bombë, 11 të vrarë, mes tyre edhe fëmijë

para 4 muajve - BalkanWeb

Një bombë e vendosur në një makinë vrau 11 vetë dhe plagosi shumë të tjerë të enjten në qytetin sirian të Afrinit, të cilin rebelët e mbështetur nga Turqia e morën nga luftëtarët kurdë vitin e kaluar....

11 të vdekur nga një shpërthim bombe në Siri

para 4 muajve - Zhurnal

11 persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar të enjten nga shpërthimi i bombës në një veturë në qytetin Afrin të Sirisë. Shpërthimi ndodhi në hyrje të qytetit duke vrarë dhe lënduar edhe fëmijë....

11 të vdekur nga një shpërthim bombe në Siri

para 4 muajve - Tetova Sot

11 persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar të enjten nga shpërthimi i bombës në një veturë në qytetin Afrin të Sirisë. Shpërthimi ndodhi në hyrje të qytetit duke vrarë dhe lënduar edhe fëmijë....

Vdesin11 persona nga një shpërthim bombe në Siri

para 4 muajve - Insajderi

11 persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar të enjten nga shpërthimi i bombës në një veturë në qytetin Afrin të Sirisë. Shpërthimi ndodhi në hyrje të qytetit duke vrarë dhe lënduar edhe fëmijë....

11 të vdekur nga një shpërthim bombe në Siri

para 4 muajve - Klan Kosova

11 persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar të enjten nga shpërthimi i bombës në një veturë në qytetin Afrin të Sirisë. Shpërthimi ndodhi në hyrje të qytetit duke vrarë dhe lënduar edhe fëmijë,...

Shpërthim bombe në Siri, 11 të vdekur

para 4 muajve - Periskopi

11 persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar të enjten nga shpërthimi i bombës në një veturë në qytetin Afrin të Sirisë. Shpërthimi ndodhi në hyrje të qytetit duke vrarë dhe lënduar edhe fëmijë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK