http://kariera.mk

Sot gjyqi ndaj Bardh Spahisë, ish-deputeti nuk paraqitet në seancë

para 4 muajve - Top Channel

Është shtyrë për në orën 14:00 seanca gjyqësore për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia, në Gjykatën e Apelit në Shkodër. Shkak për shtyerjen e seancës është bërë mungesa e ish-deputetit Spahia. Nga ana...

Sulmi në KZAZ, Apeli liron edhe 5 të arrestuarit në Shkodër

para 4 muajve - Shekulli

Një ditë më parë Gjykata e Apelit liroi nga masa e sigurisë “arrest me burg” ish-deputetin Bardh Spahia, ndërsa sot ka lënë të lirë edhe pesë të arrestuarit e tjerë për sulmin në KZAZ nr3. Ndërkohë, Apeli...

Arrestimet e paligjëshme, apeli liron të ndaluarit në Shkodër…

para 4 muajve - Standard

Një ditë pasi liroi nga masa e sigurisë “arrest me burg” ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë edhe pesë të arrestuarit e tjerë për ngjarjen në KZAZ numër 3. Apeli la...

Sulmi ndaj KZAZ 3 në Shkodër,lihen të lirë 5 të akuzuarit (Emrat)

para 4 muajve - BalkanWeb

SHKODER Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën se sigurisë për të arrestuarit, të cilët mrën pjesë në incidentet e KZAZ numër 3 të qytetit verior. Gazetari Senaq Nikshiqi raporton për “Balkanweb ” se Apeli...

Bardh Spahia nesër në Apel, solidarizohen dhe kolegët kirurg italianë

para 4 muajve - BalkanWeb

Ndërsa ish-deputeti demokrat Bardh Spahia, pritet të dalë nesër para gjykatës së Apelit në Shkodër për shqyrtimin e masës së sigurisë, kolegë të tij kanë shprehur solidaritet me të. Këtë herë janë mjekë...

LAJM I FUNDIT/ Gjykata e Apelit vendos, Bardh Spahia fiton lirinë

para 4 muajve - BalkanWeb

Gjykata e Apelit ne Shkodër jep vendimit për ish deputetin Bardh Spahia. Gjykata vendosi detyrim paraqitje duke e konsideruar si ndalim i paligjshëm për ish deputetin duke e liruar plotësisht. Me përpara...

Bardh Spahia fitoi lirinë, PD: U vërtetua se ishte sulm politik

para 4 muajve - BalkanWeb

Pas vendimit të Gjykatës së Apelit në Shkodër, e cila la të lirë ish-deputetin Bardh Spahia, ka reaguar për mediat lokale në qytetin verior  eksperti i çështjeve zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso....

Sot gjyqi ndaj Bardh Spahisë, ish-deputeti nuk paraqitet në seancë

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 korrik – Është shtyrë për në orën 14:00 seanca gjyqësore për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia, në Gjykatën e Apelit në Shkodër. Shkak për shtyerjen e seancës është bërë mungesa e ish-deputetit...

Arsyeja/Ndërpritet seanca për Bardh Spahinë, ç’ndodhi në gjyq

para 4 muajve - BalkanWeb

Është ndërprerë seanca gjyqësore për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia, në Gjykatën e Apelit në Shkodër. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për “BalkanWeb” se shkak për ndërprerjen e seancës është bërë...

Zjarri në KZAZ, Apeli Shkodër liron edhe 5 të akuzuarit e tjerë

para 4 muajve - Koha Jone

Një ditë pasi liroi nga masa e sigurisë “arrest me burg” ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë edhe pesë të arrestuarit e tjerë për sulmin në KZAZ numër 3. Apeli la me...

Gjykata e Apelit jep vendimin për punonjësit e bashkisë që sulmuan KZAZ-të në Shkodër (Zbardhen emrat dhe masa e sigurisë)

para 4 muajve - Sot News

Ashtu si për ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata e Apelit në Shkodër edhe për të ndaluarit e tjerë, ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, duke lehtësuar masat për punonjësit e policisë bashkiake...

Bardh Spahia detyrim paraqitje, gjykata: Arrestimi tij i paligjshëm

para 4 muajve - Standard

Gjykata e Apelit të Shkodrës  ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga “arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Seanca nisi paradite por u shty me disa orë për shkak se policia...

Apeli i Shkodrës liron ish-deputetin demokrat Bardh Spahia

para 4 muajve - Koha.net

Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë ish-deputetin demokrat Bardh Spahia. Në seancën e sotme të drejtuar nga Marina Rraboshta u vendos masa detyrim paraqitje për Spahinë pasi gjykata e konsideroi...

Gjykata e Apelit le të lirë Bardh Spahinë

para 4 muajve - Shekulli

Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur të ndryshoj masën e sigurisë për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Bardh Spahinë, nga “Arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Gjykata vendosi detyrim paraqitje...

Gjykata e Apelit, arrestimi i ish deputetit të PD, Bardh Spahia, i paligjshëm

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Gjykata Apelit në Shkodër e cilësoi sot të paligjshëm arrestimin muajin e kaluar të ish deputet të Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Zoti Spahia u arrestua muajin e kaluar, pas protestës së një grupi...

Bardh Spahia “detyrim paraqitje” deri në fund të hetimeve për sulmin ndaj KZAZ

para 4 muajve - Vizion Plus

Gjykata e Apelit në Shkodër vendosi detyrim paraqitje për Bardh Spahinë deri në përfundim të hetimeve. Trupa gjykuese lehtësoi masën për ish deputetin e PD i cili deri më tani ishte në arrest shtëpie....

Gjyqi politik/ Ish-deputeti Spahia mungon në seancë,ja çfarë kërkon…

para 4 muajve - Standard

Në Gjykatën e Apelit në Shkodër po mbahet seanca në ngarkim të ish-deputetit Bardh Spahia, i cili ka kërkuar lehtësimin e masës së sigurisë ‘’arrest shtëpie”. Ajo që është për t’u theksuar në këtë seancë...

Lirohet ish-deputeti demokrat

para 4 muajve - Opinion

Gjykata e Apelit në Shkodër ka liruar ish- deputetin e PD, Bardh Spahia. Gjykata vendosi detyrim paraqitje për të, ndërsa seanca gjyqësore u shty me disa orë. Bardha Spahia u la pak javë më parë në “arrest...

Ndërpritet seanca ndaj Bardh Spahisë

para 4 muajve - Koha Jone

Mëngjesin e sotëm në Gjykatën e Apelit të Shkodrës nisi seanca ndaj Bardh Spahisë, ish- deputetit por u ndërpre menjëherë. Shkak është bërë mungesa e Spahisë në seancën gjyqësore. Mësohet se seanca është...

Apeli i Shkodrës liron ish-deputetin e PD, Bardh Spahia

para 4 muajve - Koha Jone

Apeli i Shkodrës e konsideron të jashtëligjshëm ndalimin e ish-deputetit të PD-së, Bardh Spahia dhe e ka lënë në masën e detyrim paraqitje.

Ndërpritet seanca për Bardh Spahinë, çfarë ndodhi në gjyq

para 4 muajve - Shekulli

Ndërpritet seanca gjyqësore për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia, në Gjykatën e Apelit në Shkodër. Ndërkaq, mësohet se shkak për ndërprerjen e seancës është bërë mungesa e ish-deputetit Spahia. Nga...

Tensionet në KZAZ, Gjykata jep vendimin për Bardh Spahinë

para 4 muajve - Sot News

Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia ka dalë sot në seancë gjyqësore bashkë me avokatët e tij, Ivi Kaso dhe Ledio Nuraj. Spahia akuzohet për trazirat që u shkaktuan në KZAZ-në e Shkodrës. Në përfundim të...

I vendosi zjarrin shkollës në Shkodër: Bardh Spahia kërkon lirinë në Apel

para 4 muajve - Gazeta Tema

Gjykata e Apelit të Shkodrës po zhvillon sot seancën gjyqësore për ish-deputetin, Bardh Spahia. Ky i fundit i lënë në “arrest shtëpie” nga Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër pas sulmit me lëndë plasëse...

Bardh Spahia fitoi lirinë, PD: U vërtetua se ishte sulm politik

para 4 muajve - Standard

Pas vendimit të Gjykatës së Apelit në Shkodër, e cila la të lirë ish-deputetin Bardh Spahia, ka reaguar për mediat lokale në qytetin verior  eksperti i çështjeve zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso....

Bardh Spahia nuk shkon në sallë, Gjykata ndërpret seancën ndaj ish deputetit

para 4 muajve - Vizion Plus

Gjykata e Apelit në Shkodër ka ndërprere seancën për rivlerësimit e masës së sigurisë ndaj ish deputetit demokrat Bardh Spahia. Ky vendim u mor pasi Spahia nuk ka qënë prezent ne sallën e gjyqit. Ish deputeti...

“Bardh, jemi me ty”/ Spahia nesër në Apel, solidarizohen dhe kolegët kirurg italianë

para 4 muajve - Standard

Ndërsa ish-deputeti demokrat Bardh Spahia, pritet të dalë nesër para gjykatës së Apelit në Shkodër për shqyrtimin e masës së sigurisë, kolegë të tij kanë shprehur solidaritet me të. Këtë herë janë mjekë...

Bardh Spahia nesër në Apel, zbulohet surpriza nga kolegët kirurg italianë

para 4 muajve - Sot News

Ndërsa ish-deputeti demokrat Bardh Spahia, pritet të dalë nesër para gjykatës së Apelit në Shkodër për shqyrtimin e masës së sigurisë, kolegë të tij kanë shprehur solidaritet me të. Këtë herë janë mjekë...

Fotolajmi/ Bardh Spahia nesër në Apel, solidarizohen dhe kolegët kirurgë italianë

para 4 muajve - Koha Jone

Ndërsa ish-deputeti demokrat Bardh Spahia, pritet të dalë nesër para gjykatës së Apelit në Shkodër për shqyrtimin e masës së sigurisë, kolegë të tij kanë shprehur solidaritet me të. Këtë herë janë mjekë...

Bardh Spahia nesër në Apel, solidarizohen dhe kolegët kirurg italianë

para 4 muajve - Medial

Ndërsa ish-deputeti demokrat Bardh Spahia, pritet të dalë nesër para gjykatës së Apelit në Shkodër për shqyrtimin e masës së sigurisë, kolegë të tij kanë shprehur solidaritet me të. Këtë herë janë mjekë...

Sulmi ndaj KZAZ-së, lirohen punonjësit e bashkisë të Shkodrës

para 4 muajve - Opinion

Gjykata e Apelit në Shkodër ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për 4 punonjësit e Bashkisë, që u përfshinë në incidentin në KZAZ-në numër 3 në shkollën “Shejnaze Juka”. Togat e zeza kanë vendosur...

Bardh Spahia fitoi lirinë, vjen reagimi i Ylli Manjanit: Ç’arrestim të ligjshëm mund të bëjë policia politike?!

para 4 muajve - Sot News

Gjykata e Apelit të Shkodrës, ditën e sotme  ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-deputetin Bardh Spahia nga “Arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar ish-ministrit të...

ARSYEJA/ Ndërpritet seanca për Bardh Spahinë

para 4 muajve - Albeu

Ditën e sotme ish deputeti Bardh Spahia pritej të dilte para trupit gjykues të Gjykatës së Apelit. Si pasojë e mosparaqitjes së tij mos shoqërimit nga policia seanca është ndërprerë. Spahia është lënë...

E papritur/ Ndërpritet seanca ndaj Bardh Spahisë, Gjykata me urgjencë i drejtohet komisariatit (ARSYEJA)

para 4 muajve - Sot News

Në Gjykatën e Apelit të Shkodrës ka nisur mëngjesin e sotëm seanca ndaj ish-deputetit Bardh Spahisë, por kjo seancë është ndërprerë pasi Spahia nuk ka qenë i pranishëm në sallën e gjyqit. Mësohet se seanca...

Lirohet ish-deputeti demokrat

para 4 muajve - Lajm

Gjykata e Apelit në Shkodër ka liruar ish- deputetin e PD, Bardh Spahia. Gjykata vendosi detyrim paraqitje për të, ndërsa seanca gjyqësore u shty me disa orë. Bardha Spahia u la pak javë më parë në “arrest...

Sulmet ndaj KZAZ-së në Shkodër, Gjykata e Apelit jep vendimin për punonjësit e bashkisë

para 4 muajve - Lajm

Ashtu si për ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata e Apelit në Shkodëredhe për të ndaluarit e tjerë, ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, duke lehtësuar masat për punonjësit e policisë bashkiake...

Bardh Spahia detyrim paraqitje, gjykata: Shoqërimi tij i paligjshëm

para 4 muajve - LajmiFundit

Gjykata e Apelit të Shkodrës ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga “arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Seanca nisi paradite por u shty me disa orë për shkak se policia nuk...

Apeli i Shkodrës liron ish-deputetin demokrat Bardh Spahia

para 4 muajve - Lajme.al

Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë ish-deputetin demokrat Bardh Spahia. Në seancën e sotme të drejtuar nga Marina Rraboshta u vendos masa detyrim paraqitje për Spahinë pasi gjykata e konsideroi...

Gjyqi politik/ Ish-deputeti Spahia mungon në seancë, kërkon lirinë në Apel

para 4 muajve - LajmiFundit

Në Gjykatën e Apelit në Shkodër po mbahet seanca në ngarkim të ish-deputetit Bardh Spahia, i cili ka kërkuar lehtësimin e masës së sigurisë ‘’arrest shtëpie”. Ajo që është për t’u theksuar në këtë seancë...

Bardh Spahia nesër në Apel, zbulohet surpriza nga kolegët kirurg italianë

para 4 muajve - Lajme.al

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia, pritet të dalë nesër para gjykatës së Apelit në Shkodër për shqyrtimin e masës së sigurisë, kolegë të tij kanë shprehur solidaritet me të. Këtë herë janë mjekë italianë...

Sot gjyqi ndaj Bardh Spahisë, ish-deputeti nuk paraqitet në seancë

para 4 muajve - Arbresh

Është shtyrë për në orën 14:00 seanca gjyqësore për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia, në Gjykatën e Apelit në Shkodër. Shkak për shtyerjen e seancës është bërë mungesa e ish-deputetit Spahia. Nga ana...

Bardh Spahia detyrim paraqitje, gjykata: Arrestimi tij i paligjshëm

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Apeli i Shkodrës e konsideron të jashtëligjshëm ndalimin e ish-deputetit të PD-së, Bardh Spahia dhe e ka lënë në masën e detyrim paraqitje. Në sallën e gyqit ka qenë prezente edhe kryebashkiakja e Shkodrës,...

Sulmet ndaj KZAZ-së në Shkodër, Gjykata e Apelit jep vendimin për punonjësit e bashkisë

para 4 muajve - Gazeta Observer

Ashtu si për ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata e Apelit në Shkodër edhe për të ndaluarit e tjerë, ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, duke lehtësuar masat për punonjësit e policisë bashkiake...

Shoqërimet e paligjëshme, apeli liron të ndaluarit në Shkodër

para 4 muajve - LajmiFundit

Një ditë pasi liroi nga masa e sigurisë “arrest me burg” ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë edhe pesë të arrestuarit e tjerë për ngjarjen në KZAZ numër 3. Apeli la...

Sulmet ndaj KZAZ-së në Shkodër, Gjykata e Apelit jep vendimin për punonjësit e bashkisë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Ashtu si për ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata e Apelit në Shkodëredhe për të ndaluarit e tjerë, ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, duke lehtësuar masat për punonjësit e policisë bashkiake...

Arrestimet e paligjëshme, apeli liron të ndaluarit në Shkodër

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Një ditë pasi liroi nga masa e sigurisë “arrest me burg” ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë edhe pesë të arrestuarit e tjerë për ngjarjen në KZAZ numër 3. Apeli la...

Gjykata e Apelit e gjykon të paligjshëm arrestimin e ish deputetit Bardh Spahia

para 4 muajve - Illyria

Tiranë, 11 korrik 2019 – Gjykata Apelit në Shkodër e cilësoi sot të paligjshëm arrestimin muajin e kaluar të ish deputet të Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Zoti Spahia u arrestua muajin e kaluar, pas...

Bardh Spahia fitoi lirinë, Ylli Manjani ironizon keq Policinë e Shtetit

para 4 muajve - LajmiFundit

Ditën e sotme Gjykata e Apelit në Shkodër i dha lirinë e plotëish-deputetit të opozitës Bardh Spahia. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar ish-ministri Ylli Manjani duke ironizuar Policinë...

Arrestimi i Bardh Spahisë/ Ylli Manjani: Ç’arrestim të ligjshëm mund të bëjë policia politike?!

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Gjykata e Apelit të Shkodrës  ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga “arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Seanca nisi paraditen e sotme, por u shty me disa orë për shkak se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK