http://kariera.mk

Zyrtarët e PAN-it që po kërkojnë rrëzimin e qeverisë dhe zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - Insajderi

Përplasja e fundit mes zyrtarëve të AAK-së dhe NISMA-s shtuan zërat për një dërgim të vendit në zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare. Ishte fillimisht një deklaratë e deputetit të AAK-së, Muharrem...

Tre zyrtarët e PAN-it që po kërkojnë zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - Gazeta Observer

Përplasja e fundit mes zyrtarëve të AAK-së dhe NISMA-s shtuan zërat për një dërgim të vendit në zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare. Ishte fillimisht një deklaratë e deputetit të AAK-së, Muharrem...

Tre zyrtarët e PAN’it që po kërkojnë zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Përplasja e fundit mes zyrtarëve të AAK-së dhe NISMA-s shtuan zërat për një dërgim të vendit në zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare. Ishte fillimisht një deklaratë e deputetit të AAK-së, Muharrem...

Këta janë tre zyrtarët e PAN-it që po kërkojnë të shkohet në zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - GazetaBlic

Përplasja e fundit mes zyrtarëve të AAK-së dhe NISMA-s shtuan zërat për një dërgim të vendit në zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare. Ishte fillimisht një deklaratë e deputetit të AAK-së, Muharrem...

Kush janë tre zyrtarët e PAN që po kërkojnë me patjetër zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - Infokusi

Përplasja e fundit mes zyrtarëve të AAK-së dhe NISMA-s shtuan zërat për një dërgim të vendit në zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare. Ishte fillimisht një deklaratë e deputetit të AAK-së, Muharrem...

Këta janë tre zyrtarët e PAN-it që po kërkojnë të shkohet në zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 12 Korrik – Përplasja e fundit mes zyrtarëve të AAK-së dhe NISMA-s shtuan zërat për një dërgim të vendit në zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare. Ishte fillimisht një deklaratë e deputetit...

Tre zyrtarët e PAN’it që po kërkojnë zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - Periskopi

Përplasja e fundit mes zyrtarëve të AAK-së dhe NISMA-s shtuan zërat për një dërgim të vendit në zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare. Ishte fillimisht një deklaratë e deputetit të AAK-së, Muharrem...

“Era zgjedhje” edhe brenda koalicionit qeverisës

para 3 muajve - Arbresh

Zezoni vjeshtor i Kuvendit të Kosovës mund të jetë  edhe fundi i Qeveris Haradinaj. Zërave të opozitës se vendi ynë  duhet të shkoj në zgjedhje të parakohshme pasi që kjo Qeveri nuk i  ka numrat e mjaftuar...

Deputeti i Nismës zbulon se Fatmir Limaj është ‘pajtuar’ me Hashim Thaçin

para 3 muajve - Ina

Shefi i Grupit Parlamentar të NISMA Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se raportet politike me AAK-në nuk janë si më parë. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka komentuar...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK-së

para 3 muajve - Kallxo

Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Muharrem Nitajt për...

Deputeti i Nismës zbulon se Fatmir Limaj është ‘pajtuar’ me Hashim Thaçin

para 3 muajve - Insajderi

Shefi i Grupit Parlamentar të NISMA Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se raportet politike me AAK-në nuk janë si më parë. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka komentuar...

Pas përplasjes AAK-Nisma deklarohet Haradinaj

para 3 muajve - Koha.mk

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj,    është deklaruar rreth përplasjeve të fundit mes zyrtarëve të AAK-së dhe Nismës. Me këtë rast, Haradinaj ka thënë se raportet e mira mes këtyre dy subjekteve...

U “thyen” me AAK-në, por në këtë moment Nisma ia jep lajmin e mirë Ramush Haradinajt

para 3 muajve - GazetaBlic

Shefi i deputetëve të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka treguar nëse deputetët e partisë së tij do të votojnë rrëzimin e Qeverisë Haradinaj. I pyetur në “Debat Plus” nëse tre deputetë të Nismës...

Shala: Pritoj me u marr me Nitajn, ne nuk flasim me steriotipe

para 3 muajve - Insajderi

Në emisionin Debat Plus në RTV Dukagjin, Shala është shprehur se është duke prituar të merret me Nitajn pas atyre deklaratave. ”Jam marrë njëherë me Nitajn, pritoj më me u marr me të. Një njeri që nuk...

“Kapen” keq në studio Bilall Sherifi e Arben Ahmeti: S’ke integritet, e lëshoj studion…

para 3 muajve - GazetaBlic

Në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini ka pasur një përplasje të ashpër ndërmjet sekretarit të Nismes, Bilall Shetifi dhe gazetarit Arben Ahmeti. Sherifi në këtë debat me analistët, derisa fliste për...

E konfirmon zyrtari i lartë i Nismës: Ky është vendimi i Ramush Haradinajt, që ne u “prishëm” me AAK-në

para 3 muajve - GazetaBlic

Shefi i deputetëve të Nismës, Bilall Sherifi ka thënë se disa vendime të kryeministrit Ramush Haradinaj, krye në vete që të prishen raportet me AAK-në. Ai tha se dërgimi i një delegacioni “sekret” na takim...

Muharrem Nitaj tha se Nisma po kthehet në PDK, Bilall Sherifi vjen me një përgjigje të prerë

para 3 muajve - GazetaBlic

Shefi i deputetëve të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka komentuar deklaratat e deputit të AAK-së, Muharrem Nitaj, se Limaj po kthehet në PDK. Ai në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini ka thënë...

Bilall Sherifi e thotë hapur: Kanë ndryshuar raportet me AAK-në

para 3 muajve - GazetaBlic

Shefi i Grupit Parlamentar të NISMA-s Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka theksuar se ka ftohje të raporteve me AAK-në e Ramush Haradinajt. Ai në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini ka theksuar se raportet...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK’së

para 3 muajve - Infokusi

Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është...

Bilall Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK’së

para 3 muajve - Epoka e Re

Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK-së

para 3 muajve - KosovaPress

Sherifi në RTV Dukagjini, ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për të hedhur diçka në çarshi. “Të thuash flet çarshia, është tentim për të hedhur diçka në çarshi. Pra edhe nëse nuk...

Nisma kërcënon me rrëzim të Qeverisë nëse nuk përmbushen këto kauza të tyre

para 3 muajve - Periskopi

Shefi i Grupit Parlamentar të  Nismës SocialDemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se partia e tij tash për tash nuk është e gatshme të japë votat për rrëzimin e Qeverisë Haradinaj, raporton Periskopi. ”Tash...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK’së

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK-së, Ramushi e luti Fatmirin të bëhemi bashkë me PDK-në

para 3 muajve - Gazeta e re

Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini...

Ministri Shala: Nisma e ka mërzi të flas me ciceronë

para 3 muajve - Arbresh

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, i është kundërpërgjigjur deputetit të AAK-së, Muharrem Nitaj. Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka theksuar se zyrtarët e partive të koalicionit qeverisës...

Sherifi për takimin sekret në Berlin: E pyeta Limajn: Kryetari jem, a ke qenë i informuar? Më tha jo

para 3 muajve - Periskopi

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi sonte në ‘Debat Plus’ ka folur për shkuarjen e njerëzve të Ramush Haradinajt në një takim sekret në Berlin, që kishte ndodhur në muajin e kaluar, raporton...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK-së, Ramushi e luti Fatmirin të bëhemi bashkë me PDK-në

para 3 muajve - Arbresh

Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini...

Shala: Nisma e ka mërzi të flas me cicerona

para 3 muajve - Epoka e Re

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Endrit Shala, ka theksuar se zyrtaret e partive te kualicionit qeverises nuk eshte e udhes te dalin dhe te flasin llafe te çarshise. “Nga ana jone nuk ndodhin,...

‘Lërna të qeverisim rehat, mos ma çel gojën’, ‘Qe s’po du’ – Sherifi e Ahmeti përplasen keq në emision

para 3 muajve - Periskopi

Ka eskaluar debate mes Bilall Sherifit të Nismës SocialDemokrate dhe analistit Arben Ahmeti, sonte në ‘Debat Plus, raporton Periskopi. Përderisa e pyeste rreth qeverisjes Ahneti, Sherifi shpërtheu duke...

Shala: Jam marrë njëherë me Muharrem Nitajn, tash po pritoj

para 3 muajve - Gazeta Observer

Endrit Shala nga Nisma SocialDemokrate, duke komentuar deklaratën e deputetit të AAK’së, Muharrem Nitaj se ‘Fatmir Limaj do t’i bashkohet PDK’së”, ka thënë se nuk ka kohë të merret më me të, raporton Periskopi....

Shala: Jam marrë njëherë me Muharrem Nitajn, tash po pritoj

para 3 muajve - Periskopi

Endrit Shala nga Nisma SocialDemokrate, duke komentuar deklaratën e deputetit të AAK’së, Muharrem Nitaj se ‘Fatmir Limaj do t’i bashkohet PDK’së, ka thënë se nuk ka kohë të merret më me të, raporton Periskopi....

Bilall Sherifi e thotë hapur: Kanë ndryshuar raportet me AAK-në

para 3 muajve - Gazeta Observer

Shefi i Grupit Parlamentar të NISMA-s Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka theksuar se ka ftohje të raporteve me AAK-në e Ramush Haradinajt. Ai në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini ka theksuar se raportet...

Sherifi: Nisma nuk kthehet në PDK- Pikë, më së paku duhet të vijnë këto shpifje nga AAK

para 3 muajve - Periskopi

Bilall Sherifi nga Nisma SocialDemokrate sonte në Debat Plus ka folur rreth raporteve brenda koalicionit qeverisës, në veçanti të atyre Nisma-AAK, raporton Periskopi. Sherifi thotë se raportet s’janë sikurse...

Haradinaj pranon përplasjen në PAN, por saktëson se koalicioni është stabël

para 3 muajve - Albeu

Gjatë ditëve të fundit ka pasur një përplasje mes deputetëve të NISMA-s dhe AAK-së, ndërkohë është thënë që ka një ftohje ndërmjet dy partnerëve të koalicionit. Haradinaj ka pranuar se ka përplasje mes...

Haradinaj: Marrëdhëniet me Nismën Socialdemokrate nuk e rrezikojnë Qeverinë

para 3 muajve - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes së Qeverisë ka folur për koalicionin qeverisës dhe raportet me Nismën Socialdemokrate. Ai ka thënë se partneritetin me Nismën e kanë ndërtuar që nga...

Përplasjet AAK-NISMA konfirmohen edhe nga Haradinaj

para 3 muajve - OraInfo

Ramush Haradinaj pranon përplasjet NISMA-AAK, por thotë që koalicioni është i sigurt. Gjatë ditëve të fundit ka pasur një përplasje mes deputetëve të NISMA-s dhe AAK-së, ndërkohë është thënë që ka një...

Shala: Nitajt iu drejtova në cilësinë e analistit, të mos përdoren fjalët e qarshive

para 3 muajve - Periskopi

Deputeti i Nismës, Haxhi Shala ka folur sërish për përplasjen virtuale që pati me deputetin e AAK’së, Muharrem Nitajn, pasi i tha që të mos përdor fjalë të qarshive, transmeton Periskopi. Shala tha se...

Haradinaj takon Limajn

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj e ka pritur sot në zyrën e tij në Qeveri, zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Haradinaj ka bërë të ditur se me Limajnë patën takim pune për të diskutuar rreth zhvillimeve...

Haradinaj: Marrëdhëniet me Nismën Socialdemokrate nuk e rrezikojnë Qeverinë

para 3 muajve - Lajm

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes së Qeverisë ka folur për koalicionin qeverisës dhe raportet me Nismën Socialdemokrate. Ai ka thënë se partneritetin me Nismën e kanë ndërtuar që nga...

Çfarë po ndodhë mes AAK-së dhe NISMA-s? – Flet kryeministri Haradinaj

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për marrëdhëniet e partisë së tij me atë të Fatmir Limajt, shkruan Gazeta Blic. Në një konferencë për media, Haradinaj ka thënë se raportet e AAK-së me NISMA-n Socialdemokrate...

Ramush Haradinaj e pret në zyrë Fatmir Limajn, pas përplasjeve AAK-NISMA

para 3 muajve - OraInfo

Pas përplasjeve NISMA-AAK, Haradinaj e pret në zyrë Fatmir Limajn. Vetëm pak ditë pas përplasjes ndërmjet Muharrem Nitajt të AAK-së dhe Haxhi Shalës së NISMA-së, dhe pas raportimeve për ftohje të raporteve...

Haradinaj takohet me Limajn, flasin për zhvillimet e fundit politike në vend

para 3 muajve - Medial

Pas raportimeve për një ftohje raportesh në mes Nismës Socialdemokrate dhe AAK-së, kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka pritur në një takim pune të parin e Nismës, Fatmir Limaj. Për këtë, vetë Haradinaj...

Haradinaj takohet me Limajn, flasin për zhvillimet e fundit politike në vend

para 3 muajve - GazetaBlic

Pas raportimeve për një ftohje raportesh në mes Nismës Socialdemokrate dhe AAK-së, kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka pritur në një takim pune të parin e Nismës, Fatmir Limaj, raporton Gazeta Blic....

Haradinaj pranon përplasjen në PAN, por saktëson se koalicioni është stabil

para 3 muajve - AlbPortali

Gjatë ditëve të fundit ka pasur një përplasje mes deputetëve të NISMA-s dhe AAK-së, ndërkohë është thënë që ka një ftohje ndërmjet dy partnerëve të koalicionit. Loading... Haradinaj ka pranuar se ka përplasje...

Haradinaj pranon përplasjen në PAN, por saktëson se koalicioni është stabil

para 3 muajve - Fakti Ditor

Gjatë ditëve të fundit ka pasur një përplasje mes deputetëve të NISMA-s dhe AAK-së, ndërkohë është thënë që ka një ftohje ndërmjet dy partnerëve të koalicionit. Haradinaj ka pranuar se ka përplasje mes...

Haradinaj: Nisma nuk e rrëzon qeverinë, kam respekt për Limajn

para 3 muajve - Arbresh

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është deklaruar para mediave pas përfundimit të mbledhjes së Qeverisë së Kosovës. Haradinaj është pyetur lidhur me raportimet e fundit për prishje të mundshme të...

Haradinaj flet për mardhënjet me NISMA-n në Qeveri

para 3 muajve - Sovrani

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është deklaruar para mediave pas përfundimit të mbledhjes së Qeverisë së Kosovës. Haradinaj është pyetur lidhur me raportimet e fundit për prishje të mundshme të...

Takohen Haradinaj e Limaj, diskutojnë për zhvillimet politike

para 3 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka zhvilluar një takim sot më zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj. Përmes një postimi në facebook, Haradinaj ka treguar se...

Takohen Haradinaj e LImaj, diskutojnë për zhvillimet politike

para 3 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka zhvilluar një takim sot më zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj. Përmes një postimi në facebook, Haradinaj ka treguar se...

Takohen dy partnerët e koalicionit, flasin për punën e Qeverisë

para 3 muajve - Epoka e Re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë me dije se ka pritur në një takim pune zëvendësin e tij, Fatmir Limaj, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e fundit në vend dhe për agjendën e Qeverisë....

Haradinaj dhe Limaj i ndreqin raportet me njëri-tjetrin, takohen dhe flasin për zhvillimet politike

para 3 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Përmes një shkrimi në facebook, Haradinaj ka thënë se me Limajn kanë pasur takim pune për të diskutuar zhvillimet...

Haradinaj demanton shkrimet ne media, poston foto me Limajn

para 3 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Përmes një shkrimi në facebook, Haradinaj ka thënë se me Limajn kanë pasur takim pune për të diskutuar zhvillimet...

Pas debatit Nitaj-Shala, Haradinaj takon Limajn

para 3 muajve - KosovaPress

Kryetari i AAK-së dhe Nismas kanë diskutuar për zhvillimet e fundit politike në vend dhe për të bashkërenduar agjendën qeverisëse. Ky takim vjen vetëm pak ditë pas një replike në distancë mes deputetit...

Ku filloi përplasja mes Haradinajt dhe Limajt dhe si janë raportet tani?

para 3 muajve - GazetaBlic

Mediat vendore raportuan sot për një përplasje mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe zv.kryeministrit Fatmir Limaj. Shkak për këtë janë deklaratat e bëra dy ditë më parë nga deputeti i AAK-së, Muharrem...

Përplasje mes partisë së Haradinajt dhe asaj të Limajt

para 3 muajve - Infokusi

Ndonëse në vazhdimësi kanë pohuar se koalicioni qeverisës është duke funksionuar siç duhet, zyrtarë të koalicionit PAN, gjegjësisht të AAK-së dhe të Nismës Socialdemokrate, ditëve të fundit janë përplasur...

Përplasje mes partisë së Haradinajt dhe asaj të Limajt

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ndonëse në vazhdimësi kanë pohuar se koalicioni qeverisës është duke funksionuar siç duhet, zyrtarë të koalicionit PAN, gjegjësisht të AAK-së dhe të Nismës Socialdemokrate, ditëve të fundit janë përplasur...

Përplasje mes partisë së Haradinajt dhe asaj të Limajt

para 3 muajve - Arbresh

Ndonëse në vazhdimësi kanë pohuar se koalicioni qeverisës është duke funksionuar siç duhet, zyrtarë të koalicionit PAN, gjegjësisht të AAK-së dhe të Nismës Socialdemokrate, ditëve të fundit janë përplasur...

Përplasje mes partisë së Haradinajt dhe asaj të Limajt

para 3 muajve - Sovrani

Ndonëse në vazhdimësi kanë pohuar se koalicioni qeverisës është duke funksionuar siç duhet, zyrtarë të koalicionit PAN, gjegjësisht të AAK-së dhe të Nismës Socialdemokrate, ditëve të fundit janë përplasur...

Debati Nitaj-Shala, Mushkolaj thotë se ka ftohje të raporteve mes AAK-së dhe Nisma-s

para 3 muajve - GazetaBlic

Debati me akuza dhe kundër akuza në rrjete sociale mes deputetit të Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj dhe deputetit të Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala nisi pasi në emisionin...

Pas thyerjes me Nismën: Daut Haradinaj vjen me një deklaratë!

para 3 muajve - GazetaBlic

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka folur sot rreth disa fërkimeve të fundit ndërmjet deputetëve të AAK-së dhe Nismës, respektivisht deputetit Muharrem Nitaj dhe deputetit Haxhi Shala. Nitaj tha se po...

Debati Nitaj-Shala, Mushkolaj thotë se ka ftohje të raporteve mes AAK-së dhe Nisma-s

para 3 muajve - Gazeta Fjala

Debati me akuza dhe kundër akuza në rrjete sociale mes deputetit të Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj dhe deputetit të Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala nisi pasi në  emisionin...

Debati Nitaj-Shala, Mushkolaj thotë se ka ftohje të raporteve mes AAK-së dhe Nisma-s

para 3 muajve - Arbresh

Debati me akuza dhe kundër akuza në rrjete sociale mes deputetit të Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj dhe deputetit të Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala nisi pasi në  emisionin...

Haliti i reagon ashpër zyrtarit të PDK-së që tha se qeveria duhet të bjerë: S’ke të drejtë me folë

para 3 muajve - Insajderi

Nënkryetari i Kuvendit, njëherësh kryetar i PDK-së në Pejë, Xhavit Haliti, ka kritikuar kryetarin e degës së PDK-së në Gjilan, Qemajl Mustafa, i cili mbrëmë tha se qeverisë Haradinaj duhet t’i vijë fundi....

Haliti i reagon ashpër anëtarit të PDK-së për rrëzimin e qeverisë: S’ke të drejtë me folë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Nënkryetari i Kuvendit, njëherësh kryetar i PDK-së në Pejë, Xhavit Haliti, ka kritikuar kryetarin e degës së PDK-së në Gjilan, Qemajl Mustafa, i cili mbrëmë tha se qeverisë Haradinaj duhet t’i vijë fundi....

Haliti i reagon ashpër anëtarit të PDK-së për rrëzimin e qeverisë: S’ke të drejtë me folë

para 3 muajve - AlbPortali

Nënkryetari i Kuvendit, njëherësh kryetar i PDK-së në Pejë, Xhavit Haliti, ka kritikuar kryetarin e degës së PDK-së në Gjilan, Qemajl Mustafa, i cili mbrëmë tha se qeverisë Haradinaj duhet t’i vijë fundi....

Haliti i reagon ashpër anëtarit të PDK-së për rrëzimin e qeverisë: S’ke të drejtë me folë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Nënkryetari i Kuvendit, njëherësh kryetar i PDK-së në Pejë, Xhavit Haliti, ka kritikuar kryetarin e degës së PDK-së në Gjilan, Qemajl Mustafa, i cili mbrëmë tha se qeverisë Haradinaj duhet t’i vijë fundi....

Xhavit Haliti ‘përplaset’ me zyrtarin e lartë të PDK-së: S’ke të drejtë me folë

para 3 muajve - Sovrani

Nënkryetari i Kuvendit, njëherësh kryetar i PDK-së në Pejë, Xhavit Haliti, ka kritikuar kryetarin e degës së PDK-së në Gjilan, Qemajl Mustafa, i cili mbrëmë tha se qeverisë Haradinaj duhet t’i vijë fundi,...

Më mirë të shkojmë në zgjedhje…!

para 3 muajve - Epoka e Re

Shkruan: Rexhep Selimi Zgjedhjet e parakohshme në Kosovë, përtej asaj që janë të nevojshme, tash janë edhe të domosdoshme. Ka kohë që deputetët e Kuvendit thirren në seanca në të cilat partitë e koalicionit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK