http://kariera.mk

Tiranë, arrestohet një rus i dyshuar se ishte pjesë e ISIS-it – VIDEO

para 3 muajve - Kallxo

Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet...

34-vjeçar nga Rusia arrestohet në Tiranë për terrorizëm

para 3 muajve - Insajderi

Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet...

Arrestohet një rus për terrorizëm

para 3 muajve - Alsat-M

Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet...

U arrestua në Shqipëri luftëtari rus i ISIS-it, erdhi si emigrant i paligjshëm

para 3 muajve - Portalb

Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt...

Tiranë, arrestohet një rus për terrorizëm

para 3 muajve - Tetova Sot

Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet...

Arrestohet një rus në Tiranë për terrorizëm

para 3 muajve - Koha.net

Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet...

Arrestohet terroristi rus në Tiranë

para 3 muajve - Opinion

Një shtetas rus është vënë në pranga nga anti-terrori, me qëllim ekstradimin drejt Rusisë. 34-vjeçari R. M lindur dhe banues në Norilsk, ishte futur në territorin shqiptar si emigrant i paligjshëm, ndërsa...

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus

para 3 muajve - Insajderi

Një shtetas rus,  i cili për një kohë të gjatë është në kërkim ndërkombëtar për pjesëmarrje në organizata terroriste është arrestuar në Shqipëri, me iniciale R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk,...

Arrestohet në Shqipëri luftëtari rus i ISIS-it, erdhi si emigrant i paligjshëm

para 3 muajve - Top Channel

Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm

para 3 muajve - Gazeta e re

Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm

para 3 muajve - Infokusi

Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet...

Arrestohet një rus për terrorizëm

para 3 muajve - Lajm

Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet...

Arrestohet rusi i akuzuar për terrorizëm, luftoi më ISIS…

para 3 muajve - Standard

Lokalizohet, identifikohet dhe arrestohet me qëllim ekstradimin drejt Rusisë, një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Në Qershor të vitit 2013 ky shtetas është larguar...

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus

para 3 muajve - GazetaBlic

Një shtetas rus,  i cili për një kohë të gjatë është në kërkim ndërkombëtar për pjesëmarrje në organizata terroriste është arrestuar në Shqipëri, me iniciale R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk,...

Antiterrori arreston luftëtarin rus të ISIS që fshihej në Shqipëri/ VIDEO

para 3 muajve - Vizion Plus

Arrestohet nga policia shqiptare një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. – R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk të Rusisë u arrestuar  nga drejtoria e antiterrorist...

Arrestohet në Tiranë terroristi rus i shumëkërkuar

para 3 muajve - Koha Jone

Arrestohet në Tiranë një shtetas rus i kërkuar për terrorizëm. Sipas agjencive ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, 34 – vjeçari me inicialet – R. M., kishte ardhur si emigrant i paligjshëm...

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus

para 3 muajve - Albeu

Policia e Shtetit shqiptar ka vënë në pranga një 34 vjeccar rus, i dyshuar si terrorist. Ky shtetas ka ardhur si emigrant i paligjshëm në Shqipëri dhe ishte shpallur në kërkim nga Interpol Moska, pasi...

Luftoi për ISIS në Siri, arrestohet në Tiranë shtetasi rus

para 3 muajve - BalkanWeb

TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi...

Arrestohet në Tiranë 34-vjeçari rus i kërkuar për terrorizëm

para 3 muajve - Gazeta Tema

Drejtoria e Antiterrorit në policinë e shtetit ka arrestuar në Tiranë një 34-vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Kapja e tij u bë pas një pune disamujore. I arrestuari është...

Pjesë e ISIS-it që prej 2013, arrestohet rusi terrorist në Shqipëri

para 3 muajve - Sot News

Nje shtetas rus në kërkim ndërkombëtar për pjesëmarrje në organizatë terroriste është arrestuar në vendin tonë. Mësohet se në pranga është vënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi....

Kërkohej për terrorizëm, arrestohet në Shqipëri 34-vjeçari rus

para 3 muajve - Shekulli

Drejtoria e Antiterrorit njofton se përmes një bashkëpunimi me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, vë në pranga një të kërkuar për terrorizëm. Lokalizohet, identifikohet dhe arrestohet...

Kërkohej për terrorizëm, arrestohet në Shqipëri 34-vjeçari rus

para 3 muajve - Shenja

Drejtoria e Antiterrorit njofton se përmes një bashkëpunimi me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një të kërkuar për terrorizëm. “Lokalizohet, identifikohet dhe...

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus, erdhi si emigrant i paligjshëm

para 3 muajve - Ekonomia Online

Nje shtetas rus, ne kerkim nderkombetar per pjesemarrje ne organizate terroriste eshte arrestuar ne vendin tone. Mesohet se ne pranga eshte vene shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi....

Në Tiranë arrestohet një shtetas rus i kërkuar për terrorizëm

para 3 muajve - Illyria

Tiranë, 12 korrik 2019 – Drejtoria e Antiterrorit në policinë e shtetit ka arrestuar në Tiranë një shtetas rus, 34-vjeçar, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për “pjesëmarrje në organizatë terroriste”....

Kapet rusi i cili përkrahu ISIS

para 3 muajve - LajmiFundit

Lokalizohet, identifikohet dhe arrestohet me qëllim ekstradimin drejt Rusisë, një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Në Qershor të vitit 2013 ky shtetas është larguar...

Arrestohet në Shqipëri luftëtari rus i ISIS-it

para 3 muajve - Gazeta Observer

Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm

para 3 muajve - KosovaPress

I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë është identifikuar si R. M., lindur dhe banues në Norilsk të Rusisë. Ky shtetas kishte shkuar si emigrant i paligjshëm në Shqipëri dhe ishte shpallur në kërkim...

Arrestohet rusi i akuzuar për terrorizëm, luftoi më ISIS

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Lokalizohet, identifikohet dhe arrestohet me qëllim ekstradimin drejt Rusisë, një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Në Qershor të vitit 2013 ky shtetas është larguar...

Aksioni, kapet në Tiranë shtetasi rus

para 3 muajve - LajmiFundit

Drejtoria e Antiterroritashkëpunimi me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, vë në pranga një të kërkuar për terrorizem. Lokalizohet, identifikohet dhe arrestohet me qëllim ekstradimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK