http://kariera.mk

Fotografi e para 29 viteve – koha kur Edi Rama e Sali Berisha ishin miq

para 3 muajve - Insajderi

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

Fotografi e rrallë, kur Sali Berisha e Edi Rama ishin shokë

para 3 muajve - Tetova Sot

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

Fotografi e rrallë, kur Sali Berisha e Edi Rama ishin shokë

para 3 muajve - InfoShqip

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

Fotografi e rrallë, kur Sali Berisha e Edi Rama ishin shokë

para 3 muajve - GazetaBlic

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

Foto që tregon se Edi Rama dhe Sali Berisha dikur ishin havera

para 3 muajve - Periskopi

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

Fotografi e rrallë, kur Sali Berisha e Edi Rama ishin shokë

para 3 muajve - Infokusi

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

Fotografi e rrallë, kur Sali Berisha e Edi Rama ishin shokë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

Fotografi e rrallë, kur Sali Berisha e Edi Rama ishin shokë

para 3 muajve - Bota Press

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

Fotografi e rrallë, kur Sali Berisha e Edi Rama ishin shokë

para 3 muajve - Arbresh

Në vitin 1990, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu aktual i qeverisë kishin shumë të përbashkëta. Të dy me pardesy, të dy në Partinë Demokratike dhe të dy pedagogë. Kjo është një fotografi e shkrepur...

“Mos e grric grethin me krane, se ke sjellë të zezën tane!”, o Edi Rama!

para 3 muajve - Koha Jone

Në Veri të Shqipërisë ka një fjalë të urtë popullore: “Mos e grric grethin me krane, se ke sjellë të zezën tane!”. Dhe Edi Rama duket se ka qejf “grricjen” kur poston foto me shënimin, siç e ka postuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK