http://kariera.mk

Kërkesa e Veselit për komision hetimor për veteranët po shihet si goditje ndaj Haradinajt

para 3 muajve - Koha.net

Dorëzimi i kërkesës për formimin e një Komisioni që do të hetojë listat e veteranëve nga ana e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli po shihet si e panevojshme, ndërhyrje në drejtësi dhe goditje ndaj parterit...

​Kërkesa e Veselit për komision hetimor për veteranët goditje ndaj Haradinajt

para 3 muajve - GazetaBlic

Dorëzimi i kërkesës për formimin e një Komisioni që do të hetojë listat e veteranëve nga ana e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli po shihet si e panevojshme, ndërhyrje në drejtësi dhe goditje ndaj parterit...

Kërkesa e Veselit për komision hetimor për veteranët goditje ndaj Haradinajt

para 3 muajve - Infokusi

Dorëzimi i kërkesës për formimin e një Komisioni që do të hetojë listat e veteranëve nga ana e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli po shihet si e panevojshme, ndërhyrje në drejtësi dhe goditje ndaj parterit...

‘Kërkesa e Veselit për komision hetimor për veteranët goditje ndaj Haradinajt’

para 3 muajve - Gazeta e re

Dorëzimi i kërkesës për formimin e një Komisioni që do të hetojë listat e veteranëve nga ana e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli po shihet si e panevojshme, ndërhyrje në drejtësi dhe goditje ndaj parterit...

Kërkesa e Veselit për komision hetimor për veteranët, goditje ndaj Haradinajt

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Dorëzimi i kërkesës për formimin e një Komisioni që do të hetojë listat e veteranëve nga ana e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, po shihet si e panevojshme, ndërhyrje në drejtësi dhe goditje ndaj parterit...

Kërkesa e Veselit për komision hetimor për veteranët goditje ndaj Haradinajt

para 3 muajve - KosovaPress

Të paktën kështu deklarojnë nga Lëvizja Vetëvendosje dhe njohës të sistemit të drejtësisë. Deputeti i VV-së, Rexhep Selimi thotë  për KosovaPress se pretendimi për një komision të tillë vetëm sa e zvarrit...

Iniciativa e Veselit për Listat e Veteranëve shihet me skepticizëm

para 3 muajve - Klan Kosova

Ideja e Kryetarit të Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli për formimin e një komisioni për hetimin e Listave të Veteranëve po shihet me skepticizëm. Madje, dikush e sheh këtë si ndërhyrje në drejtësi. Kronikë...

Iniciativa e Veselit për hetimin e Listave të Veteranëve po shihet me skepticizëm

para 3 muajve - Klan Kosova

Ideja e Kryetarit të Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli për formimin e një komisioni për hetimin e Listave të Veteranëve po shihet me skepticizëm. Madje, dikush e sheh këtë si ndërhyrje në drejtësi. Kronikë...

Iniciativa e Veselit për Listat e Veteranëve shihet me skepticizëm

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ideja e Kryetarit të Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli për formimin e një komisioni për hetimin e Listave të Veteranëve po shihet me skepticizëm. Madje, dikush e sheh këtë si ndërhyrje në drejtësi.

Pse është shumë e  rëndësishme për shtetin të dihet kush janë veteranët e vërtetë?

para 3 muajve - Periskopi

Lista e Veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës është një prej skandaleve më të mëdha në Kosovë. Fryrja tej mase e tyre, me njerëz që nuk kanë qenë pjesë e luftës, ka ngjallur shumë reagime dhe një...

Në kuvendin e Kosovës u dorëzua nisma për verifikimin e veteranëve të luftës

para 3 muajve - Portalb

Kryeparlamentari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve...

Heshtja dyjavore e Kadri Veselit përball akuzave të Sami Lushtakut

para 3 muajve - Kallxo

Kanë kaluar më shumë se 2 javë prej që zyrtari i lartë i PDK-së, Sami Lushtaku “dridhi” PDK-në. Përmes një njoftimi në Facebook, Lushtaku akuzoi 5 njerëz të partisë së tij se e kanë në duart e tyre, drejtësinë,...

Heshtja dyjavore e Kadri Veselit përball akuzave të Samit Lushtakut

para 3 muajve - Kallxo

Kanë kaluar më shumë se 2 javë prej që zyrtari i lartë i PDK-së, Sami Lushtaku “dridhi” PDK-në. Përmes një njoftimi në Facebook, Lushtaku akuzoi 5 njerëz të partisë së tij se e kanë në duart e tyre, drejtësinë,...

Veseli dërgon kërkesën për hetimin e listave të fryra të veteranëve

para 3 muajve - Medial

Kryeparlamentari Kadri Veseli, njëherit lider i Partisë Demokratike të Kosovës, përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se  ka dorëzuar kërkesën për krijimin e Komisionit Hetimor Parlamentar,...

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 10 korrik – Zhurnal.mk – Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve...

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - Shenja

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës....

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - Insajderi

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës....

Kadri Veseli nisë hetimin për listat e Veteranëve

para 3 muajve - Kallxo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesë në Kryesinë e Kuvendit për krijimin e një Komisioni Hetimor Parlamentar, për hetimin e listave...

Dorëzohet kërkesa për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - RTV 21

“Ushtria Çlirimtare e Kosovës është shumë e madhe për të abuzuar dikush me të” Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i...

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës....

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - RTV 21

“Ushtria Çlirimtare e Kosovës është shumë e madhe për të abuzuar dikush me të” Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i...

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton listat e fryra të veteranëve

para 3 muajve - Koha.net

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës....

Kadri Veseli dorëzon zyrtarisht kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - OraInfo

Kadri Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve. Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar,...

Kadri Veseli dërgon kërkesën për hetimin e ‘veteranëve të rrejshëm’ – “Do pastrohen listat nga mashtruesit dhe abuzuesit”

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka dërguar sot kërkesën për formimin e Komisionit Hetimor Parlamentar për çështjen e numrit të madh të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Veseli po shprehet...

Për listat e veteranëve tashmë ka aktakuza, por Veseli bën kërkesë për hetim parlamentar

para 3 muajve - Infokusi

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, si duket i ka qëndruar prapa asaj që ka thënë për hetim të listave të veteranëve nga Kuvendi, ani pse një gjë e tillë po bëhet nga Prokuroria Speciale e Kosovës, e nga disa...

Veseli dorëzon kërkesën për krijimin e komisionit që do të hetojë listat e veteranëve

para 3 muajve - Albinfo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka dorëzuar sot kërkesën për krijimin e Komisionit Hetimor, komision i cili pritet “ta hetojë çështjen e listave të fryra të veteranëve dhe që ato të pastrohen”,...

Kadri Veseli dërgon kërkesën për hetimin e ‘veteranëve të rrejshëm’ – “Do pastrohen listat nga mashtruesit dhe abuzuesit”

para 3 muajve - Gazeta Fjala

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, si duket i ka qëndruar prapa asaj që ka thënë për hetim të listave të veteranëve nga Kuvendi, ani pse një gjë e tillë po bëhet nga Prokuroria Speciale e Kosovës, e nga disa...

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - Sovrani

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës....

Veseli dërgon kërkesën për hetimin e listave të fryra të veteranëve

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Kryeparlamentari Kadri Veseli, njëherit lider i Partisë Demokratike të Kosovës, përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se  ka dorëzuar kërkesën për krijimin e Komisionit Hetimor Parlamentar,...

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - Gazeta e re

Kryeparlamentari, Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës....

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - Arbresh

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës....

Veseli zyrtarizon propozimin për themelimin e Komisionit hetimor për veteranët e UÇK-së

para 3 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka bërë me dije se ua ka dërguar Kryesisë dhe deputetëve të Kuvendit propozim për themelimin e Komisionit hetimor në lidhje me veteranët e Ushtrisë Çlirimtare...

Veseli dërgon kërkesën për hetimin e listave të fryra të veteranëve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kryeparlamentari Kadri Veseli, njëherit lider i Partisë Demokratike të Kosovës, përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se  ka dorëzuar kërkesën për krijimin e Komisionit Hetimor Parlamentar,...

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - KosovaPress

Veseli ka shkruar në faqen e tij në Facebook se askush nuk do të jetë mbi ligjin dhe se ai, ashtu siç ka premtuar, do të jetë i pakompromis në luftën kundër korrupsionit, nepotizmit dhe abuzimit të pushtetit....

Veseli dorëzon kërkesën për themelimin e Komisionit që heton Listat e Veteranëve

para 3 muajve - Periskopi

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se ka dorëzuar kërkesën për themelimin e Komisionit Hetimor Parlamentar, i cili do të hetojë listat e fryra të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK