http://kariera.mk

Zyrtari i lartë i PDK-së i reagon Jusuf Buxhovit: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti

para 3 muajve - GazetaBlic

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në Facebook,...

Zëvendësministri i reagon Jusuf Buxhovit: UÇK-ja është dashur të të spastroj

para 3 muajve - Insajderi

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci, ka reaguar ndaj shkrimtarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në Facebook,...

Zyrtari i lartë i PDK-së i reagon Jusuf Buxhovit: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti

para 3 muajve - Tetova Sot

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër.Përmes një shkrimi në Facebook,...

Koci reagon ndaj Buxhovit: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti

para 3 muajve - Ina

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci, ka reaguar ndaj shkrimtarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër, raporton Gazeta Express. Përmes...

‘Shpërthen’ Gani Koci ndaj Jusuf Buxhovit: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti

para 3 muajve - OraInfo

Gani Koci i ka reaguar Jusuf Buxhovit duke thënë se “UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti”. Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit...

Koci i reagon Buxhovit: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti

para 3 muajve - Medial

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në Facebook,...

Koci i reagon Buxhovit: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti

para 3 muajve - Infokusi

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në Facebook,...

Koci: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë të gjitha mbeturinat e sojit të buxhovëve

para 3 muajve - Epoka e Re

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe zyrtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit Jusuf Buxhovi, i cili deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në llogarinë...

Gani Koci i reagon Jusuf Buxhovit: UÇK’ja është dashur t’i pastrojë mbeturinat e sojit tënd

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në Facebook,...

Koci i reagon Buxhovit: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti

para 3 muajve - Gazeta Observer

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimtarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në Facebook,...

Gani Koci i reagon Jusuf Buxhovit: UÇK’ja është dashur t’i pastrojë mbeturinat e sojit tënd

para 3 muajve - Periskopi

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në Facebook,...

Koci i reagon Buxhovit: UÇK-ja është dashur t’i spastrojë mbeturinat si ti

para 3 muajve - Ekonomia Online

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik dhe anëtari i PDK-së, Gani Koci i ka reaguar shkrimatarit Jusuf Buxhovi që deklaroi mbrëmë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Përmes një shkrimi në Facebook,...

Jusuf Buxhovi: Lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër

para 3 muajve - Medial

Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas rreth disa temavë shumë të ndishme në opinionin publik. Kryesisht u diskutua rreth vrasjes së 102 anëtarëve të LDK’së pas...

Historiani kosovar thotë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër

para 3 muajve - InfoShqip

Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas rreth disa temavë shumë të ndishme në opinionin publik. Kryesisht u diskutua rreth eleminimit të 102 anëtarëve të LDK’së...

Historiani kosovar thotë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër

para 3 muajve - InfoShqip

Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas rreth disa temavë shumë të ndishme në opinionin publik. Kryesisht u diskutua rreth vrasjes së 102 anëtarëve të LDK’së pas...

Jusuf Buxhovi: Lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër

para 3 muajve - Tetova Sot

Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas rreth disa temavë shumë të ndishme në opinionin publik. Kryesisht u diskutua rreth vrasjes së 102 anëtarëve të LDK’së pas...

Ish themeluesi i LDK-së: Lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër

para 3 muajve - OraInfo

Njëri ndër themeluesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Jusuf Boxhovi ka thënë se lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër. Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas...

Jusuf Buxhovi: Lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër

para 3 muajve - GazetaBlic

Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas rreth disa temavë shumë të ndishme në opinionin publik. Kryesisht u diskutua rreth vrasjes së 102 anëtarëve të LDK’së pas...

Jusuf Buxhovi: Lufta e UCK-së nuk ka qenë e paster

para 3 muajve - Infokusi

Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas rreth disa temavë shumë të ndishme në opinionin publik. Kryesisht u diskutua rreth vrasjes së 102 anëtarëve të LDK’së pas...

Jusuf Buxhovi: Lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër

para 3 muajve - Bota Press

Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas rreth disa temavë shumë të ndishme në opinionin publik. Kryesisht u diskutua rreth vrasjes së 102 anëtarëve të LDK’së pas...

Jusuf Buxhovi: Lufta e UÇK-së nuk ka qenë e pastër

para 3 muajve - Arbresh

Historiani Jusuf Buxhovi, në një intervistë të emisionit Rubikon, u ftua të flas rreth disa temavë shumë të ndishme në opinionin publik. Kryesisht u diskutua rreth vrasjes së 102 anëtarëve të LDK’së pas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK