http://kariera.mk

Pas vendimit të Trumpit, mijëra familje do të dëbohen nga Amerika

para 4 muajve - Insajderi

Shtetet e Bashkuara të Amerikës thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump....

SHBA do të nisë dëbimin masiv të imigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - BalkanWeb

SHBA Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili...

SHBA-ja do të nisë dëbimin masiv të imigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Zhurnal

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

SHBA-ja do të nisë dëbimin masiv të imigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Koha.mk

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

Nis “fshesa” në SHBA pas vendimit të Trump, rrezikojnë emigrantët

para 4 muajve - BalkanWeb

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

SHBA do të nisë dëbimin masiv të emigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Shekulli

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve emigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

SHBA do të nisë dëbimin masiv të imigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Portalb

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen, njofton REL . Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump...

SHBA do të nisë largimin me masiv e me forcë të emigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Vizion Plus

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve emigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

SHBA-ja do të nisë dëbimin masiv të imigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Koha.net

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

Donald Trump nis operacionin masiv kundër emigrantëve

para 4 muajve - Opinion

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve emigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

SHBA do të nisë dëbimin masiv të imigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

SHBA do të nisë dëbimin masiv të imigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Arbresh

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

ShBA-ja do të nisë dëbimin masiv të imigrantëve të paligjshëm

para 4 muajve - Ekonomia Online

Shtetet e Bashkuara thanë se do të nisin arrestimin e së paku 2,000 familjeve imigrante, që ligjërisht do të mund të dëbohen. Operacioni mbarëkombëtar u kërkua nga presidenti Donald Trump, i cili premtoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK