http://kariera.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 korrik, zhurnal.mk – Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Moti sot

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 korrik – Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite kryesisht në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Temperatura e mëngjesit do të bie mes 8 dhe 15...

Moti, e premte 12 korrik 2019!

para 3 muajve - Medial

Kjo e premte do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Indeks.mk

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite kryesisht në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Temperatura e mëngjesit do të bie mes 8 dhe 15 gradë, ndërsa ajo...

Moti, e premte 12 korrik 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Kjo e premte do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale...

Temperaturat për sot pësojnë ndryshime

para 3 muajve - OraInfo

Edhe sot freskët – këto janë temperaturat maksimale. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite kryesisht në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Temperatura e mëngjesit do të bie mes 8 dhe 15 gradë,...

Sot, mot me diell e vranësira kalimtare

para 3 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin...

Edhe në Shqipëri erëra, këto janë temperaturat për sot

para 3 muajve - Koha.net

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Alsat-M

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Mot i ndryshueshëm – këto janë temperaturat për sot

para 3 muajve - Insajderi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Lajm

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Plane për fundjavë në plazh, mësoni si do të jetë moti

para 3 muajve - Albeu

Moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim...

Moti për ditën e sotme 12 Korrik 2019

para 3 muajve - Opinion

Deri në mesditë, moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta. Pasditja zhvillon vranësirat në ekstremin verior dhe zonat lindore duke sjellë shira të izoluar. Nata largon vranësirat duke rikthyer...

Moti sot pritet të mbajë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare

para 3 muajve - Tetova Sot

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - RTV 21

Në mesditë priten reshje shiu Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi, të cilat do të japin impakt në...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Ky mot pritet të mbajë sot në Shqipëri

para 3 muajve - GazetaBlic

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime...

Ja si parashikohet moti sot në Shqipëri!

para 3 muajve - Shekulli

Vendi ynë do të vijoj më kthjellime dhe vranësira kalimtare gjatë orëve të para të ditës. Ndërsa në pasdite vranësirat do të pësojnë zhvillim në zonat malore duke sjellë shira afat-shkurtër përgjatë kufirit...

Moti sot dhe nesër në Kosovë

para 3 muajve - Klan Kosova

Në vendin tonë po mbretëron mot i ndryshueshëm. Sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Ky është parashikimi i motit për të premten

para 3 muajve - Infokusi

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Mësoni motin për ditën e sotme

para 3 muajve - GazetaBlic

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Sot mot i ndryshueshëm

para 3 muajve - RTV 21

Mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare....

Mot me diell dhe me temperatura mesatare

para 3 muajve - Shenja

Sot po mban mot me diell dhe me temperatura mesatare. Temperaturat ditore do të lëvizin nga 14 celsius e deri në 27 gradë.  Mundësia për reshje të shiut nëpër vender malore do të jetë e madhe kurse kualiteti...

Rriten temperaturat, afrohet shiu

para 3 muajve - LajmiFundit

12 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Era do të  jetë me drejtim...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - Arbresh

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime...

Moti kryesisht me diell

para 3 muajve - Kallxo

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Moti në Kosovë, a do të ketë reshje?

para 3 muajve - Bota Press

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Mot me diell dhe vranësira

para 3 muajve - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin...

Pas stuhive të fuqishme, ky do të jetë moti sot në bregdetin shqiptar

para 3 muajve - Periskopi

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime...

Rritje të temperaturave? Ja parashikimi i motit për sot 12 korrik 2019

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

12 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Era do të  jetë me drejtim...

Moti sot deri 25 gradë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - KosovaPress

Moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës, ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga reshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qendrore. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim...

​Moti sot në Kosovë – Këto do të jenë temperaturat

para 3 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - KosovaPress

Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-25...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - Arbresh

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Moti: Me diell por i freskët

para 3 muajve - RTV 21

I ndryshueshëm por pa të reshura Të premten kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të...

Meterologët na tregojnë çfarë temperaturash na presin ditëve në vazhdim

para 3 muajve - Koha.mk

Në dy ditët në vijim pritet të marrë mot i vranët dhe me shi, paralajmërojnë meterologët. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius,...

Sërish pritet stuhi në Shqipëri, meteorologët paralajmërojnë erëra të forta

para 3 muajve - Zhurnal

Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do...

Meterologët na tregojnë çfarë temperaturash na presin ditëve në vazhdim

para 3 muajve - OraInfo

Në dy ditët në vijim pritet të marrë mot i vranët dhe me shi, paralajmërojnë meterologët. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius,...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut: Ky është parashikimi i meterologëve

para 3 muajve - GazetaBlic

Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim, shkruan Gazeta Metro. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë...

Bregdetin shqiptar po e presin stuhi të fuqishme, ky është paralajmërimi i meteorologëve

para 3 muajve - OraInfo

Stuhi të fuqishme pritet ta përfshijnë Shqipërinë ditëve në vazhdim. Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do...

Bregdetin shqiptar po e presin stuhi të fuqishme, ky është paralajmërimi i metorologëve

para 3 muajve - OraInfo

Stuhi të fuqishme pritet ta përfshijnë Shqipërinë ditëve në vazhdim. Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do...

Sërish priten stuhi në Shqipëri, meteorologët paralajmërojnë erëra të forta

para 3 muajve - Insajderi

Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do...

Sërish priten stuhi në Shqipëri, meteorologët paralajmërojnë erëra të forta

para 3 muajve - GazetaBlic

Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut

para 3 muajve - Infokusi

Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut: Ky është parashikimi i meterologëve

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para 3 muajve - Arbresh

Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut: Ky është parashikimi i motit

para 3 muajve - Bota Press

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut: Ky është parashikimi i motit Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale...

Po dielli kur rikthehet? Stuhia dhe shtrëngatat nuk kanë në mend të largohen, ç’do të ndodh në ditët në vijim

para 3 muajve - Lexo

Metereologët flasin për temperatura më të ulëta se më parë, që nuk shkojnë më shumë se 30 gradë celsius, ndërsa theksojnë se stuhitë do të jenë prezentë edhe këtë fundjavë. Stuhia dhe reshjet e shiut do...

Plane për plazh? Ja surprizat e motit

para 3 muajve - Gazeta Tema

Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet...

Priten stuhi tjera, meteorologët paralajmërojnë erëra të forta

para 3 muajve - Arbresh

Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do...

Sërish priten stuhi, meteorologët paralajmërojnë erëra të forta

para 3 muajve - Sovrani

Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi në Shqipëri. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe...

Nuk ka mbaruar, pritet stuhi në fundjavë

para 3 muajve - Albeu

Situata e paqëndrueshme e motit do të vijojë të jetë prezente edhe në ditët e ardhshme. Metereologët flasin për temperatura më të ulëta se më parë, që nuk shkojnë më shumë se 30 gradë celsius , ndërsa...

Stuhia në Greqi, 7 turistë humbën jetën në Halkidiki

para 3 muajve - Fol

Stuhia e tmerrshme që kaploi Hakidikinë e Greqisë ka marrë shtatë jetë njerëzish, mes të cilëve edhe dy fëmijë të moshës 8 dhe 2 vjeç dhe së paku 100 të lënduar. Erërat e fuqishme dhe shiu i rrëmbyeshëm...

Stuhia në Greqi, 7 turistë humbën jetën në Halkidiki

para 3 muajve - Lajm

Stuhia e tmerrshme që kaploi Hakidikinë e Greqisë ka marrë shtatë jetë njerëzish, mes të cilëve edhe dy fëmijë të moshës 8 dhe 2 vjeç dhe së paku 100 të lënduar. Erërat e fuqishme dhe shiu i rrëmbyeshëm ...

Ulen temperaturat, stuhia do të vijojë

para 3 muajve - Koha Jone

Situata e paqëndrueshme e motit do të vijojë të jetë prezente edhe në ditët e ardhshme. Metereologët  flasin për temperatura më të ulëta se më parë, që nuk shkojnë më shumë se 30 gradë celsius, ndërsa...

Kohë për plazh? Të dielën sërish shi

para 3 muajve - Koha Jone

Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet...

Të dielën sërish shi/ E premtja dhe e shtuna, kohë e mirë për plazh

para 3 muajve - Top Channel

Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet...

Shijoni plazhin të premten dhe të shtunën, ja kur rikthehet shiu

para 3 muajve - LajmiFundit

woman enjoying the tropical rain Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi...

Moti bën kthesën e madhe, nuk ndalet makthi i stuhive, sinoptikanët japin paralajmërimin e fortë për fundjavën

para 3 muajve - Sot News

Nga një valë e të nxehtit afrikan në stuhi të papritura dhe reshje shiu, kjo është ajo që mund të thuhet për motin dy ditët e fundit në vendin tonë. Korriku, muaji me fluksin ndoshta më të lartë të pushuesve...

Të dielën rikthehen reshjet e shiut, ja kur mund të shkoni në plazh

para 3 muajve - Lexo

Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet...

Nuk ka mbaruar, pritet stuhi në fundjavë

para 3 muajve - Arbresh

Situata e paqëndrueshme e motit do të vijojë të jetë prezente edhe në ditët e ardhshme. Metereologët flasin për temperatura më të ulëta se më parë, që nuk shkojnë më shumë se 30 gradë celsius, ndërsa theksojnë...

Pushuesit në bregdetet shqiptare marrin lajmin e keq nga meteorologët

para 3 muajve - OraInfo

Lajme jo të mira për pushuesit, kur pritet të pushojnë reshjet. Në dy ditët e fundit vendi ynë është përfshirë nga stuhi shiu dhe ere, të cilat kanë shkaktuar mjaft dëme, kryesisht në zonat bregdetare....

Mos bëni plane për plazh në fundjavë, ja si pritet të jetë moti

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet...

Lajme të këqija për pushuesit, kur pritet të pushojnë reshjet

para 3 muajve - Albeu

Në dy ditët e fundit vendi ynë është përfshirë nga stuhi shiu dhe ere, të cilat kanë shkaktuar mjaft dëme, kryesisht në zonat bregdetare. Sipas meterologes së Meteoalb Adiola Bani , kjo fundjavë do të...

Lajme të këqija për pushuesit/ Ja si do të jetë moti këtë fundjavë, në Gusht pritet…

para 3 muajve - Koha Jone

Në dy ditët e fundit vendi ynë është përfshirë nga stuhi shiu dhe ere, të cilat kanë shkaktuar mjaft dëme, kryesisht në zonat bregdetare. Pikërisht për të folur mbi kushtet e motit, gazetarja e Fax News...

Deri të dielën mot me vranësira të ndryshueshme dhe më i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut

para 3 muajve - Medial

Shkup, 11 korrik 2019 (MEDIAL) – Mot i ndryshueshëm dhe më i freskët me reshje të shiut i cili në disa vende do të jetë më i rrëmbyeshëm, paralajmëron DPHM për të premten dhe ditët e fundjavës. Nesër dhe...

Prishni planët për fundjavë, moti i keq nuk ka ndërmend të ikë

para 3 muajve - Albeu

Për të gjithë ata kanë që kanë bërë plane për në fundjavë, duhet t'i anulojnë. Sipas meterologes së MeteoAlb, Adiola Bani moti i kthjellët me vranësira do të na shoqërojë deri në mesin e javësh së ardhshme....

Stuhi dhe përmbytje në gjithë vendin, ja kur rikthehet vapa…

para 3 muajve - Standard

Pas temperaturave të larta që shkuan deri në 40 gradë Celcius, Shqipëria prej dy ditësh ndodhet nën pushtetin e reshjeve të shiut. Në disa qytete të Shqipërisë ka pasur edhe dëmë materiale, dëmtim të banesave...

Stuhi dhe përmbytje në gjithë vendin, ja kur rikthehet vapa

para 3 muajve - Koha Jone

Pas temperaturave të larta që shkuan deri në 40 gradë Celcius, Shqipëria prej dy ditësh ndodhet nën pushtetin e reshjeve të shiut. Në disa qytete të Shqipërisë ka pasur edhe dëmë materiale, dëmtim të banesave...

Këto janë temperaturat për 5 ditët e ardhshme

para 3 muajve - Iliria News

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me diell, kurse shiu do të...

Shirat do të vazhdojnë/ Meteorologia: Ja kur do të “rikthehet” vera

para 3 muajve - Lexo

a dark sky full of clouds heavy with rain Për të gjithë ata kanë që kanë bërë plane për në fundjavë, duhet t’i anulojnë. Sipas meterologes së MeteoAlb, Adiola Bani moti i kthjellët me vranësira do të na...

Prishni planet për fundjavë, moti i keq nuk ka ndërmend të ikë

para 3 muajve - Lajme.al

Për të gjithë ata kanë që kanë bërë plane për në fundjavë, duhet t’i anulojnë. Sipas meterologes së MeteoAlb, Adiola Bani moti i kthjellët me vranësira do të na shoqërojë deri në mesin e javësh së ardhshme....

Prishni planët për fundjavë, moti i keq nuk ka ndërmend të ikë

para 3 muajve - InfoShqip

Për të gjithë ata kanë që kanë bërë plane për në fundjavë, duhet t’i anulojnë. Sipas meterologes së MeteoAlb, Adiola Bani moti i kthjellët me vranësira do të na shoqërojë deri në mesin e javësh së ardhshme....

Ulje të temperaturave, shira e stuhi të fuqishme, ja deri kur parashikohet të jetë kështu moti

para 3 muajve - Sot News

Prej dy ditësh, në vendin tonë është shënuar një rënie e ndjeshme e temperaturave. Në bregdete, kemi parë erëra të forta e stuhi që kanë shkaktuar edhe dëme të konsiderueshme materiale. Mesa duket, moti...

Moti për ditën e sotme

para 3 muajve - Albinfo

Moti në ditën e sotme do të jetë kryesisht i kthjellët Ndryshe nga dita e djeshme ku pati vranësira dhe reshje, sot moti do të jetë më i qetë i shoqëruar me kthjellime dhe me diell, transmeton albinfo.ch...

Këto janë temperaturat për 5 ditët e ardhshme

para 3 muajve - Tetova Sot

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me diell, kurse shiu do të...

Moti sot

para 3 muajve - Iliria News

Moti sot në Maqedoninë  Veriore do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë Celsius, ndërsa ato ditore...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Tetova1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 3 muajve - Koha Jone

Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira, ku më të dukshme vranësirat mbeten në zonat malore. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike. Sipas MeteoAlb,...

Moti sot

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 korrik –  Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare dhe me erë të dobët mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 10 deri në 17 gradë, ndërsa ajo e...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Bashke

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare dhe me erë të dobët mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 10 deri në 17 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 23 deri në...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Indeks.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë Celsius, ndërsa ato ditore...

Moti, e enjte 11 korrik 2019!

para 3 muajve - Medial

Qarkullimi i masave ajrore me origjinë kontinentale ka bërë që moti në Shqipëri gjatë këtyre ditëve të jetë i paqëndrueshëm. Po kështu edhe temperaturat kanë pësuar ulje të ndjeshme, sidomos ato minimale....

Moti, e enjte 11 korrik 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Qarkullimi i masave ajrore me origjinë kontinentale ka bërë që moti në Shqipëri gjatë këtyre ditëve të jetë i paqëndrueshëm. Po kështu edhe temperaturat kanë pësuar ulje të ndjeshme, sidomos ato minimale....

Kështu do të jetë moti në pesë ditët e ardhshme, ja kur pritet të ndalet shiu

para 3 muajve - OraInfo

Parashikimi i moti në pesë ditët e ardhshme. Situata meteorologjike mbetet e paqëndrueshme edhe për gjatë kësaj jave, si pasojë e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik dhe vranësirave konvektive,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë stabil dhe i ngrohtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 17 deri më 22 gradë celsius, ndërkaq gjatë ditë të njëjtat do të arrijnë deri më 29 gradë celsius....

Ja si parashikohet moti sot në Shqipëri!

para 3 muajve - Shekulli

Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira, ku më të dukshme vranësirat mbeten në zonat malore. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike. Sipas MeteoAlb,...

Mot i freskët edhe në pesë ditët e ardhshme

para 3 muajve - Alsat-M

Situata meteorologjike mbetet e paqëndrueshme edhe për gjatë kësaj jave, si pasojë e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik dhe vranësirave konvektive, të cilat do të mbizotërojnë mbi territorin...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - Koha.net

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga Kontinentale të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti sot në Shqipëri do të jetë me kthjellime dhe vranësira...

Moti në bregdetin e Shqipërisë

para 3 muajve - Kallxo

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga Kontinentale, të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta...

E enjte, vazhdon rënia e temperaturave

para 3 muajve - Albeu

11 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore . Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 5 me...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, mësoni sa gradë do zbresin temperaturat

para 3 muajve - Sot News

Sipas MeteoAlb: Paraditja PARAQITET me alternime kthjellimesh dhe vranësira, ku më të shpeshta vranësirat do të jenë në zonat malore. Mesdita dhe pasdija do të VIJOJNE në të njëjtat kushte atmosferike.Temperaturat...

Temperaturat për sot

para 3 muajve - Insajderi

Ndryshe nga dita e djeshme ku pati vranësira dhe reshje, sot moti do të jetë më i qetë i shoqëruar me kthjellime dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet...

Sot mot i kthjellët në Kosovë

para 3 muajve - Koha.net

Ndryshe nga dita e djeshme ku pati vranësira dhe reshje, sot moti do të jetë më i qetë i shoqëruar me kthjellime dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet...

Moti për ditën e sotme 11 Korrik 2019

para 3 muajve - Opinion

Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira, ku më të dukshme vranësirat mbeten në zonat malore. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike. Sipas MeteoAlb,...

Përmirësohet moti, këto janë temperaturat për sot

para 3 muajve - Infokusi

Ndryshe nga dita e djeshme ku pati vranësira dhe reshje, sot moti do të jetë më i qetë i shoqëruar me kthjellime dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet...

Parashikimi i motit

para 3 muajve - Lajm

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë Celsius, ndërsa ato ditore...

​Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - GazetaBlic

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga Kontinentale të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri...

Ky është moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - GazetaBlic

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga Kontinentale të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Gazeta Observer

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - RTV 21

Mot me kthjellimet dhe vranësira të pakta Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga Kontinentale, të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti do të...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe reshje të shiut. Pasdite ata do të jenë më intensive, ndërsa do të shoqërohen me erë të fuqishme. Temperaturat e mëngjesit do të...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - RTV 21

Freskët, pa të reshura Ndryshe nga dita e djeshme ku pati vranësira dhe reshje, sot moti do të jetë më i qetë i shoqëruar me kthjellime dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12...

Parashikimi i motit

para 3 muajve - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë Celsius, ndërsa ato ditore...

Moti për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira, ku më të dukshme vranësirat mbeten në zonat malore. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike. Sipas MeteoAlb,...

Mos u nisni për pushime në Shqipëri pa u informuar për motin

para 3 muajve - Fakti Ditor

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga Kontinentale të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri...

Moti i freskët, në lugina edhe mjegull

para 3 muajve - Kallxo

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i freskët, kurse në mëngjes në lugina edhe me mjegull. Gjatë ditës, moti do të jetë kryesisht me diell dhe më i ngrohtë, por ende i freskët për këtë kohë të vitit, e...

A do të ketë vërshime gjatë kësaj jave në Kosovë? Mësoni motin për 5 ditët e ardhshme

para 3 muajve - GazetaBlic

Situata meteorologjike mbetet e paqëndrueshme edhe për gjatë kësaj jave, si pasojë e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik dhe vranësirave konvektive, të cilat do të mbizotërojnë mbi territorin...

Moti sot

para 3 muajve - Fol

Moti sot në Maqedoninë  Veriore do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë Celsius, ndërsa ato ditore...

A do të ketë vërshime gjatë kësaj jave në Kosovë?

para 3 muajve - Bota Press

Situata meteorologjike mbetet e paqëndrueshme edhe gjatë kësaj jave, si pasojë e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik dhe vranësirave konvektive, të cilat do të mbizotërojnë mbi territorin...

E enjte, vazhdon rënia e temperaturave

para 3 muajve - LajmiFundit

11 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 5 me...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - Gazeta Observer

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga Kontinentale të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri...

Moti për ditën e sotme

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ndryshe nga dita e djeshme ku pati vranësira dhe reshje, sot moti do të jetë më i qetë i shoqëruar me kthjellime dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - Arbresh

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga kontinentale të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri...

Kështu do të jetë sot moti në Shqipëri

para 3 muajve - Periskopi

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga Kontinentale të cilat sollën rënie të temperaturave në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri...

Parashikimi i motit për sot dhe ditëve në vazhdim

para 3 muajve - Sovrani

Situata meteorologjike mbetet e paqëndrueshme edhe për gjatë kësaj jave, si pasojë e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik dhe vranësirave konvektive, të cilat do të mbizotërojnë mbi territorin...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - KosovaPress

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 5 me lartësi vale...

​Moti sot në Kosovë – Këto do të jenë temperaturat

para 3 muajve - Periskopi

Ndryshe nga dita e djeshme ku pati vranësira dhe reshje, sot moti do të jetë më i qetë i shoqëruar me kthjellime dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - KosovaPress

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-23 gradë celsius. Do të fryjë erë herë–herë me vrull nga drejtimi i veriperëndimit...

Parashikimi i motit për sot në Kosovë

para 3 muajve - Arbresh

Situata meteorologjike mbetet e paqëndrueshme edhe për gjatë kësaj jave, si pasojë e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik dhe vranësirave konvektive, të cilat do të mbizotërojnë mbi territorin...

Moti: Me re por pa të reshura

para 3 muajve - RTV 21

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i freskët kurse në mëngjes në lugina edhe me mjegull. Gjatë ditës, moti do të jetë kryesisht me diell dhe më i ngrohtë, por ende i freskët për këtë kohë të vitit, e...

Këto janë temperaturat për 5 ditët e ardhshme

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 10 korrik – Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me diell,...

Parashikimi i motit për 5 ditët në vijim

para 3 muajve - InfoShqip

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me diell, kurse shiu do të...

Këto janë temperaturat për 5 ditët e ardhshme

para 3 muajve - Insajderi

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Sipas “Prishtina Weather” moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me...

Moti për pesë ditët e ardhshme, iu presin temperatura befasuese

para 3 muajve - OraInfo

Mësoni se ҫfarë temperatura iu presin në pesë ditët në vazhdim. Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Sipas “Prishtina Ëeather”...

Kështu do të jetë moti për 5 ditët e ardhshme

para 3 muajve - Infokusi

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Sipas “Prishtina Weather” moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me...

Ja si do të jetë moti ditëve në vazhdim

para 3 muajve - Sovrani

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me diell, kurse shiu do të...

Moti, vendi kaplohet nga stuhia

para 3 muajve - Flaka

Moti jostabil, me shi të rrëmbyeshëm, erë të fortë dhe bubullima, ka goditur vendin. Këtë pasdite, një stuhi e shkurtër goditi Shkupin dhe moti me shi ishte i pranishëm edhe në pjesën tjetër të vendit....

Moti për ditët e ardhshme

para 3 muajve - Gazeta Observer

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me diell, kurse shiu do të...

Moti për ditët e ardhshme

para 3 muajve - Arbresh

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me diell, kurse shiu do të...

Mësoni se kur do të përfundojnë reshjet e shiut

para 3 muajve - Periskopi

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Sipas “Prishtina Weather” moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me...

Kështu do të jetë moti për 5 ditët e ardhshme

para 3 muajve - Bota Press

Dy ditët e fundit vendi ynë është përballur me mot me reshje të madhe shiu ku shumë fshatra e qytete u përmbytën. Sipas “Prishtina Weather” moti dy ditët e ardhshme do të jetë më stabil dhe intervale me...

Maqedonia e Veriut përfshihet nga reshjet edhe erërat e fuqishme

para 3 muajve - Tetova Sot

Shkupi është përfshirë në këto momente nga rrebeshet e shiut, breshërit, vetëtimat dhe erërat e fuqishme. Ndërsa në mbrëmje në disa vende reshjet do të jenë edhe më intensive sipas Enti Hidrometeorologjik....

Shi i rrëmbyeshëm dhe erëra të forta në Shkup

para 3 muajve - Aktuale

Ashtu edhe siç kishin paralajmëruar meteorologët Shkupi është përfshirë nga moti i keq. Shi, breshër dhe erëra të forta janë regjistruar në kryeqytetin e vendit. Temperaturat janë ulur për 10 gradë Celsius,...

Maqedonia e Veriut Përfshihet nga reshjet edhe era e fuqishme

para 3 muajve - Alsat-M

Shkupi është përfshirë në këto momente nga rrebeshet e shiut, breshërit, vetëtimat dhe erërat e fuqishme ku për pasojë është paralizuar edhe trafiku në kryeqytet. Ndërsa në mbrëmje në disa vende reshjet...

Shi i rrëmbyeshëm dhe erëra të forta në Shkup

para 3 muajve - AlbPortali

Ashtu edhe siç kishin paralajmëruar meteorologët Shkupi është përfshirë nga moti i keq. Shi, breshër dhe erëra të forta janë regjistruar në kryeqytetin e vendit. Loading... Temperaturat janë ulur për 10...

Shi i rrëmbyeshëm dhe erëra të forta në Shkup

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ashtu edhe siç kishin paralajmëruar meteorologët Shkupi është përfshirë nga moti i keq. Shi, breshër dhe erëra të forta janë regjistruar në kryeqytetin e vendit. Temperaturat janë ulur për 10 gradë Celsius,...

Mot me vranësira, pasdite shi i rrëmbyeshëm, breshër dhe erë

para 3 muajve - Medial

Shkup, 10 korrik 2019 (MEDIAL) – Moti sot është me vranësira të ndryshueshme dhe i paqëndrueshëm, ndërsa pasdite do të ketë shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima. Vende-vende proceset do të jenë më intensive...

Shi i rrëmbyeshëm dhe erëra të forta në Shkup

para 3 muajve - Shenja

Ashtu edhe siç kishin paralajmëruar meteorologët Shkupi është përfshirë nga moti i keq. Shi, breshër dhe erëra të forta janë regjistruar në kryeqytetin e vendit. Temperaturat janë ulur për 10 gradë Celsius,...

Bregdetet shqiptare pushtohen nga stuhia, ja nga kur do të ndalet shiu atje

para 3 muajve - OraInfo

Stuhitë e fuqishme pushtojnë Shqipërinë, mësoni se kur do të ndalet shiu atje. Ditëve të fundit Gadishulli i Ballkanit është ndikuar nga masa ajrore të freskëta, duke shkaktuar kështu reshje shiu me stuhi...

Mot me vranësira, pasdite shi i rrëmbyeshëm, breshër dhe erë

para 3 muajve - Shenja

Moti sot është me vranësira të ndryshueshme dhe i paqëndrueshëm, ndërsa pasdite do të ketë shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima. Vende-vende proceset do të jenë më intensive në formë të motit të keq me erë...

Maqedonia e Veriut përfshihet nga reshjet edhe erërat e fuqishme

para 3 muajve - Arbresh

Shkupi është përfshirë në këto momente nga reshje të shiut, breshër, vetëtima dhe erëra të fuqishme. Ndërsa në mbrëmje në disa vende reshjet do të jenë edhe më intensive sipas Enti Hidrometeorologjik....

Maqedonia e Veriut Përfshihet nga reshjet edhe era e fuqishme

para 3 muajve - AlbPortali

Shkupi është përfshirë në këto momente nga rrebeshet e shiut, breshërit, vetëtimat dhe erërat e fuqishme ku për pasojë është paralizuar edhe trafiku në kryeqytet. Ndërsa në mbrëmje në disa vende reshjet...

Maqedonia e Veriut Përfshihet nga reshjet edhe era e fuqishme

para 3 muajve - Fakti Ditor

Shkupi është përfshirë në këto momente nga rrebeshet e shiut, breshërit, vetëtimat dhe erërat e fuqishme ku për pasojë është paralizuar edhe trafiku në kryeqytet. Ndërsa në mbrëmje në disa vende reshjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK