http://kariera.mk

Emmanuel Macron dëshiron rol më të madh në bisedimet Kosovë – Serbi

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kosova do të jetë njëra ndër temat kryesore të bisedimeve të presidentit francez, Emmanuel Macron, gjatë vizitës së tij në Beograd. Sipas mediumit francez “Frans 24”, Presidenti Macron dëshiron të ndihmojë...

Macron në Serbi me pesë mesazhe, njëri prej tyre lidhet me Kosovën

para 3 muajve - Ina

Presidenti francez, Emmanuel Macron do të realizojë një vizitë zyrtare në Beograd. Mediat serbe raportojnë se Macron do të sjell pesë mesazhe në Serbi ku njëri prej tyre lidhet direkt me Kosovën, transmeton...

Macron ia çon Serbisë pesë selame, njëri është për Kosovën

para 3 muajve - Lajm

Presidenti francez, Emmanuel Macron do të realizojë një vizitë zyrtare në Beograd. Mediat serbe raportojnë se Macron do të sjell pesë mesazhe në Serbi ku njëri prej tyre lidhet direkt me Kosovën. “Anëtarësimi...

Macron ia çon Serbisë pesë selame, njëri është për Kosovën

para 3 muajve - Tetova Sot

Presidenti francez, Emmanuel Macron do të realizojë një vizitë zyrtare në Beograd. Mediat serbe raportojnë se Macron do të sjell pesë mesazhe në Serbi ku njëri prej tyre lidhet direkt me Kosovën. “Anëtarësimi...

Taksa?! Serbët e dinë ‘gde spava zec’

para 3 muajve - Standard

Fjala është për taksën që Qeveria e Kosovës e ka vendosur për mallrat serbe. Kjo taksë po shihet nga shumë faktorë të jashtëm si pengesa kryesore e vazhdimit të dialogut në mes Kosovës dhe Serbisë?! Mbase...

Plani i Macronit për Kosovën dhe Serbinë, sipas gazetarit të njohur francez

para 3 muajve - Insajderi

Një nga temat kryesore të diskutimit të presidentit francez, Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij në Beograd, do të jetë Kosova Kjo për shkak se ai dëshiroj të ndihmoj për ta zgjidhur këtë çështje, pasi...

Macron në Serbi me pesë mesazhe, njëri prej tyre lidhet me Kosovën

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti francez, Emmanuel Macron do të realizojë një vizitë zyrtare në Beograd. Mediat serbe raportojnë se Macron do të sjell pesë mesazhe në Serbi ku njëri prej tyre lidhet direkt me Kosovën, transmeton...

Emmanuel Macron dëshiron rol më të madh në bisedimet Kosovë – Serbi

para 3 muajve - Illyria

Paris, 12 korrik 2019 – Kosova do të jetë njëra ndër temat kryesore të bisedimeve të presidentit francez, Emmanuel Macron, gjatë vizitës së tij në Beograd. Sipas mediumit francez “Frans 24”, Presidenti...

Macron nuk ‘dorëzohet’ edhe pse dështoi Samiti i Parisit: Ky është “plani” i tij për bisedimet Kosovë- Serbi

para 3 muajve - GazetaBlic

Një nga temat kryesore të diskutimit të presidentit francez, Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij në Beograd, do të jetë Kosova. Kjo për shkak se ai dëshiroj të ndihmoj për ta zgjidhur këtë çështje, pasi...

Pas dështimit të Samitit të Parisit, Macron do të tentojë nga Beogradi ta rikthej dialogun

para 3 muajve - Zhurnal

Një nga temat kryesore të diskutimit të presidentit francez, Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij në Beograd, do të jetë Kosova. Kjo për shkak se ai dëshiroj të ndihmoj për ta zgjidhur këtë çështje, pasi...

Pas dështimit të Samitit të Parisit, Macron do të tentojë nga Beogradi ta rikthej dialogun

para 3 muajve - Arbresh

Një nga temat kryesore të diskutimit të presidentit francez, Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij në Beograd, do të jetë Kosova. Kjo për shkak se ai dëshiroj të ndihmoj për ta zgjidhur këtë çështje, pasi...

Krasniqi: Taksa nuk është problemi kryesor për mos vazhdimin e dialogut

para 3 muajve - Medial

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma – s Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është deklaruar edhe një herë për taksën që Qeveria e Kosovës e ka vendosur për mallrat serbe. “Kjo taksë po shihet nga shumë...

Krasniqi: Taksa nuk është problemi kryesor për mos vazhdimin e dialogut

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma’s Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është deklaruar edhe një herë për taksën që Qeveria e Kosovës e ka vendosur për mallrat serbe, përcjell Gazeta Blic. “Kjo taksë...

Media serbe: Çfarë mesazhi do të jap Macron nga Serbia për taksën e vendosur nga Kosova

para 3 muajve - Periskopi

Presidenti francez, Emmanuel Macron dëshiron ta vizitojë Serbinë në mënyrë që të tregojë se Parisi është ende ‘një lojtar i rëndësishëm në politikën botërore dhe në skenën e sigurisë”, shkruan Vecernje...

Krasniqi: Taksa nuk është problemi kryesor për mosvazhdimin e dialogut

para 3 muajve - Epoka e Re

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se taksa që ka vendosur Qeveria e Kosovës për mallrat serbe nuk është problemi kryesor për mosvazhdimin e dialogut. Ai përmes një postimi në...

Kosova në mesin e pesë temave të rëndësishme të diskutimit Vuçiq-Macron në Serbi

para 3 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron të hënën e ardhshme shkon në Beograd, ndërkohë që në faqen zyrtare të tij ende nuk ka informacione mbi vizitën dyditore në Serbi. Nga ambasada franceze në Beograd,...

5 temat e diskutimit mes Vuçiqit e Macronit në Serbi, Kosova në mesin e tyre

para 3 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron të hënën e ardhshme shkon në Beograd, ndërkohë që në faqen zyrtare të tij ende nuk ka informacione mbi vizitën dyditore në Serbi. Nga ambasada franceze në Beograd,...

Këto janë temat e diskutimit mes Vuçiqit e Macronit, Kosova në mesin e tyre

para 3 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron të hënën e ardhshme shkon në Beograd, ndërkohë që në faqen zyrtare të tij ende nuk ka informacione mbi vizitën dyditore në Serbi. Nga ambasada franceze në Beograd,...

Kosova në mesin e pesë temave të rëndësishme të diskutimit Vuçiq-Macron në Serbi

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron të hënën e ardhshme shkon në Beograd, ndërkohë që në faqen zyrtare të tij ende nuk ka informacione mbi vizitën dyditore në Serbi. Nga ambasada franceze në Beograd,...

Këto janë temat e diskutimit mes Vuçiqit e Macronit, Kosova në mesin e tyre

para 3 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron të hënën e ardhshme shkon në Beograd, ndërkohë që në faqen zyrtare të tij ende nuk ka informacione mbi vizitën dyditore në Serbi. Nga ambasada franceze në Beograd,...

Kosova në mesin e pesë temave të rëndësishme të diskutimit Vuçiq-Macron në Serbi

para 3 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron të hënën e ardhshme shkon në Beograd, ndërkohë që në faqen zyrtare të tij ende nuk ka informacione mbi vizitën dyditore në Serbi. Nga ambasada franceze në Beograd,...

Mediat serbe: Macron, nga Moska në Beograd si mediator në dialogun Kosovë-Serbi

para 3 muajve - Gazeta Tema

Presidenti francez, Emanuel Macron, do të vizitojë më 15 korrik Beogradin. Në vigjilje të kësaj vizite, e përditshmja serbe shkruan se mesazhi që ai do t’u përcjellë zyrtarëve të lartë në Beograd është...

Mediat serbe: Macron, nga Moska në Beograd si mediator në dialogun Kosovë-Serbi

para 3 muajve - Gazeta Tema

Presidenti francez, Emanuel Macron, do të vizitojë më 15 korrik Beogradin. Në vigjilje të kësaj vizite, e përditshmja serbe shkruan se mesazhi që ai do t’u përcjellë zyrtarëve të lartë në Beograd është...

Masa të rrepta sigurie për vizitën e Macron në Serbi: Do të kontrollohen edhe komunikimet në internet

para 3 muajve - Fakti Ditor

Presidenti francez, Emmanuel Macron, do ta vizitojë Beogradin më 15 korrik. Tanjug-u serb, raporton se tashmë kanë arritur ekipet specialist nga Franca që do të përkujdesen për sigurinë e presidentit francez....

Masa të rrepta sigurie për vizitën e Macron në Serbi: Do të kontrollohen edhe komunikimet në internet

para 3 muajve - Gazeta Observer

Presidenti francez, Emmanuel Macron, do ta vizitojë Beogradin më 15 korrik. Tanjug-u serb, raporton se tashmë kanë arritur ekipet specialist nga Franca që do të përkujdesen për sigurinë e presidentit francez....

Masa të rrepta sigurie për vizitën e Macron në Serbi: Do të kontrollohen edhe komunikimet në internet

para 3 muajve - Periskopi

Presidenti francez Emmanuel Macron do viziton Beogradin më 15 korrik. Tanjug-u serb, raporton se tashmë kanë arritur ekipet specialist nga Franca që do të përkujdesen për sigurinë e presidentit francez....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK