http://kariera.mk

22-vjeçares i vendoset kafka e parë plastike, e bërë me printer 3D

para 4 muajve - Insajderi

Një 22-vjeçare nga Holanda, që vuan nga një sëmundje kronike e çrregullimit të kockave, ka parë t’i shtohet trashësia e kafkës nga 1.5 cm në 5 cm, duke i dhënë dhimbje të tmerrshme koke dhe ulje të shikimit...

Vuante nga zmadhimi i kafkës, 22 vjeçares i vënë kafkë plastike 3D dhe transparente (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Kohët e fundit kemi parë një numër shumë të madh operacionesh, të cilët inkorporojnë teknologjinë 3D, mirëpo, thuajse asnjëherë nuk kishim dëgjuar për një kafkë koke në 3D. Mjekët kirurgë kanë arritur...

22-vjeçares i vendoset kafka e parë plastike, e bërë me printer 3D

para 4 muajve - Epoka e Re

Një 22-vjeçare nga Holanda, që vuan nga një sëmundje kronike e çrregullimit të kockave, ka parë t’i shtohet trashësia e kafkës nga 1.5 cm në 5 cm, duke i dhënë dhimbje të tmerrshme koke dhe ulje të shikimit...

22-vjeçares i vendoset kafka e parë plastike, e bërë me printer 3D

para 4 muajve - Top Channel

Një 22-vjeçare nga Holanda, që vuan nga një sëmundje kronike e çrregullimit të kockave, ka parë t’i shtohet trashësia e kafkës nga 1.5 cm në 5 cm, duke i dhënë dhimbje të tmerrshme koke dhe ulje të shikimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK