http://kariera.mk

Ramush Haradinaj: Rexhep Hoxha ishte ndër figurat më emblematike të letrave shqipe

para 3 muajve - Klan Kosova

Kreyministri Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen e shkrimtarit Rexhep Hoxha pas ndarjes së tij nga jeta. “I pikëlluar nga lajmi për vdekjen e një prej kolosëve të letërsisë sonë për fëmijë, shkrimtarit...

Haradinaj: I pikëlluar nga lajmi për vdekjen e një prej kolosëve të letërsisë sonë

para 3 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar pas lajmit për vdekjen e shkrimtarit dhe pedagogut, Rexhep Hoxha. Ai e cilësoi Hoxhën si kolos të letërsisë shqiptare për fëmijë dhe figurë emblematike...

Vdiq shkrimtari Rexhep Hoxha

para 3 muajve - Koha.net

Ka vdekur në moshën 90 vjeçare, shkrimtari i njohur kosovar, Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë publik, djemtë e shkrimtarit, Luani dhe Shpendi. “Me pikëllim të thellë ju njoftoj se sonte...

Vdiq shkrimtari Rexhep Hoxha, autori i romanit “Verorja”

para 3 muajve - RTV 21

“U prehtë në paqen e përjetshme!” Ka vdekur në moshën 90-vjeçare shkrimtari dhe pedagogu, Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit. Kryeministri i vendit, Ramush...

Vdiq shkrimtari Rexhep Hoxha, autori i romanit “Verorja”

para 3 muajve - TV21

Haradinaj i shprehu ngushëllime familjes Ka vdekur në moshën 90-vjeçare shkrimtari dhe pedagogu, Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit. Kryeministri i vendit,...

Ndërron jetë shkrimtari i njohur kosovar

para 3 muajve - OraInfo

Ndërron jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Pas një sëmundjeje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët...

Vdes Rexhep Hoxha, autor i librave “Verorja” dhe “Lugjet e Verdha”

para 3 muajve - Klan Kosova

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale, njofton Klan Kosova. Në mesin e...

Vdes Rexhep Hoxha, autor i librave “Verorja” dhe “Lugjet e Verdha”

para 3 muajve - Klan Kosova

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale, njofton Klan Kosova. Në mesin e...

Vdes Rexhep Hoxha, autor i librave “Verorja” dhe “Lugjet e Verdha”

para 3 muajve - Medial

8:34, 12 Korrik 2019 Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale, njofton Klan...

Vdes shkrimtari Rexhep Hoxha

para 3 muajve - Infokusi

Pas një sëmundjeje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale. Në mesin e librave të njohura...

Haradinaj ngushëllon familjarët e Rexhep Hoxhës: Ishte një ndër figurat më emblematike të letrave shqipe

para 3 muajve - Arbresh

Kryeministri Ramush Haradinaj, ngushëlloi familjarët për humbjen nga kjo jetë të një prej kolosve të letërsisë për fëmijë, shkrimtarit dhe pedagogut, Rexhep Hoxha. Haradinaj përmes një statusi të tij në...

Haradinaj ngushëllon familjarët e Rexhep Hoxhës: Ishte një ndër figurat më emblematike të letrave shqipe

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri Ramush Haradinaj, ngushëlloi familjarët për humbjen nga kjo jetë të një prej kolosve të letërsisë për fëmijë, shkrimtarit dhe pedagogut, Rexhep Hoxha. Haradinaj përmes një statusi të tij në...

Vdes Rexhep Hoxha, autor i librave “Verorja” dhe “Lugjet e Verdha”

para 3 muajve - Ekonomia Online

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale. Në mesin e librave të njohura që...

​Haradinaj: Rexhep Hoxha, një ndër figurat më emblematike të letrave shqipe

para 3 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar pas lajmit për vdekjen e shkrimtarit dhe pedagogut, Rexhep Hoxha. Ai e cilësoi Hoxhën si kolos të letërsisë shqiptare për fëmijë dhe figurë emblematike...

Vdiq shkrimtari Rexhep Hoxha

para 3 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 korrik 2019 – Rexhep Hoxha, njëri ndër shkrimtarët më të dashur për fëmijë në Kosovë, ka vdekur në moshën 90 vjeçare, pas një sëmundje të shkurtër. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të...

Haradinaj: I pikëlluar nga lajmi për vdekjen e një prej kolosëve të letërsisë sonë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar pas lajmit për vdekjen e shkrimtarit dhe pedagogut, Rexhep Hoxha. Ai e cilësoi Hoxhën si kolos të letërsisë shqiptare për fëmijë dhe figurë emblematike...

Haradinaj: Rexhep Hoxha, një ndër figurat më emblematike të letrave shqipe

para 3 muajve - KosovaPress

Ai e cilësoi Hoxhën si kolos të letërsisë shqiptare për fëmijë dhe figurë emblematike të letrave shqipe. Haradinaj u shpreh se breza të tërë në hapësirat shqiptare u rritën dhe u edukuan në frymën atdhetare...

Ndërron jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha

para 3 muajve - Bota Press

Pas një sëmundjeje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale. Në mesin e librave të njohura...

Vdes shkrimtari Rexhep Hoxha, njihej për veprat si ‘Verorja’ e ‘Lugjet e Verdha’

para 3 muajve - Periskopi

Pas një sëmundjeje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale. Në mesin e librave të njohura...

Vdiq shkrimtari i njohur, Rexhep Hoxha

para 3 muajve - Gazeta Observer

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale. Në mesin e librave të njohura që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK