http://kariera.mk

Biden kritikon paraqitjen e Trumpit në skenën botërore

para 3 muajve - Kallxo

Ish-nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, mbajti fjalimin e parë të madh për politikën e jashtme, si kandidat presidencial i Partisë Demokratike. Duke folur në Nju Jork, Biden kritikoi paraqitjen...

Biden kritikon paraqitjen e Trumpit në skenën botërore

para 3 muajve - BalkanWeb

Ish-nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, mbajti fjalimin e parë të madh për politikën e jashtme, si kandidat presidencial i Partisë Demokratike. Duke folur në Nju Jork, Biden kritikoi paraqitjen...

Biden kritikon paraqitjen e Trumpit në skenën botërore

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Ish-nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, mbajti fjalimin e parë të madh për politikën e jashtme, si kandidat presidencial i Partisë Demokratike. Duke folur në Nju Jork, Biden kritikoi paraqitjen...

Bideni kritikon paraqitjen e Trumpit në skenën botërore

para 3 muajve - Epoka e Re

Ish-nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, mbajti fjalimin e parë të madh për politikën e jashtme, si kandidat presidencial i Partisë Demokratike. Duke folur në Nju Jork, Biden ka kritikuar...

Biden kritikon paraqitjen e Trumpit në skenën botërore

para 3 muajve - Arbresh

Ish-nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, mbajti fjalimin e parë të madh për politikën e jashtme, si kandidat presidencial i Partisë Demokratike. Duke folur në Nju Jork, Biden kritikoi paraqitjen...

Biden kritikon Trumpin: Në skenën botërore, është i dobët

para 3 muajve - Periskopi

Ish-nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, mbajti fjalimin e parë të madh për politikën e jashtme, si kandidat presidencial i Partisë Demokratike. Duke folur në Nju Jork, Biden kritikoi paraqitjen...

Biden kritikon paraqitjen e Trumpit në skenën botërore

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ish-nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, mbajti fjalimin e parë të madh për politikën e jashtme, si kandidat presidencial i Partisë Demokratike. Duke folur në Nju Jork, Biden kritikoi paraqitjen...

Donald Trump: Jam një gjeni, i bukur dhe inteligjent

para 3 muajve - Gazeta Tema

Donald Trump promovon veten në Twitter si një “gjeni i qëndrueshëm” duke sulmuar disa prej rivalëve në garë për Shtëpinë e Bardhë. “Përfytyrojeni që të keni si president Joe Biden që fle ose një version...

Donald Trump: Jam një gjeni, i bukur dhe inteligjent

para 3 muajve - Gazeta Tema

Donald Trump promovon veten në Twitter si një “gjeni i qëndrueshëm” duke sulmuar disa prej rivalëve në garë për Shtëpinë e Bardhë. “Përfytyrojeni që të keni si president Joe Biden që fle ose një version...

Biden vazhdon ta udhëheqë garën mes kandidatëve demokratë për president

para 3 muajve - Tetova Sot

Fushata presidenciale e demokratëve vazhdon të ketë ndryshime, ndërsa një kandidat largohet dhe një tjetër i bashkohet një grupi tashmë të madh, me shpresën për t’i zënë vendin presidentit Donald Trump...

SHBA, gara për President në kampin e demokratëve

para 3 muajve - Zëri i Amerikës

Fushata presidenciale e demokratëve vazhdon të ketë ndryshime, ndërsa një kandidat largohet dhe një tjetër i bashkohet një grupi tashmë të madh, me shpresën për t’i zënë vendin presidentit Donald Trump...

Biden vazhdon ta udhëheqë garën mes kandidatëve demokratë për president

para 3 muajve - Periskopi

Fushata presidenciale e demokratëve vazhdon të ketë ndryshime, ndërsa një kandidat largohet dhe një tjetër i bashkohet një grupi tashmë të madh, me shpresën për t’i zënë vendin presidentit Donald Trump...

Zgjedhjet për president në SHBA, kush është miliarderi i njohur që shpall zyrtarisht kandidaturën

para 3 muajve - Fakti Ditor

Miliarderi i njohur amerikan Tom Steyer, ka kandiduar zyrtarisht për garën presidenciale të vitit 2020, duke u shprehur se do të kërkonte emërimin dhe mbështetjen nga demokratët. Edhe pse më parë Steyer...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK