http://kariera.mk

E ulur gjatë inonimit të himnit – Merkel dridhet sërish, gjermanët të shqetësuar

para 4 muajve - Insajderi

Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë...

Dridhjet e njëpasnjëshme të Merkelit gjatë takimeve zyrtare, kancelarja gjermane gjen mënyrën gjeniale si ta shmangë

para 4 muajve - Sot News

Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë...

Të tërbuar kundër Merkelit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Të enjten Angela Merkel priti kryeministren e Danimarkës, Mette Frederiksen. Të dy gratë i dëgjuan himnet ulur në karrige. Kjo ishte një risi Kancelarja gjermane është dridhur për herë të tretë. Dhe kritikët...

Merkel respekton himin e ulur

para 4 muajve - Medial

Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë...

Merkel dhe dridhja: Himni ulur

para 4 muajve - Gazeta Tema

Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë...

Politikanë të sëmurë – një risi në Gjermani

para 4 muajve - Portalb

Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur...

Fotolajm/Himni ulur për kancelaren gjermane

para 4 muajve - Respublica

Dridhjet e Angela Merkel kanë gjetur një zgjidhje. Gjatë takimit të Merkel me kryeministren daneze, Mette Frederiksen, protokolli ka menduar të zhvillojë ceremoninë ulur.

Merkel dhe dridhja: E ndjek himnin ulur

para 4 muajve - Shenja

Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur...

Gjendja e Merkel nuk është e mirë

para 4 muajve - Infokusi

Për t’i shmangur dridhjet të cilat iu shfaqen publikisht në tri takime brenda një muaji, kacelarja gjermane, Angela Merkel, është ulur në ceremoninë pritëse të kryeministres së re të Danimarkës, Mette...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur

para 4 muajve - Tetova1

Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte...

Merkeli gjen zgjidhjen për të shmangur dridhjet, ulet në karrige gjatë takimeve

para 4 muajve - Koha.net

Një ditë pasi u pa teksa dridhej në një ceremoni në Berlin, kancelarja Angela Merkel i ka bërë zgjidhje vetes duke u ulur në karrige, për t’i shmangur problemet shëndetësore të reja. Merkeli dhe të ftuarit...

Merkel thyen protokollin shtetëror, për t’ju shmangur dridhjeve ulet gjatë ekzekutimit të himnit

para 4 muajve - Lexo

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka marrë “mësim” nga dridhjet e pësuara në ceremonitë zyrtare. Gjatë pritjes me kryeministren e re të Danimarkës, Mette Frederiksen, Merkel ka zgjedhur që të qëndrojë...

Merkel ndryshon protokollin/ Pas dridhjeve qëndron e ulur në ceremoni

para 4 muajve - Top Channel

Angela Merkel ka qëndruar e ulur ndërsa luheshin himnet kombëtare të enjten gjatë një ceremonie zyrtare, në dukje për të parandaluar përsëritjen e dridhjeve të pakontrollueshme përmes një ndryshimi të...

Merkel: E di se duhet të kujdesem për shëndetin tim

para 4 muajve - Koha.mk

Berlin, 11 korrik – Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi tri herë dridhej në paraqitjet publike. “E para, mund ta kuptoni se jam e vetëdijshme për...

Kancelarja Merkel insiston se është mirë me shëndet

para 4 muajve - Albinfo

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, thotë se e di që duhet të kujdeset për shëndetin e saj, duke ofruar siguri se është mirë pas serisë së dridhjeve të trupit që përjetoi gjatë paraqitjeve para publikut,...

Vazhdojnë shqetësimet për shëndetin e kancelares Merkel

para 4 muajve - Shenja

Shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane, Angela Merkel, janë rritur sot, pasi ajo kishte nevojë për një karrige dhe nuk mund të qëndronte gjatë në një ceremoni publike në Berlin, raporton AA. Merkel...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur

para 4 muajve - Ina

Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte...

Merkel brengoset për shëndetin e saj

para 4 muajve - RTV 21

Merkel  pret në Berlin kryeministren daneze Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe kryeministrja danez Mette Frederiksen qëndruan sot ulur gjatë intonimit të himnit në Berlin, një ditë pasi Merkel pësoi...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim

para 4 muajve - AlbPortali

Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. Loading... “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim

para 4 muajve - Fakti Ditor

Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë...

Merkel deklarohet rreth gjendjes shëndetësore

para 4 muajve - Insajderi

“Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës sime. Unë sillem me përgjegjësi kur është në pyetje shëndeti im, “u tha Merkel gazetarëve kur u pyet për shëndetin e saj në...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur

para 4 muajve - Klan Kosova

Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim

para 4 muajve - Gazeta e re

Kancelarja gjermane, Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë...

A dëshmohet me këtë gjest që Merkel nuk është mirë me shëndet?

para 4 muajve - Insajderi

Ajo nuk tregoi asnjë shenjë të shëndetit të keq sot, por ishte ulur me një mysafir para ndërtesës së Qeverisë në Berlin, e cila është gjithashtu e pazakontë kundër protokollit gjatë nderimeve ushtarake...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur

para 4 muajve - Tetova Sot

Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte...

Nuk kanë të ndalur shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane Merkel

para 4 muajve - Portalb

Shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane, Angela Merkel, janë rritur sot, pasi ajo kishte nevojë për një karrige dhe nuk mund të qëndronte gjatë në një ceremoni publike në Berlin, raporton Anadolu...

Të tërbuar kundër Merkelit

para 4 muajve - DialogPlus

Kancelarja gjermane është dridhur për herë të tretë. Dhe kritikët e saj primitivë kanë filluar të fesojnë fundin e saj. Në epokën e internetit edhe mediat e luajnë lojën e tyre të pamëshirshme. Po jetojmë...

Pas dridhjeve Merkel e ndryshon protokolin, thotë se duhet të ketë më shumë kujdes për shëndetin

para 4 muajve - Bota Press

Gjendja shëndetësore e ka detyruar kancelaren gjermane, Angela Merkel, që të ndryshojë protokollin. Ajo ka qëndruar e ulur derisa janë intonuar himnet shtetërore të Gjermanisë dhe Danimarkës, gjatë një...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim

para 4 muajve - Sovrani

Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë...

Vazhdojnë shqetësimet për shëndetin e kancelares Merkel

para 4 muajve - Medial

Shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane, Angela Merkel, janë rritur sot, pasi ajo kishte nevojë për një karrige dhe nuk mund të qëndronte gjatë në një ceremoni publike në Berlin, raporton Anadolu...

​Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim

para 4 muajve - Arbresh

Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë...

Merkel qëndron ulur gjatë intonimit të himnit

para 4 muajve - Koha.net

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe kryeministrja danez Mete Frederiksen qëndruan sot ulur gjatë intonimit të himnit në Berlin, një ditë pasi Merkel pësoi dridhje në ceremoni të ngjashme. Merkel nuk...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim

para 4 muajve - Periskopi

Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim

para 4 muajve - KosovaPress

"Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës sime. Unë sillem me përgjegjësi kur është në pyetje shëndeti im, "u tha Merkel gazetarëve kur u pyet për shëndetin e saj në...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur

para 4 muajve - Ekonomia Online

Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte...

Merkel qëndron ulur gjatë intonimit të himnit

para 4 muajve - Infokusi

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe kryeministrja danez Mete Frederiksen qëndruan sot ulur gjatë intonimit të himnit në Berlin, një ditë pasi Merkel pësoi dridhje në ceremoni të ngjashme. Merkel nuk...

Kancelarja Merkel qëndron ulur gjatë intonimit të himnit

para 4 muajve - Fakti Ditor

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe kryeministrja daneze Mete Frederiksen qëndruan sot ulur gjatë intonimit të himnit në Berlin, një ditë pasi Merkel pësoi dridhje në ceremoni të ngjashme. Ajo nuk tregoi...

Kancelarja Merkel qëndron ulur gjatë intonimit të himnit

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe kryeministrja danez Mete Frederiksen qëndruan sot ulur gjatë intonimit të himnit. Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe kryeministrja danez Mete Frederiksen qëndruan...

Merkel qëndron ulur gjatë intonimit të himnit

para 4 muajve - Periskopi

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe kryeministrja danez Mete Frederiksen qëndruan sot ulur gjatë intonimit të himnit në Berlin, një ditë pasi Merkel pësoi dridhje në ceremoni të ngjashme. Merkel nuk...

Merkel qëndron ulur gjatë intonimit të himnit

para 4 muajve - KosovaPress

Merkel nuk tregoi asnjë shenjë të shëndetit të keq sot, por ajo ishte ulur me një mysafir para ndërtesës së Qeverisë në Berlin, e cila është gjithashtu e pazakontë kundër protokollit gjatë nderimeve ushtarake...

Qeveria gjermane gjen një zgjidhje për dridhjet e Merkel, karrige në ceremonitë zyrtare

para 4 muajve - Gazeta e re

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda këtij muaji. Trupi i saj u lëkund gjatë një takimi me kryeministrin finlandez Anthony Rine. Skena të dridhjes kancelarja...

Merkel reagon pas dridhjeve: Jam mirë, do vazhdoj axhendën time

para 4 muajve - Alsat-M

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka deklaruar se ndihet shumë mirë dhe se nuk ka nevojë për shqetësim, pasi u pa të dridhej për të tretën herë rresht brenda një muaji. Ndërkohë, një zëdhënës i qeverisë...

Angela Merkel tregon gjendjen e saj shëndetësore

para 4 muajve - Albinfo

Merkel shqetësoi me gjendjen e saj, sepse është parë tri herë duke u dridhur në publik E njohur si “Zonja e hekurt”, kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, ka shqetësuar opinionin gjerman, por edhe më...

Merkel reagon pas dridhjeve: Jam mirë, do vazhdoj axhendën time

para 4 muajve - Medial

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka deklaruar se ndihet shumë mirë dhe se nuk ka nevojë për shqetësim, pasi u pa të dridhej për të tretën herë rresht brenda një muaji. Ndërkohë, një zëdhënës i qeverisë...

A vuan nga një sëmundje e rëndë Merkel? Flet për herë të parë Kancelarja

para 4 muajve - Sot News

Pamjet filmike ku Kancelarja gjermane Merkel dridhet në mënyrë të çuditshme, kanë bërë xhiron e botës. Brenda një muaji Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është shfaqur tre herë në takime zyrtare duke...

Dridhjet e trupit, Merkel tregon sëmundjen: Mos u shqetësoni

para 4 muajve - Opinion

Brenda një muaji Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është shfaqur tre herë në takime zyrtare duke u dridhur në publik. Kjo gjë shtoi zërat në media se Merkel vuan nga një sëmundje e rëndë, gjë e cila...

Tronditi botën me dridhjet e trupit, Merkel reagon publikisht

para 4 muajve - BalkanWeb

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka tronditur sërish botën, teksa është shfaqur duke u dridhur në publik, e treta herë brenda muajit. Por, menjëherë ka ardhur dhe reagimi i gruas së hekurt të Gjermanisë,...

Merkel dridhet përsëri/ Kancelarja: Jam mirë, s’ka arsye për tu shqetësuar

para 4 muajve - Flaka

Kancelarja gjermane ka rindezur debatet për shëndetin e saj, pasi u pa sërish të dridhej në një event publik, incidenti i tretë i tillë, në më pak se një muaj. 64 vjecarja u takua me Kryeministrin e ri...

Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - Alsat-M

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Merkel dridhet përsëri/ Kancelarja: Jam mirë, s’ka arsye për tu shqetësuar

para 4 muajve - Top Channel

Kancelarja gjermane ka rindezur debatet për shëndetin e saj, pasi u pa sërish të dridhej në një event publik, incidenti i tretë i tillë, në më pak se një muaj. 64 vjecarja u takua me Kryeministrin e ri...

Kancelarja Merkel përjeton përsëri dridhje

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Kancelarja gjermane Angela Merkel këmbëngul se ajo ndihet mirë pavarësisht se përjetoi sërish, por për një kohë të shkurtër dridhje të trupit gjatë një paraqitjeje publike të saj. Të mërkurën zonja Merkel...

Merkel sërish nuk ndjehet mirë

para 4 muajve - Koha.mk

Berlin, 10 korrik – Kancelrja gjermane Angela Merkel sot, gjatë nderimeve ushtarake gjatë pritjes së kryeministrit finlandez Anti Rine, sërish nuk është ndjerë mirë. Kjo është hera e tretë që ndodh skena...

Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - Lajm

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Merkel shihet sërish duke u dridhur

para 4 muajve - Kallxo

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është parë duke iu dridhur trupi në publik për të tretën herë në më pak se një muaj, duke ngritur shqetësime të mëtejshme mbi shëndetin e saj, raporton CNN . Merkel,...

Angela Merkel flet pas herës së tretë që u pa duke u dridhur

para 4 muajve - InfoShqip

Kancelarja gjermane është parë duke u dridhur pa kontroll përsëri derisa ishte së bashku me kryeministrin finlandez në një takim bilateral. Angela Merkel ka insistuar se është me shëndet të mirë pasi që...

Flet Angela Merkel pasi u pa duke u dridhur për herë të tretë

para 4 muajve - Tetova Sot

Kancelarja gjermane është parë duke u dridhur pa kontroll përsëri derisa ishte së bashku me kryeministrin finlandez në një takim bilateral. Angela Merkel ka insistuar se është me shëndet të mirë pasi që...

Merkel sërish shihet duke u dridhur

para 4 muajve - Zhurnal

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, u dridh për të tretën herë brenda një muaji. Pamjet televizive e treguan atë duke u dridhur gjatë një ceremonie me kryeministrin e Finlandës, Antti Rinne, të mërkurën...

U drodh gjatë takimit, Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Merkel pas dridhjes së sërishme: Nuk ka nevojë për shqetësim, jam mirë

para 4 muajve - Portalb

Pas dridhjes që pësoi sot në Berlin, kancelaria gjermane Angela Merkel tha se nuk ka nevojë për shqetësim dhe se është në gjendje të mirë shëndetësore, raporton Anadolu Agency. “Nuk ka nevojë për shqetësim,...

U drodh gjatë takimit, Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Merkel pas dridhjes: Nuk ka nevojë për shqetësim, jam mirë

para 4 muajve - Medial

Pas dridhjes që pësoi sot në Berlin, kancelarja gjermane Angela Merkel tha se nuk ka nevojë për shqetësim dhe se është në gjendje të mirë shëndetësore, raporton Anadolu Agency (AA). Merkel përsëri pëson...

Merkel trondit me dridhjet e trupit për herë të tretë

para 4 muajve - Alsat-M

Kancelarja gjermane, Angela Merkel përsëri pësoi një dridhje trupi, këtë herë gjatë pritjes me nderime ushtarake të kryeministrit finlandez, Antti Rinne. Dëshmitarë okularë raportuan se kancelarja u drodh...

Merkel sërish shihet duke u dridhur

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, u dridh për të tretën herë brenda një muaji. Pamjet televizive e treguan atë duke u dridhur gjatë një ceremonie me kryeministrin e Finlandës, Antti Rinne, të mërkurën...

Merkel trondit me dridhjet e trupit për herë të tretë

para 4 muajve - Fol

Kancelarja gjermane, Angela Merkel përsëri pësoi një dridhje trupi, këtë herë gjatë pritjes me nderime ushtarake të kryeministrit finlandez, Antti Rinne. Dëshmitarë okularë raportuan se kancelarja u drodh...

Deklarohet Angela Merkel: S’ka asgjë për t’u shqetësuar

para 4 muajve - Klan Kosova

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh. Ajo pohoi se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

BERLIN – Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - Medial

BERLIN, 10 korrik /MEDIAL-DPA/ – Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte...

Filmohet nga kamerat, i dridhet i gjithë trupi, Merkel flet për shëndetin

para 4 muajve - Standard

Kancelarja gjermane, Angela Merkel është filmuar nga kamerat tre herë brenda një periudhe të shkurtër ku trupi i saj pëson dridhje të forta. Për herë të tretë u filmua duke u dridhur, gjatë një takimi...

Merkel reagon pas videos ku shfaqet duke u dridhur shkaku i sëmundjes

para 4 muajve - Insajderi

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

E pranon se është e sëmurë, Angela Merkel flet rreth gjendjes së saj

para 4 muajve - OraInfo

Angela Merkel është shfaqur disa herë para medaive duke u dridhur. Kancelarja gjermane, Angela Merkel, sot ka folur rreth shqetësimeve për gjendjen shëndetësore të saj, duke pranuar se është në trajtim...

Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - TV21

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Flet Angela Merkel pasi u pa duke u dridhur për herë të tretë

para 4 muajve - Zhurnal

Kancelarja gjermane është parë duke u dridhur pa kontroll përsëri derisa ishte së bashku me kryeministrin finlandez në një takim bilateral. Angela Merkel ka insistuar se është me shëndet të mirë pasi që...

Angela Merkel: S’ka asgjë për t’u shqetësuar

para 4 muajve - Shenja

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh. Ajo pohoi se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Shqetësuese, Angela Merkel pëson sërish të dridhura të trupit në publik!

para 4 muajve - Blitz

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të pësojë të dridhura të pakontrolluara të trupit në publik, për herë të tretë brenda muajit. Kjo ka bërë që të rritet shqetësimi mbi gjendjen e saj shëndetësore....

Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - Koha.net

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka folur pas dridhjeve që pësoi për herë të tretë brenda muajit, duke deklaruar se është në gjendje shumë të mirë për përballimin e detyrimeve të saj. “Nuk ka nevojë...

Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - RTV 21

“Nuk ka nevojë për t’u shqetësuar” Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte...

Merkel flet për problemet shëndetësore: Po kurohem…

para 4 muajve - LajmiFundit

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Merkel dridhet sërish, rritet shqetësimi për shëndetin e saj/ VIDEO

para 4 muajve - Vizion Plus

Kancelarja gjermane Angela Merkel është shfaqur sërish para kamerave në gjendje jo të mirë shëndetësore. Ajo pësoi një tjetër dridhje në trup e 3-ta brenda një muaji. Këto pamje tregojnë kancelaren 64...

Sëmundja po bëhet serioze, Merkel dridhet për herë të tretë brenda muajit

para 4 muajve - Shekulli

Duket se sëmundja e Angela Merkelit po bëhet serioze pasi kancelarja është filmuar duke u dridhur sërish gjatë një takimi me kryeministrin e Finalndës. Kujtojmë që është hera e tretë që kancelarja dridhet...

Merkeli flet për gjendjen shëndetësore: Nuk ka asgjë për t’u shqetësuar

para 4 muajve - Epoka e Re

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, ka refuzuar shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh. Ajo ka thënë se ishte në gjendje shumë të mirë për...

Merkel dridhet përsëri, hera e tretë brenda një muaji

para 4 muajve - BalkanWeb

GJERMANI Kancelarja gjermane, Angela Merkel, po kalon momente të pakëndshme dhe dhe të dukshme me shëndetin e saj. Ajo është dridhur sërish gjatë një vizite në Finlandë. Kjo është hera e tretë në pak javë...

VIDEO/ Merkel përjeton sërish dridhje gjatë ceremonisë zyrtare në Berlin

para 4 muajve - Opinion

Angela Merkel ka insistuar se gëzon shëndet të mirë pasi ka përjetuar një moment tjetër dridhjesh gjatë një eventi në Berlin Kancelarja gjermane u pa duke u dridhur gjatë nderimeve ushtarake me kryeministrin...

Merkel përsëri pëson dridhje, e treta brenda 3 javëve

para 4 muajve - Medial

Kancelarja gjermane Angla Merkel pësoi dridhjen e tretë brenda një periudhe prej tri javësh, raporton Anadolu Agency (AA). Merkel pësoi dridhje gjatë intonimit të himneve në ceremoninë zyrtare të organizuar...

Merkel dridhet përsëri, hera e tretë brenda një muaji

para 4 muajve - InfoShqip

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, po kalon momente të pakëndshme dhe dhe të dukshme me shëndetin e saj. Ajo është dridhur sërish gjatë një vizite në Finlandë. Kjo është hera e tretë në pak javë që përsëritet...

Angela Merkel përjeton sërish dridhje të trupit

para 4 muajve - Klan Kosova

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është parë sot duke u dridhur përsëri gjatë takimit me kryeministrin finlandez, Antti Rinne në Berlin. Kjo konsiderohet të jetë hera e tretë brenda tri javëve që Merkel...

Angela Merkel dridhet për herë të tretë

para 4 muajve - Koha.mk

Kancelarja gjermane Angela Merkel, për herë të tretë sot për një kohë të shkurtër, është dridhur përsëri. Sot është dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Antti Rinne. Trupi i Merkelit dridhej...

E treta herë brenda muajit, Merkel dridhet përsëri gjatë takimit me kryeministrin finlandez

para 4 muajve - Sot News

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda këtij muaji. Trupi i saj po lëkundej gjatë një takimi me kryeministrin finlandez Anthony Rine Skena të dridhjes kancelarja...

Çka po ndodh me shëndetin e Angela Merkle, dridhet për herë të tretë para mediave

para 4 muajve - OraInfo

Kancelarja gjermane, Angela Merkel është dridhur për herë të tretë për pak javë para medaive. Ajo sot është dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Antti Rinne. Trupi i Merkelit dridhej ndërsa...

Çfarë po ndodhë me Merkelin? E kaplojnë dridhjet për herë të tretë

para 4 muajve - Insajderi

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë sot duke u dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Anthony Reney, që është hera e tretë e dridhjeve gjatë muajve të kaluar. Trupi i Merkelit dridhej...

Për herë të tretë dridhet trupi i Merkel

para 4 muajve - TV21

Merkel takohet me Rinne Kancelarja gjermane Angela Merkel sërisht është përballur me krizë teksa trupi i saj është dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Antti Rinne. Trupi i Merkelit dridhej...

Merkel pasi u dridh për herë të tretë: Jam në formë, kur janë detyrat në pyetje!

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Çfarë po i ndodh Merkelit?, Dridhet sërish për të 3-tën herë brenda muajit

para 4 muajve - Albeu

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë duke u dridhur në një aktivitet publik për të tretën herë në më pak se një muaj. Trupi i Merkelit shihej dukshëm duke u dridhur ndërsa qëndronte në ceremoninë...

Qeveria gjermane deklarohet rreth shëndetit të Merkel

para 4 muajve - RTV 21

Merkel dridhet për të tretën herë Gjendja shëndetësore e kancelares Angela Merkel është e mirë. Kështu ka deklaruar Zyra e Qeverisë së Gjermanisë. Ky reagim i Qeverisë vjen menjëherë pas publikimit të...

Flasin mjekët për dridhmat e papërmbajtshme të kancelares Angela Merkel

para 4 muajve - Periskopi

Kancelarja gjermane Angela Merkel u pa derisa dridhej papërmbajtshëm sërish duke qëndruar pranë presidentit finlandez. Një gjë e tillë asaj i kishte bërë vaki edhe në dy raste tjera në tri javët e fundit,...

Merkel dridhet papërmbajtshëm për herë të tretë

para 4 muajve - Alsat-M

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë duke u dridhur sërish në publik për herë të tretë në më pak se një muaj. Trupi i zonjës Merkel u dridh dhunshëm derisa po qëndronte me kryeministrin finlandez...

Për herë të tretë dridhet trupi i Merkel

para 4 muajve - RTV 21

Merkel takohet me Rinne Kancelarja gjermane Angela Merkel sërisht është përballur me krizë teksa trupi i saj është dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Antti Rinne. Trupi i Merkelit dridhej...

Vijon problemet shëndetësore për Angela Merkel, dridhtet për herë të tretë në publik

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kancelarja gjermane, Angela Merkel përsëri pësoi një dridhje trupi, këtë herë gjatë pritjes me nderime ushtarake të kryeministrit finlandez, Antti Rinne. Dëshmitarë okularë raportuan se kancelarja u drodh...

Çfarë po ndodh me Merkel-in? Qeveria gjermane deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të saj

para 4 muajve - GazetaBlic

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda pak muajve. Zëdhënësi i qeverisë gjermane, pasi kancelarja u përpoq përsëri të dridhej. Trupi i saj po lëkundej gjatë një...

Angela Merkel dridhet për herë të tretë

para 4 muajve - Koha.net

Kancelarja gjermane Angela Merkel, për herë të tretë sot për një kohë të shkurtër, është dridhur përsëri. Sot është dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Antti Rinne. Trupi i Merkelit dridhej...

Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - KosovaPress

“Nuk ka nevojë për t’u shqetësuar”, deklaroi Merkel në një konferencë shtypi me kryeministrin finlandez, Antti Rinne në Berlin. Merkel siguroi se ishte në procesin e trajtimit të sëmundjes. “Qartësisht...

Merkel pas dridhjes: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - Gazeta e re

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës

para 4 muajve - 24 ore

Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin...

Merkel dridhet për herë të tretë

para 4 muajve - GazetaBlic

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë sot duke u dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Anthony Reney, që është hera e tretë e dridhjeve gjatë muajve të kaluar, përcjell Gazeta Blic. Trupi...

E treta herë brenda muajit, Merkel dridhet përsëri gjatë takimit me kryeministrin finlandez

para 4 muajve - Infokusi

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda këtij muaji. Trupi i saj po lëkundej gjatë një takimi me kryeministrin finlandez Anthony Rine Skena të dridhjes kancelarja...

E treta herë në dy javë, Merkel nuk ndalon së dridhuri

para 4 muajve - Lexo

Këtë herë do të jetë e vështirë për të bindur shtypin botëror dhe njerëzit e shqetësuar, duke thënë se është vetëm një problem dehidratimi. Angela Merkel ka rënë përsëri pre e të dridhurave, e treta herë...

Flet Angela Merkel pasi u pa duke u dridhur për herë të tretë

para 4 muajve - Sovrani

Kancelarja gjermane është parë duke u dridhur pa kontroll përsëri derisa ishte së bashku me kryeministrin finlandez në një takim bilateral. Angela Merkel ka insistuar se është me shëndet të mirë pasi që...

Flet Angela Merkel pasi u pa duke u dridhur për herë të tretë

para 4 muajve - Arbresh

Kancelarja gjermane është parë duke u dridhur pa kontroll përsëri derisa ishte së bashku me kryeministrin finlandez në një takim bilateral. Angela Merkel ka insistuar se është me shëndet të mirë pasi që...

Flet Angela Merkel pasi u pa duke u dridhur për herë të tretë

para 4 muajve - Bota Press

Kancelarja gjermane është parë duke u dridhur pa kontroll përsëri derisa ishte së bashku me kryeministrin finlandez në një takim bilateral. Angela Merkel ka insistuar se është me shëndet të mirë pasi që...

Merkel dridhet për herë të tretë

para 4 muajve - Tetova Sot

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë sot duke u dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Anthony Reney, që është hera e tretë e dridhjeve gjatë muajve të kaluar. Trupi i Merkelit dridhej...

Merkel sërish dridhet në publik

para 4 muajve - Shenja

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë duke u dridhur sërish në publik për herë të tretë në më pak se një muaj. Trupi i zonjës Merkel u dridh dhunshëm derisa po qëndronte me kryeministrin finlandez...

Kancelaren Merkel e kapin dridhjet e trupit për herë të tretë

para 4 muajve - Epoka e Re

Duket se situata shëndetësore e kancelares gjermane Angela Merkel nuk është aspak pozitive. Ajo është parë përsëri duke u dridhur kur ajo priti gjatë një vizite kryeministrin të Finlandës të mërkurën paradite....

Shqetësuse: Angela Merkel përjeton sërish dridhje të pakontrolluara të trupit

para 4 muajve - Sovrani

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është parë sot duke u dridhur përsëri gjatë takimit me kryeministrin finlandez, Antti Rinne në Berlin. Kjo konsiderohet të jetë hera e tretë brenda tri javëve që Merkel...

Qeveria gjermane deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të Angela Merkel

para 4 muajve - Fakti Ditor

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda pak muajve. Trupi i saj po dridhej gjatë një takimi me kryeministrin finlandez Anthony Rine. Zëdhënësi i qeverisë gjermane...

Angela Merkel përjeton sërish dridhje të trupit

para 4 muajve - Ekonomia Online

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është parë sot duke u dridhur përsëri gjatë takimit me kryeministrin finlandez, Antti Rinne në Berlin. Kjo konsiderohet të jetë hera e tretë brenda tri javëve që Merkel...

Merkel dridhet për herë të tretë

para 4 muajve - Arbresh

Kancelarja gjermane Angela Merkel, për herë të tretë sot për një kohë të shkurtër, është dridhur përsëri. Sot është dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Antti Rinne. Trupi i Merkelit dridhej...

Qeveria gjermane deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të Angela Merkel

para 4 muajve - Albinfo

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda pak muajve. Trupi i saj po dridhej gjatë një takimi me kryeministrin finlandez Anthony Rine. Zëdhënësi i qeverisë gjermane...

Qeveria gjermane deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të Angela Merkel

para 4 muajve - Periskopi

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda pak muajve. Zëdhënësi i qeverisë gjermane, pasi kancelarja u përpoq përsëri të dridhej. Trupi i saj po lëkundej gjatë një...

Çfarë po ndodh me Merkel-in? Qeveria gjermane deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të saj

para 4 muajve - Bota Press

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda pak muajve.Zëdhënësi i qeverisë gjermane, pasi kancelarja u përpoq përsëri të dridhej.Trupi i saj po lëkundej gjatë një...

Qeveria gjermane deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të Angela Merkel

para 4 muajve - Gazeta e re

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë të dridhet për herë të tretë brenda pak muajve. Zëdhënësi i qeverisë gjermane, pasi kancelarja u përpoq përsëri të dridhej. Trupi i saj po lëkundej gjatë një...

Merkel dridhet për herë të tretë

para 4 muajve - Gazeta e re

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë sot duke u dridhur gjatë takimit me kryeministrin finlandez Anthony Reney, që është hera e tretë e dridhjeve gjatë muajve të kaluar. Trupi i Merkelit dridhej...

Qeveria gjermane deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të Angela Merkel - video

para 4 muajve - KosovaPress

Zëdhënësi i qeverisë gjermane, pasi kancelarja u përpoq përsëri të dridhej. Trupi i saj po lëkundej gjatë një takimi me kryeministrin finlandez Anthony Rine. Zëdhënësi i qeverisë gjermane njoftoi se gjendja...

Merkel dridhet për herë të tretë - video

para 4 muajve - KosovaPress

Trupi i Merkelit dridhej ndërsa qëndroi me Rine gjatë nderimeve ushtarake në mbërritjen e tij. Kancelarja gjermane nuk ishte mirë më 27 qershor, kur ajo qëndronte pranë presidentit gjerman Frank-Walter...

Çka i ka hyrë në trup kancelares Merkel: Dridhet papërmbajtshëm për herë të tretë

para 4 muajve - Periskopi

Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë duke u dridhur sërish në publik për herë të tretë në më pak se një muaj. Trupi i zonjës Merkel u dridh dhunshëm derisa po qëndronte me kryeministrin finlandez...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK