http://kariera.mk

Shqiptari terror në familje, nxjerr thikën dhe kërcënon gruan, bën për spital edhe tre vajzat

para 4 muajve - Sot News

Një punëtor shqiptar ka rrahur dhe kërcënuar me thikë kuzhine bashkëshorten e tij 51 vjeçe. Sikur të mos mjaftonte kjo, ai ka goditur me shuplaka edhe vajzat e tij 21, 22 dhe 24 vjeçe. Ai filloi të fajësonte...

Rrahu gruan dhe vajzat për gjithë natën, por ja çfarë i ndodh…

para 4 muajve - Standard

Dhuna dhe fyerjet gjatë gjithë natës kundër gruas dhe dy vajzave të tij janë episodi i fundit që një grua 51-vjeçare i tregoi Policisë italiane, në Soresina, pasi efektivët mbërritën në apartamentin e...

Rrahu gruan dhe vajzat për gjithë natën, po kur shqiptari mori…

para 4 muajve - LajmiFundit

Dhuna dhe fyerjet gjatë gjithë natës kundër gruas dhe dy vajzave të tij janë episodi i fundit që një grua 51-vjeçare i tregoi Policisë italiane, në Soresina, pasi efektivët mbërritën në apartamentin e...

Rrahu gruan dhe vajzat për gjithë natën, po kur shqiptari mori thikën …

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Dhuna dhe fyerjet gjatë gjithë natës kundër gruas dhe dy vajzave të tij janë episodi i fundit që një grua 51-vjeçare i tregoi Policisë italiane, në Soresina, pasi efektivët mbërritën në apartamentin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK