http://kariera.mk

Pedofilja që abuzoi seksualisht me 64 fëmijë, drejt lirimit

para 4 muajve - Insajderi

Pedofilia më famëkeqe e Britanisë së Madhe, Vanessa George, pritet të fitojë lirinë. Mediet britanike raportojnë se ajo është drejt daljes nga burgu, pavarësisht veprave të tmerrshme të kryera. Autoritetet...

Abuzoi seksualisht me 64 fëmijë, pedofilia famëkeqe drejt lirimit

para 4 muajve - BalkanWeb

Pedofilia më famëkeqe e Britanisë së Madhe, Vanessa George, pritet të fitojë lirinë. Mediet britanike raportojnë se ajo është drejt daljes nga burgu, pavarësisht veprave të tmerrshme të kryera. Autoritetet...

Abuzoi seksualisht me 64 fëmijë, pedofilia më famëkeqe e Britanisë del nga burgu

para 4 muajve - Gazeta Tema

Pedofilia më famëkeqe e Britanisë, Vanessa George është drejt rrugës së lirimit nga burgu. Vanessa përdorte telefonin e saj për të filmuar veten duke abuzuar seksualisht me fëmijët dhe foshnjet e vogla...

Abuzoi seksualisht me 64 fëmijë, pedofilia më famëkeqe e Britanisë del nga burgu

para 4 muajve - Gazeta Tema

Pedofilia më famëkeqe e Britanisë, Vanessa George është drejt rrugës së lirimit nga burgu. Vanessa përdorte telefonin e saj për të filmuar veten duke abuzuar seksualisht me fëmijët dhe foshnjet e vogla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK