http://kariera.mk

Aplikacioni “MOJ DDV”, i qasshëm edhe për IOS!

para 3 muajve - TV21

Nga Drejtoria për të Ardhura Publike bëjnë të ditur se aplikacioni “MOJ DDV”, tani më është i qasshëm edhe për IOS. 12 ditët e para aplikacioni “MOJ DDV”, ishte i qasshëm vetëm për sistemin android ndërsa...

Aplikacioni “TVSH-ja Ime” edhe për sistemin operativ IOS

para 3 muajve - Bashke

Drejtoria e të Ardhurave Publike të Maqedonisë ka nxjerrë në përdorim edhe aplikacionin për telefona të mençur, të prodhuar nga Apple, me sistemin operativ iOS. “Tatimi im” është aplikacion nëpërmjet të...

Aplikacioni “MOJ DDV”, i qasshëm edhe për IOS!

para 3 muajve - Flaka

Nga Drejtoria për të Ardhura Publike bëjnë të ditur se aplikacioni “MOJ DDV”, tani më është i qasshëm edhe për IOS. 12 ditët e para aplikacioni “MOJ DDV”, ishte i qasshëm vetëm për sistemin android ndërsa...

Aplikacioni “TVSH-ja Ime” edhe për sistemin operativ IOS

para 3 muajve - Koha.mk

Drejtoria e të Ardhurave Publike të Maqedonisë ka nxjerrë në përdorim edhe aplikacionin për telefona të mençur, të prodhuar nga Apple, me sistemin operativ iOS. “Tatimi im” është aplikacion nëpërmjet të...

Aplikacioni “TVSH-ja ime” e qasshme edhe në celularët “Ajfon”

para 3 muajve - Portalb

Drejtoria për të Ardhura Publike (DAP) sot ka njoftuar se aplikacioni për kthim të tatimit të vlerës së shtuar (TVSH) – “TVSH-ja ime” , tash është e qasshme edhe për shfrytëzuesit e sistemit “IOS” apo...

APLIKACIONI “TVSH-JA IME” EDHE PËR SISTEMIN OPERATIV IOS

para 3 muajve - Iliria News

Drejtoria e të Ardhurave Publike të Maqedonisë ka nxjerrë në përdorim edhe aplikacionin për telefona të mençur, të prodhuar nga Apple, me sistemin operativ iOS. “Tatimi im” është aplikacion nëpërmjet të...

Aplikacioni “Tatimi im” tani edhe për sistemin operativ iOS

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 korrik, zhurnal.mk – Pas 11 ditëve me vonesë, Drejtoria e të Ardhurave Publike të Maqedonisë ka nxjerrë në përdorim edhe aplikacionin për telefona të mençur, të prodhuar nga Apple, me sistemin...

Më në fund vjen aplikacioni “MOJ DDV” për përdoruesit e Iphone

para 3 muajve - Alsat-M

Drejtoria për të Ardhurat Publike (DAP) ka njoftuar se aplikacioni “MOJ DDV” është bërë i qasshëm për përdoruesit e iOS. Kjo vie 11 ditë pas startimit të këtij projekti me çka qytetarët do të mund të skanojnë...

Aplikacioni “Tatimi im” tani edhe për sistemin operativ iOS

para 3 muajve - Fakti Ditor

Pas 11 ditëve me vonesë, Drejtoria e të Ardhurave Publike të Maqedonisë ka nxjerrë në përdorim edhe aplikacionin për telefona të mençur, të prodhuar nga Apple, me sistemin operativ iOS. “Tatimi im” është...

Aplikacioni “TVSH-ja ime” edhe për sistemin operativ iOS

para 3 muajve - Lajm

Drejtoria e të Ardhurave Publike të Maqedonisë ka nxjerrë në përdorim edhe aplikacionin për telefona të mençur, të prodhuar nga Apple, me sistemin operativ iOS. “Tatimi im” është aplikacion nëpërmjet të...

Aplikacioni “TVSH-ja ime” edhe për sistemin operativ iOS

para 3 muajve - Shenja

Drejtoria e të Ardhurave Publike të Maqedonisë ka nxjerrë në përdorim edhe aplikacionin për telefona të mençur, të prodhuar nga Apple, me sistemin operativ iOS. “Tatimi im” është aplikacion nëpërmjet të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK