http://kariera.mk

Fillon transferimi i sistemeve S-400 në Turqi

para 4 muajve - Medial

Transferimi i grupit të parë të pajisjeve të sistemit rus të mbrojtjes raketore S-400 për në Turqi ka filluar sot, njoftoi Ministria turke e Mbrojtjes, transmeton Anadolu Agency (AA). “Dërgesa e grupit...

Ministria turke e Mbrojtjes: Filloi transferimi i sistemit S-400

para 4 muajve - Medial

Ministria turke e Mbrojtjes: Sot filloi transferimi i grupit të parë të pajisjeve të sistemit S-400 në Bazën Ajrore Mürted. . . . . Burimi: https://www.aa.com.tr/sq

Turqia, paralajmërim Shteteve të Bashkuara lidhur me sistemin S-400

para 4 muajve - Top Channel

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Turqia, paralajmërim Shteteve të Bashkuara lidhur me sistemin S-400

para 4 muajve - Lajm

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Sistemi S-400, Turqia paralajmron SHBA

para 4 muajve - Opinion

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Turqia, paralajmërim Shteteve të Bashkuara lidhur me sistemin S-400

para 4 muajve - Alsat-M

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Turqia paralajmëron SHBA-të lidhur me sistemin S-400

para 4 muajve - InfoShqip

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Turqia paralajmërim SHBA-së lidhur me sistemin S-400: Shmangni hedhjen e hapave të gabuar

para 4 muajve - Gazeta Tema

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Turqia i përgjigjet SHBA-së lidhur me sistemin s-400

para 4 muajve - Insajderi

Krejt kjo erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan të Shtetit Morgan Ortagus, e cila ripërsëriti se Ankaraja do të përballet me “pasoja reale dhe negative” nëse blen sistemet...

Turqia, paralajmërim Shteteve të Bashkuara lidhur me sistemin S-400

para 4 muajve - Tetova Sot

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Turqia, paralajmërim Shteteve të Bashkuara lidhur me sistemin S-400

para 4 muajve - Zëri i Amerikës

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Turqia, paralajmërim Shteteve të Bashkuara lidhur me sistemin S-400

para 4 muajve - Infokusi

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

Turqia, paralajmërim Shteteve të Bashkuara lidhur me sistemin S-400

para 4 muajve - Bota Press

Turqia i bëri thirrje të mërkurën Shteteve të Bashkuara që të shmangin hapat që do të dëmtonin marrëdhëniet dypalëshe. Reagimi erdhi si përgjigje ndaj komenteve të zëdhënëses së Departamentit amerikan...

MPJ turke fton SHBA-në “të përmbahet nga hapat e gabuar që do të dëmtojnë marrëdhëniet”

para 4 muajve - Medial

Pas deklaratës së Departamentit të Shtetit lidhur me S-400, MPJ turke fton SHBA-në “të përmbahet nga hapat e gabuar që do të dëmtojnë marrëdhëniet” . . . . Burimi: https://www.aa.com.tr/sq

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK