http://kariera.mk

FOKUS – Berlini: Çështja e dëmshpërblimeve për Greqinë e zgjidhur, pavarësisht qëndrimit të Bundestagut

para 4 muajve - Medial

BERLIN, 12 korrik /MEDIAL-ANA/ – Qëndrimi i palëkundur i Berlinit mbi dëmshpërblimet e Luftës së Dytë Botërore për Greqinë është që kjo çështje është zgjidhur përfundimisht, politikisht dhe ligjërisht,...

Berlini: Çështja e dëmshpërblimeve për Greqinë është zgjidhur

para 4 muajve - RTV 21

Qeveria gjermane e ka marrë seriozisht përgjegjësinë e saj për të kaluarën Qëndrimi i palëkundur i Berlinit mbi dëmshpërblimet e Luftës së Dytë Botërore për Greqinë është që kjo çështje është zgjidhur...

Berlini: Çështja e dëmshpërblimeve për Greqinë e zgjidhur

para 4 muajve - Infokusi

Qëndrimi i palëkundur i Berlinit mbi dëmshpërblimet e Luftës së Dytë Botërore për Greqinë është që kjo çështje është zgjidhur përfundimisht, politikisht dhe ligjërisht, deklaroi zëvendëszëdhënësja e qeverisë,...

Berlini: Çështja e dëmshpërblimeve për Greqinë e zgjidhur, pavarësisht qëndrimit të Bundestagut

para 4 muajve - Lexo

Qëndrimi i palëkundur i Berlinit mbi dëmshpërblimet e Luftës së Dytë Botërore për Greqinë është që kjo çështje është zgjidhur përfundimisht, politikisht dhe ligjërisht, deklaroi zëvendëszëdhënësja e qeverisë,...

Berlini: Çështja e dëmshpërblimeve për Greqinë e zgjidhur

para 4 muajve - KosovaPress

Demmer iu përgjigj kështu pyetjes mbi një raport të Bundestagut, që thotë se, edhe pse qëndrimi gjerman mund të përkrahet nga ligji ndërkombëtar, kjo gjë nuk është absolute. “Ne u informuam për qëndrimin...

A duhet t’i paguajë Gjermania dëmshpërblime Greqisë dhe Polonisë?

para 4 muajve - Koha.mk

Greqia ka kërkuar nga Gjermania reparacione për dëmet e Luftës së Dytë Botërore. Qeveria gjermane e ka refuzuar këtë kërkesë. Por një ekspertizë e Parlamentit Gjerman e vë në dyshim këtë refuzim. Nga Rosalia...

Ekspertiza: A duhet t’i paguajë Gjermania dëmshpërblime Greqisë dhe Polonisë?

para 4 muajve - Top Channel

Qeveria gjermane i ka hedhur poshtë pretendimet e Greqisë, për dëmshpërblime nga dëmet e luftës së dytë botërore. Por çështja duket se do të hapet sërish e ta ndezë dhe një herë këtë debat të hershëm....

Ekspertiza: A duhet t’i paguajë Gjermania dëmshpërblime Greqisë dhe Polonisë?

para 4 muajve - Gazeta Tema

Greqia ka kërkuar nga Gjermania reparacione për dëmet e Luftës së Dytë Botërore. Qeveria gjermane e ka refuzuar këtë kërkesë. Por një ekspertizë e Parlamentit Gjerman e vë në dyshim këtë refuzim. Nga Rosalia...

A duhet t’i paguajë Gjermania dëmshpërblime Greqisë dhe Polonisë?

para 4 muajve - Lexo

Greqia ka kërkuar nga Gjermania reparacione për dëmet e Luftës së Dytë Botërore. Qeveria gjermane e ka refuzuar këtë kërkesë. Por një ekspertizë e Parlamentit Gjerman e vë në dyshim këtë refuzim. Nga Rosalia...

Ekspertiza: A duhet t’i paguajë Gjermania dëmshpërblime Greqisë dhe Polonisë?

para 4 muajve - Portalb

Greqia ka kërkuar nga Gjermania reparacione për dëmet e Luftës së Dytë Botërore. Qeveria gjermane e ka refuzuar këtë kërkesë. Por një ekspertizë e Parlamentit Gjerman e vë në dyshim këtë refuzim, shkruan DW .

Ekspertiza: A duhet t'i paguajë Gjermania dëmshpërblime Greqisë dhe Polonisë?

para 4 muajve - DW

Greqia ka kërkuar nga Gjermania reparacione për dëmet e Luftës së Dytë Botërore. Qeveria gjermane e ka refuzuar këtë kërkesë. Por një ekspertizë e Parlamentit Gjerman e vë në dyshim këtë refuzim. 80 vjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK