http://kariera.mk

37 persona lëndohen pasi aeroplani goditet nga turbulenca të forta

para 4 muajve - Kallxo

Të paktën 37 njerëz janë plagosur në një fluturim të Air Canada që u godit nga turbulenca të forta dhe iu desh të bënte ulje emergjente, raporton BBC . Aeroplani që po barte 284 pasagjerë dhe ekuipazhin,...

Pasagjerët tmerrohen nga turbulencat në aeroplan

para 4 muajve - TV21

37 të lënduar në fluturimin e kompanisë Air Canada Së paku 37 persona janë lënduar pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani që kishte rreth 284 persona...

Pasagjerët tmerrohen nga turbulencat në aeroplan

para 4 muajve - RTV 21

37 të lënduar në fluturimin e kompanisë Air Canada Së paku 37 persona janë lënduar pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani që kishte rreth 284 persona...

Incident gjatë fluturimit në ajër/ Plagosen 37 persona, 9 në gjendje të rëndë

para 4 muajve - Tetova Sot

Të paktën 37 njerëz janë plagosur pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani, me 284 njerëz në bord, po udhëtonte nga Vankuver për në Sidnej, por u desh...

Turbulenca në ajër, 35 pasagjerë të plagosur

para 4 muajve - Opinion

Të paktën 35 njerëz u lënduan pasi një avion i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Avioni, me 284 njerëz në bord, po udhëtonte nga Vankuver për në Sidnej, por u desh të devijonte...

Dhjetëra të lënduar në fluturimin e kompanisë Air Canada

para 4 muajve - Zhurnal

Së paku 35 njerëz u lënduan pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani, me 284 njerëz në bord, po udhëtonte nga Vankuver për në Sidnej, por u desh të devijonte...

Pasagjerët tmerrohen nga turbulencat në aeroplan

para 4 muajve - Tetova Sot

37 të lënduar në fluturimin e kompanisë Air Canada Së paku 37 persona janë lënduar pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani që kishte rreth 284 persona...

Turbulenca “godet” avionin, 35 pasagjerë të plagosur

para 4 muajve - Vizion Plus

Një avion i kompanisë “Air Canada” u ndesh me një turbulencë të fortë ajri teksa po udhëtonte nga Vancouver drejt Sidney të Australisë. Avioni Boeing 777-200 me 284 pasagjerë në bord u detyrua të devijojë...

Dhjetëra të lënduar në fluturimin e kompanisë Air Canada

para 4 muajve - BalkanWeb

Së paku 35 njerëz u lënduan pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani, me 284 njerëz në bord, po udhëtonte nga Vankuver për në Sidnej, por u desh të devijonte...

Turbulencat e aeroplanit, lëndohen 37 persona

para 4 muajve - Albinfo

Ndryshe, turbulenca e ajrit ndodh në qiej të kthjellët, pa ndonjë indikacion vizual si retë Së paku 37 persona janë lënduar pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë...

Dhjetëra të lënduar në fluturimin e kompanisë Air Canada

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Së paku 35 njerëz u lënduan pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani, me 284 njerëz në bord, po udhëtonte nga Vankuver për në Sidnej, por u desh të devijonte...

Turbulenca në aeroplanin që po udhëtonte nga Kanadaja në Australi, lëndohen 37 persona

para 4 muajve - Gazeta Observer

Një aeroplan i kompanisë “Air Canada” u ndesh me një turbulencë të fortë ajri teksa po udhëtonte nga Vancouver drejt Sidney të Australisë. Aeroplani Boeing 777-200 me 284 pasagjerë në bord u detyrua të...

Turbulenca në aeroplanin që po udhëtonte nga Kanadaja në Australi, lëndohen 37 persona

para 4 muajve - Periskopi

Një aeroplan i kompanisë “Air Canada” u ndesh me një turbulencë të fortë ajri teksa po udhëtonte nga Vancouver drejt Sidney të Australisë. Aeroplani Boeing 777-200 me 284 pasagjerë në bord u detyrua të...

Turbulenca në aeroplanin e “Air Canada”, 37 të lënduar

para 4 muajve - KosovaPress

Aeroplani Boeing 777-200 me 284 pasagjerë në bord u detyrua të devijojë për në Hawai në momentin që u gjend para një turbulence të fortë. Zyrtarët e kompanisë thanë se turbulence ndodhi në qiell të kthjellët....

37 njerëz lëndohen nga turbulenca që kishte aeroplani dje në këtë vijë ajrore

para 4 muajve - Fakti Ditor

Tridhjetë e shtatë njerëz u plagosën nga udhëtimi i djeshëm që kishte aeroplani që po fluturonte nga Kanadaja në Australi. Turbulencat e mëdha kanë shkaktuar panik të madhe tek 269 pasagjerët në këtë aeroplan....

Disa të lënduar nga fluturimi i kompanisë Air Canada

para 4 muajve - Arbresh

Së paku 35 njerëz u lënduan pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani, me 284 njerëz në bord, po udhëtonte nga Vankuver për në Sidnej, por u desh të devijonte...

Dhjetëra të lënduar në fluturimin e kompanisë Air Canada

para 4 muajve - Ekonomia Online

Së paku 35 njerëz u lënduan pasi një fluturim i kompanisë Air Canada kaloi nëpër një turbulencë të rëndë ajri. Aeroplani, me 284 njerëz në bord, po udhëtonte nga Vankuver për në Sidnej, por u desh të devijonte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK