http://kariera.mk

Autostrada, gjoba për këmbësorët që ndalen për fotografim

para 3 muajve - AlbPortali

Qytetarë të shumtë ndalen për të bërë fotografi në autostradën “Arbën Xhafer”, disa të tjerë ndalen për ta parë natyrën aty. Loading... Por, ndalja e tyre në mes të Kaçanikut e Hanit të Elezit, po konsiderohet...

Autostrada, gjoba për këmbësorët që ndalen për fotografim

para 3 muajve - Fakti Ditor

Qytetarë të shumtë ndalen për të bërë fotografi në autostradën “Arbën Xhafer”, disa të tjerë ndalen për ta parë natyrën aty. Por, ndalja e tyre në mes të Kaçanikut e Hanit të Elezit, po konsiderohet e...

Autostrada, gjoba për këmbësorët që ndalen për fotografim

para 3 muajve - Klan Kosova

Qytetarë të shumtë ndalen për të bërë fotografi në autostradën “Arbën Xhafer”, disa të tjerë ndalen për ta parë natyrën aty. Por, ndalja e tyre në mes të Kaçanikut e Hanit të Elezit, po konsiderohet e...

Autostrada, gjoba për këmbësorët që ndalen për fotografim

para 3 muajve - GazetaBlic

Qytetarë të shumtë ndalen për të bërë fotografi në autostradën “Arbën Xhafer”, disa të tjerë ndalen për ta parë natyrën aty. Por, ndalja e tyre në mes të Kaçanikut e Hanit të Elezit, po konsiderohet e...

Autostrada, gjoba për këmbësorët që ndalen për fotografim

para 3 muajve - Shenja

Qytetarë të shumtë ndalen për të bërë fotografi në autostradën “Arbën Xhafer”, disa të tjerë ndalen për ta parë natyrën aty. Por, ndalja e tyre në mes të Kaçanikut e Hanit të Elezit, po konsiderohet e...

Autostrada, gjoba për këmbësorët që ndalen për fotografim

para 3 muajve - Gazeta Observer

Qytetarë të shumtë ndalen për të bërë fotografi në autostradën “Arbën Xhafer”, disa të tjerë ndalen për ta parë natyrën aty. Por, ndalja e tyre në mes të Kaçanikut e Hanit të Elezit, po konsiderohet e...

Nëse ndaleni për foto në autostradën “Arbën Xhaferi”, mund të gjobiteni

para 3 muajve - Albinfo

Autostrada “Arbën Xhaferi”, pos për qarkullim, po shërben edhe si ‘atraksion turistik’. Shoferë e udhëtarë që kalojnë nëpër këtë urë, shpesh ndalen e bëjnë fotografi, gjë që po konsiderohet e rrezikshme,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK