http://kariera.mk

Lleshaj: Shumë shpejt koha e pritjes në doganë do jetë ‘0’

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 korrik – Nga dogana e Hanit të Hotit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka njoftuar se do të shkurtohet koha e pritjes në pikat kufitare të Shqipërisë. Lleshaj duke sjellë në vëmendje shembullin...

Lleshaj: Shumë shpejt koha e pritjes në doganë do jetë ‘0’

para 4 muajve - Klan Kosova

Nga dogana e Hanit të Hotit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka njoftuar se do të shkurtohet koha e pritjes në pikat kufitare të Shqipërisë. Lleshaj duke sjellë në vëmendje shembullin me Kosovën,...

Lleshaj: Shumë shpejt koha e pritjes në doganë do jetë ‘0’

para 4 muajve - Top Channel

Nga dogana e Hanit të Hotit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka njoftuar se do të shkurtohet koha e pritjes në pikat kufitare të Shqipërisë. Lleshaj duke sjellë në vëmendje shembullin me Kosovën,...

45 milionë lekë investim, Sandër Lleshaj tregon detajet çfarë do ndodhë në pikat kufitare

para 4 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Nga kjo pikë kufitare, ministri Lleshaj ka deklaruar se do të përmirësohen të gjitha portat hyrëse të...

Investim 45 milionë lekë në pikat kufitare? Sandër Lleshaj tregon detajet çfarë do ndodhë

para 4 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Nga kjo pikë kufitare, ministri Lleshaj ka deklaruar se do të përmirësohen të gjitha portat hyrëse të...

Lleshaj: Do modernizojmë pikat kufitare, investim 45 mln lekë

para 4 muajve - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Nga kjo pikë kufitare, ministri Lleshaj ka deklaruar se do të përmirësohen të gjitha portat hyrëse të...

Godinë e re në doganën e Hanit të Hotit, Veliu: Fytyrë e re e Shqipërisë

para 4 muajve - Koha Jone

Në fjalën e tij, drejtori i Përgjithshëm Policië, Ardi Velia tha se ky investim ka kushtuar 45 mln lekë dhe është shumë i rëndësishëm sepse i paraqet një “fytyrë” të re për qytetarët që hyjnë në Shqipëri....

Lleshaj: Do modernizojmë pikat kufitare, investim 45 mln lekë

para 4 muajve - Koha Jone

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Nga kjo pikë kufitare, ministri Lleshaj ka deklaruar se do të përmirësohen të gjitha portat hyrëse të...

Lleshaj: Shumë shpejt koha e pritjes në doganë do jetë ‘0’

para 4 muajve - Arbresh

Nga dogana e Hanit të Hotit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka njoftuar se do të shkurtohet koha e pritjes në pikat kufitare të Shqipërisë. Lleshaj duke sjellë në vëmendje shembullin me Kosovën,...

‘Fytyrë e re’ e Shqipërisë/ Inaugurohet godina e re e policisë kufitare në Hanin e Hotit

para 4 muajve - Lexo

Në fjalën e tij, drejtori i Përgjithshëm Policië, Ardi Velia tha se ky investim ka kushtuar 45 mln lekë dhe është shumë i rëndësishëm sepse i paraqet një “fytyrë” të re për qytetarët që hyjnë në Shqipëri....

Lleshaj: Në Morinë e ulëm me 50%, por duam ta zerojmë kohen e pritjes në dogana

para 4 muajve - KosovaPress

Lleshaj duke sjellë në vëmendje shembullin me Kosovën, tha se në Morinë është shkurtuar koha e pritjes me 50%, por po punohet që kjo kohë të jetë 0%. “Në Morinë kemi aplikuar kontrollin e përbashkët, ka...

Lleshaj: Do modernizojmë pikat kufitare, investim 45 mln lekë

para 4 muajve - LajmiFundit

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Nga kjo pikë kufitare, ministri Lleshaj ka deklaruar se do të përmirësohen të gjitha portat hyrëse të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK