http://kariera.mk

Aksident i rëndë në Tetovë, humb jetën një person

para 3 muajve - Zhurnal

Tetovë, 12 korrik- Dje rreth orës 9.30 në fshatin Çellopek të Tetovës, personi me iniciale S.I (56) nga fshati Çellopek, duke drejtuar makinë të tipit “Folksvagen Golf” me targa të Shkupit, është përplasur...

Humb jetën një person nga Tetova në aksident me makinë

para 3 muajve - Alsat-M

Dje rreth orës 9.30 në fshatin Çellopek të Tetovës, personi me iniciale S.I (56) nga fshati Çellopek, duke drejtuar makinë të tipit “Folksvagen Golf” me targa të Shkupit, është përplasur me një makinë...

Aksident i rëndë në Çellopek, vdes shoferi pasi goditi një veturë të parkuar

para 3 muajve - Tetova Sot

Dje  rreth orës 10 e 30 minuta, në  fshatin Çellopek të Tetovës, në afërsi të shkollës, vetura e tipit ,,Golf,, me targa të Shkupit, të cilën e ka drejtuar 56-vjeçari S.I, nga Çellopeku, ka humbur kontrollin...

Humb jetën një person nga Tetova në aksident me makinë

para 3 muajve - Lajm

Dje rreth orës 9.30 në fshatin Çellopek të Tetovës, personi me iniciale S.I (56) nga fshati Çellopek, duke drejtuar makinë të tipit “Folksvagen Golf” me targa të Shkupit, është përplasur me një makinë...

Aksident i rëndë në Çellopek, vdes shoferi pasi goditi një veturë të parkuar

para 3 muajve - AlbPortali

Dje  rreth orës 10 e 30 minuta, në  fshatin Çellopek të Tetovës, në afërsi të shkollës, vetura e tipit ,,Golf,, me targa të Shkupit, të cilën e ka drejtuar 56-vjeçari S.I, nga Çellopeku, ka humbur kontrollin...

Aksident i rëndë në Çellopek, vdes shoferi pasi goditi një veturë të parkuar

para 3 muajve - Fakti Ditor

Dje  rreth orës 10 e 30 minuta, në  fshatin Çellopek të Tetovës, në afërsi të shkollës, vetura e tipit ,,Golf,, me targa të Shkupit, të cilën e ka drejtuar 56-vjeçari S.I, nga Çellopeku, ka humbur kontrollin...

Policia e Tetovës: Për 6 muaj ka pasur 9125 shkelje në trafik

para 3 muajve - Shenja

Pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë, gjatë 6 muajve të kaluar të këtij viti, në rajonin më të gjërë të Tetovës, gjithësej kanë zbuluar dhe në mënyrë adekuate kanë sanksionuar...

Policia e Tetovës: Për 6 muaj ka pasur 9125 shkelje në trafik

para 3 muajve - Tetova Sot

Pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë, gjatë 6 muajve të kaluar të këtij viti, në rajonin më të gjërë të Tetovës, gjithësej kanë zbuluar dhe në mënyrë adekuate kanë sanksionuar...

Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja

para 3 muajve - Tetova Sot

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prizren. Në aksident janë të përfshirë dy vetura, ku njëri nga veturat është i Policise së Kosovës, kurse tjetra veturë me targa të huaja. Përveç dëmeve...

Ndodhi në magjistralen Prishtinë – Podujevë, shoferi vozit në anën e kundërt

para 3 muajve - OraInfo

Një gjë e pazakonshme ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Nuk është hera e parë që shohim një makinë të vozitë në krahun e kundërt të automjeteve. Një makinë është filmuar derisa lëvizë në...

Makina e cila vozitë në anën e kundërt në magjistralen Prishtinë – Podujevë

para 3 muajve - Infokusi

Nuk është hera e parë që shohim një makinë të vozitë në krahun e kundërt të automjeteve. Një makinë është filmuar derisa lëvizë në anën e kundërt të automjeteve në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Makina...

Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prizren. Në aksident janë të përfshirë dy vetura, ku njëri nga veturat është i Policise së Kosovës, kurse tjetra veturë me targa të huaja, përcjell Indeksonline....

Makina e cila vozitë në anën e kundërt në magjistralen Prishtinë – Podujevë

para 3 muajve - Bota Press

Nuk është hera e parë që shohim një makinë të vozitë në krahun e kundërt të automjeteve. Një makinë është filmuar derisa lëvizë në anën e kundërt të automjeteve në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Makina...

Shoferi vozitë veturën në krahun e kundërt në magjistralen Prishtinë- Podujevë

para 3 muajve - Periskopi

Nuk janë raste të ralla lëvizjet në kah të kundërt të automjeteve. Një veturë është filmuar teksa ka lëvizur në anën e kundërt të korsisë në magjistralen Prishtinë- Podujevë . Vetura ka lëvizur me një...

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Prishtinë-Podujevë. Në këtë aksident janë përfshirë një autobus dhe një kamionetë. Për fat të mirë nuk ka persona të lënduar, përpos dëmeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK