http://kariera.mk

Soreca: Presidenca Rumune dha rekomandime pozitive për Shqipërinë

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 korrik – Është mbajtur ceremonia e mbylljes së Presidencës Rumune në Këshillin e BE, ku morën pjesë ambasadori i Delegacionit të BE në Shqipëri, Luigi Soreca dhe ambasadori rumun në vendin...

Soreca: Presidenca rumune dha rekomandime pozitive për Shqipërinë

para 4 muajve - Medial

Është mbajtur ceremonia e mbylljes së presidencës rumune në Këshillin e BE. Në këtë ceremoni mori pjesë ambasadori i BE në Tiranë Luigi Soreca dhe ambasadori rumun në vendin tonë Mircea Perpelea. Soreca...

Soreca: Presidenca rumune dha rekomandime pozitive për Shqipërinë

para 4 muajve - Shekulli

Në Këshillin e BE, është mbajtur ceremonia e mbylljes së presidencës rumune. Ndërkaq, në këtë ceremoni, mori pjesë ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca dhe ambasadori rumun në vendin tonë Mircea Perpelea....

Soreca: Presidenca Rumune dha rekomandime pozitive për Shqipërinë

para 4 muajve - Top Channel

Është mbajtur ceremonia e mbylljes së Presidencës Rumune në Këshillin e BE, ku morën pjesë ambasadori i Delegacionit të BE në Shqipëri, Luigi Soreca dhe  ambasadori rumun në vendin tonë Mircea Perpelea....

Soreca: Presidenca Rumune dha rekomandime pozitive për Shqipërinë

para 4 muajve - Klan Kosova

Është mbajtur ceremonia e mbylljes së Presidencës Rumune në Këshillin e BE-së, ku morën pjesë ambasadori i Delegacionit të BE -së në Shqipëri, Luigi Soreca dhe ambasadori rumun në vendin tonë Mircea Perpelea....

Negociatat/ Ambasadori i BE flet hapur: Ja çfarë ka bërë Presidenca Rumune për Shqipërinë

para 4 muajve - Sot News

Sot është mbajtur ceremonia e mbylljes së Presidencës Rumune në Këshillin e BE, ku morën pjesë ambasadori i Delegacionit të BE në Shqipëri, Luigi Soreca dhe  ambasadori rumun në vendin tonë Mircea Perpelea....

Soreca: Presidenca rumune dha rekomandime pozitive për Shqipërinë

para 4 muajve - BalkanWeb

Është mbajtur ceremonia e mbylljes së presidencës rumune në Këshillin e BE. Në këtë ceremoni mori pjesë ambasadori i BE në Tiranë Luigi Soreca dhe ambasadori rumun në vendin tonë Mircea Perpelea. Soreca...

Soreca: Rekomandime pozitive nga Presidenca Rumune

para 4 muajve - Koha Jone

Ambasadori i BE-së në vendin tonë, Luigi Soreca tha se Presidenca Rumune ka bërë përpjekje të shumta në rajon, pavarësisht klimës së vështirë politike që është përballur. Pjesë e axhendës së saj, Presidenca...

Zgjerimi i BE-së, Soreca: Presidenca Rumune dha rekomandime pozitive për Shqipërinë

para 4 muajve - Lexo

Në ceremoninë përmbyllëse të Presidencës Rumune në Këshillin e BE, ambasadori Luigi Soreca ka vlerësuar punën e bërë përgjatë këtyre muajve, të cilat i cIlësoi si të vështira të Europën. Në fjalën e tij,...

Fundi i Presidencës rumune në BE, ceremoni në Tiranë: si punoi Bukureshti në 6 muaj

para 4 muajve - Te Sheshi

Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca, ka bërë një vlerësim të Presidencës rumune në mbyllje të saj, duke thënë se ajo bëri sa mundi në përkrahje të zgjerimit. Në një ceremoni me këtë rast në Tiranë,...

Soreca: Presidenca Rumune dha rekomandime pozitive për Shqipërinë

para 4 muajve - Arbresh

Është mbajtur ceremonia e mbylljes së Presidencës Rumune në Këshillin e BE, ku morën pjesë ambasadori i Delegacionit të BE në Shqipëri, Luigi Soreca dhe ambasadori rumun në vendin tonë Mircea Perpelea....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK