http://kariera.mk

Arrestohet 41 vjeçari i dyshuar për vrasje në tentativë, drogë e armë

para 3 muajve - Kallxo

Një 41 vjeçar i cili ishte në kërkim nga organet e rendit si i dyshuar për vrasje në tentativë, drogë dhe prodhim të armëve luftarake është arrestuar nga Policia e Shtetit në Skrapar. Policia njofton se...

U përplas me armë për trafik droge,skraparlliu kapet pas 4 vitesh

para 3 muajve - BalkanWeb

SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të...

Përplasja me armë për drogën që transportohej me mushka, pranga Fatri Ibros

para 3 muajve - Vizion Plus

Arrestohet në Skrapar një 41 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale. Fatri ibro, 41 vjeç, banues në fshatin Nikollarë kishte 4 vite që kërkohej si I akuzuar nga drejtësia për “Vrasje...

Përplasje me armë/ Arrestohet 41-vjeçari i shpallur në kërkim

para 3 muajve - Shekulli

Policia e Skraparit ka vënë në pranga një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për tentativë vrasje dhe trafik droge.  Uniformat blu arrestuan shtetasin me iniciale F.I., banues në Nikollarë. Ai dyshohet se...

“Luftë” plumbash për drogë, kapet pas 4 vitesh skraparliu

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit,...

Përplasje e fortë me armë në momenti që po transportonin drogën, kush është 41-vjeçari i shpallur në kërkim për tentativ vrasje

para 3 muajve - Sot News

Një 41-vjeçari është arrestuar në Skrapar, i akuzuar për trafik droge dhe tentativë vrasje. I ndaluari me inicialet F.I, banues në Nikollarrë të Skraparit ishte shpallur në kërkim nga policia. Njoftimi...

I akuzuar për narkotikë dhe tentativë vrasje, arrestohet 41 vjeçari

para 3 muajve - Albeu

Wshtë vënë në pranga një 41 vjeçar i shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh. Ky shtetas dyshohet se bashkë me dy vllezërit e tij po transportonin lëndë narkotike nga Skrapari në Përmet, ku...

Përmet/ Në kërkim për tentativë vrasje, arrestohet 41 vjeçari

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Eshtë arrestuar nga policia në Skrapar një 41 vjeçar i shpallur në kërkim për prodhim narkotikësh dhe tantativë vrasjeje. Ky shtetas dyshohet se bashkë me dy vllezërit e tij po transportonin lëndë narkotike...

Në kërkim nga policia, kapet 41 vjeçari. Emri

para 3 muajve - LajmiFundit

Eshtë arrestuar nga policia në Skrapar një 41 vjeçar i shpallur në kërkim për prodhim narkotikësh dhe tantativë vrasjeje. Ky shtetas dyshohet se bashkë me dy vllezërit e tij po transportonin lëndë narkotike...

Arrestohet trafikanti që kalonte drogë nga Liqeni i Shkodrës në Malin e Zi

para 3 muajve - Vizion Plus

Një 21 vjecar u arrestua nga policia e Shkodrës pasi ishte në kërkim për trafik të lëndëve narkotike. Sipas policisë, i riu, në bashkëpunim me një tjetër person, tentuan të trafikojnë një sasi lënde narkotike...

Tentoi të kalonte 97 kg marijuanë për në Mal të Zi, arrestohet 21 vjeçari në Shkodër

para 3 muajve - Top Channel

Nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër kanë arrestuar shtetasin E. H., 21 vjeç, banues në Koplik, Malësi e Madhe. Ky shtetas dyshohet se në bashkëpunim me një shtetas tjetër të shpallur...

Në kërkim për 97 kg trafik droge në Mal të Zi, pranga 21-vjeçarit

para 3 muajve - BalkanWeb

SHKODËR Policia e Shkodrës ka ndaluar një 21-vjeçar, pasi ishte në kërkim për trafik droge. Uniformat blu komunikojnë se është ndaluar E.H, banues në Koplik të Malësisë së Madhe. Ky shtetas, në vitin 2018...

I shpallur në kërkim për “Trafik narkotikësh”, arrestohet 21-vjeçari

para 3 muajve - Koha Jone

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër kanë arrestuar shtetasin E. H., 21 vjeç, banues në Koplik, Malësi e Madhe. Ky shtetas dyshohet se në bashkëpunim me një shtetas tjetër të shpallur në...

Tentoi të trafikojë marijuanë nëpërmjet Liqenit të Shkodrës, arrestohet 21-vjeçari

para 3 muajve - Shekulli

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 21-vjeçar të shpallur në kërkim për trafikim lëndësh narkotike. Sakaq, sipas policisë i riu me inicialet E.J., banues në Koplik, dyshohet se në bashkëpunim me një...

97 kg drogë dhe dhunë në familje/ I shumëkërkuari 21 vjeçar vihet në pranga (Zbardhen detajet)

para 3 muajve - Sot News

Një 21 vjeçar është arrestuar nga forcat e policisë pas një operacioni për kapjen e tij. Ai ishte shpallur në kërkim për trafik të lëndëve narkotike ndërkohë që akuzohej edhe për dhuën në familje. Dyshohet...

Tentoi të kalonte 97 kg drogë në Mal të Zi, arrestohet 21-vjeçari

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një 21-vjeçar i shpallur në kërkim për trafikim lëndësh narkotike është vënë në prangat e policisë. I riu me iniciale E. H., banues në Koplik, dyshohet se në bashkëpunim me një shtetas tjetër të shpallur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK