http://kariera.mk

Rama publikon videon, tregon kur do të përfundojë aeroporti i Kukësit me bileta ‘low cost’

para 4 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Facebook, për projektin e aeroportit të Kukësit, që është në proces ndërtimi. Sipas shefit të qeverisë, aeroporti do të përfundojë brenda...

Ja kur do të përfundojë aeroporti i Kukësit me bileta ‘low cost’ /Rama publikon videon

para 4 muajve - Infokusi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Facebook, për projektin e aeroportit të Kukësit, që është në proces ndërtimi. Sipas shefit të qeverisë, aeroporti do të përfundojë brenda...

Ja se kur do të përfundojë aeroporti i Kukësit me bileta  ‘low cost’ /Rama publikon videon

para 4 muajve - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Facebook, për projektin e aeroportit të Kukësit, që është në proces ndërtimit. Sipas shefit të qeverisë, aeroporti do të përfundojë brenda...

Rama publikon videon e aeroportit të Kukësit

para 4 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama publikoi mëngjesin e sotëm një video për projektin e aeroportit të Kukësit, që është në proces ndërtimi. Sipas Ramës, aeroporti do të përfundojë brenda vitit të ardhshëm. “MIRËMËNGJES...

Rama publikon projektin e terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit

para 4 muajve - Medial

TIRANË, 12 korrik/MEDIAL/ Punimet për ndërtimin e aeroportit të Kukësit po vijojnë me ritme të larta, ndërkohë që ky aeroport konsiderohet si potencial i jashtëzakonshëm për të gjithë ekonominë kombëtare....

Rama publikon pamjet nga aeroporti i Kukësit: Realizimi i projektit brenda vitit të ardhshëm

para 4 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke ndarë me miqtë e tij virtual projektin e terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit. Ndërtimi i aeroportit në qytetin verilindor ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK