http://kariera.mk

Nis në KPA seanca për Gentian Osmanin, Komisioneri Publik kërkon shkarkimin

para 3 muajve - Top Channel

Ka nisur në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit seanca e ankimimit për prokurorin Gentian Osmanin, i cili është edhe kandidat për Këshillin e Lartë të Prokurorisë. Osmani e kaloi procesin e vetting-ut në Komisionin...

Kaloi vettingun, ish-prokurori i çështjes Tahiri përballet me KPA

para 3 muajve - BalkanWeb

Gentian Osmanin ish-prokuror i cështjes Tahiri është sot para KPA. Osmani, njëherësh anëtar i KLP-së u konfirmua nga KPK por vendimi u ankimua më pas nga Komisioneri Publik, me pretendimin se nuk krijohet...

Çfarë do bëhet me Gentjan Osmanin?

para 3 muajve - Gazeta Tema

KPA vendosi të verifikoj të dhënat e një denoncimi ndaj prokurorit Gentjan Osmani, ndërsa pranoi provat që ky i fundit paraqiti në lidhje me pasurinë. Gjatë seancës Komisioneri Publik kërkoi shkarkimin...

Ish prokurori po përballet me KPA, pjesë e treshes që iu drejtuan Kuvendit për arrestimin e Tahirit

para 3 muajve - Sot News

Gentian Osmanin ish-prokuror i çështjes Tahiri është sot para KPA. Osmani, njëherësh anëtar i KLP-së u konfirmua nga KPK por vendimi u ankimua më pas nga Komisioneri Publik, me pretendimin se nuk krijohet...

Kaloi vettingun, ish-prokurori i çështjes Tahiri përballet me KPA

para 3 muajve - Medial

TIRANE Gentian Osmanin ish-prokuror i cështjes Tahiri është sot para KPA. Osmani, njëherësh anëtar i KLP-së u konfirmua nga KPK por vendimi u ankimua më pas nga Komisioneri Publik, me pretendimin se nuk...

Kaloi vetting-un, ish-prokuror i çështjes Tahiri del sot para KPA-së

para 3 muajve - Koha Jone

Gentian Osmani, ish-prokuror i cështjes Tahiri është sot para KPA. Osmani, njëherësh anëtar i KLP-së u konfirmua nga KPK por vendimi u ankimua më pas nga Komisioneri Publik, me pretendimin se nuk krijohet...

Çfarë do bëhet me Gentjan Osmanin?

para 3 muajve - Gazeta Tema

KPA vendosi të verifikoj të dhënat e një denoncimi ndaj prokurorit Gentjan Osmani, ndërsa pranoi provat që ky i fundit paraqiti në lidhje me pasurinë. Gjatë seancës Komisioneri Publik kërkoi shkarkimin...

“Nuk justifikoi pasurinë”/ Anëtari i KLP, Gentian Osmani përballë Kolegjit të Posaçëm të Aplelimit

para 3 muajve - Lexo

Kolegji i Posaçëm i Apelimit po shqyrton sot kërkesën e Komisionerit Publik për shkarkimin nga detyra të Gentian Osmanit. Ish-prokurori i Prokurorisë për Krime të Rënda dhe njëherësh anëtari i Këshillit...

Anëtari i KLP përballet sot me kërkesën e shkarkimit nga Komisioneri Publik (EMRI)

para 3 muajve - Sot News

Sot i zgjedhuri anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë do përballet në seancë me Komisionerin Publik, pasi ka kërkuar shkarkimin e tij nga detyra në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit. Gentian Osmani e...

Anëtari i KLP përballet sot me kërkesën e shkarkimit nga Komisioneri Publik, zbuloni arsyen pse (EMRI)

para 3 muajve - Sot News

Sot i zgjedhuri anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë do përballet në seancë me Komisionerin Publik, pasi ka kërkuar shkarkimin e tij nga detyra në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit. Gentian Osmani e...

Kaloi vettingun, ish-prokurori i çështjes Tahiri përballet me KPA

para 3 muajve - 24 ore

Gentian Osmanin ish-prokuror i cështjes Tahiri është sot para KPA. Osmani, njëherësh anëtar i KLP-së u konfirmua nga KPK por vendimi u ankimua më pas nga Komisioneri Publik, me pretendimin se nuk krijohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK