http://kariera.mk

“Padroni dhe argatët!”

para 4 muajve - Koha Jone

“Padroni dhe argatët!”. Kësisoj e ka komentuar sot ish-Kryeministri Sali Berisha këtë karikaturë politike të të mirënjohurit Bujar Kapexhiu. Karikatura e zgjedhur nga Berisha ilustron më së miri gjykimin...

Berisha: Padroni dhe argatët!

para 4 muajve - Koha Jone

“Padroni dhe argatët!”. Kështu e ka komentuar sot ish-Kryeministri Sali Berisha këtë karikaturë politike të të mirënjohurit Bujar Kapexhiu. Karikatura e zgjedhur nga Berisha ilustron më së miri gjykimin...

Berisha: Padroni dhe argatët!

para 4 muajve - Standard

Padroni dhe argatët!”. Kësisoj e ka komentuar sot ish-Kryeministri Sali Berisha këtë karikaturë politike të të mirënjohurit Bujar Kapexhiu. Karikatura e zgjedhur nga Berisha ilustron më së miri gjykimin...

Berisha: Padroni dhe argatët!

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

“Padroni dhe argatët!”. Kësisoj e ka komentuar sot ish-Kryeministri Sali Berisha këtë karikaturë politike të të mirënjohurit Bujar Kapexhiu. Karikatura e zgjedhur nga Berisha ilustron më së miri gjykimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK