http://kariera.mk

Bushati: Marrëveshje më të drejtë për detin me Greqinë

para 4 muajve - Medial

TIRANË, 12 Korrik /MEDIAL/ – Ish-ministri i Jashtë, Ditmir Bushati, e ka cilësuar “të vdekur” marrëveshjen e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë. Në një intervistë për emisionin “31 Minuta”, ish-ministri...

Bushati flet për “skenar ogurzi”: Marrëveshja e detit “e vdekur”!

para 4 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Jashtë, Ditmir Bushati, e ka cilësuar “të vdekur” marrëveshjen e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë. Në një intervistë për emisionin “31 Minuta”, ish-ministri Bushati është shprehur se të...

INTERVISTA/ Bushati: Skenar ogurzi nëse Greqia do çonte marrëveshjen e rrëzuar të “Detit” në Parlament, procesi shkonte në pikën e vdekjes

para 4 muajve - Gazeta Tema

Greqia zhvilloi te dielën zgjedhjet e parakohshme, një proces qe prodhoi ndryshim pushteti. Ndërrimi i qeverive dhe ardhja e qendrës se djathte ne pushtet ndodh ne një situate delikate për Greqinë ne raport...

Bushati flet për “skenar ogurzi”: Marrëveshja e detit “e vdekur”!

para 4 muajve - Koha Jone

Ish-ministri i Jashtëm, e ka cilësuar “të vdekur” marrëveshjen e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë. Në një intervistë për emisionin “31 Minuta”, ish-ministri Bushati është shprehur se të dyja palët synuan...

INTERVISTA/ Bushati: Skenar ogurzi nëse Greqia do çonte marrëveshjen e rrëzuar të “Detit” në Parlament, procesi shkonte në pikën e vdekjes

para 4 muajve - Lexo

Greqia zhvilloi te dielën zgjedhjet e parakohshme, një proces qe prodhoi ndryshim pushteti. Ndërrimi i qeverive dhe ardhja e qendrës se djathte ne pushtet ndodh ne një situate delikate për Greqinë ne raport...

“Ky do të ishte një skenar ogurzi”, Bushati zbulon se çfarë ndodhi me marrëveshjen me Greqinë

para 4 muajve - Sot News

Pak ditë më parë në Poznan të Polonisë u zhvillua samiti i radhës i vendeve të Ballkanit Perëndimor, vijimësi e procesit të Berlinit. Shqipëria nuk përfitoi asnjë fond nga ky Samit, ndryshe nga vendet...

Ish-ministri i Jashtëm godet Ramën/ Pse Procesi i Berlinit u zhvendos nga Tirana në …

para 4 muajve - Koha Jone

Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, në një intervistë për emisionin ’31 minuta’ në RTSH, analizoi edhe Procesin e Berlinit. Sipas tij, politikisht ky ishte një proces që do kishte në qendër dy akse,...

Ish-ministri i Jashtëm godet Ramën: Pse Procesi i Berlinit u zhvendos nga Tirana dhe Beogradi…

para 4 muajve - Standard

Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, në një intervistë për emisionin ’31 minuta’ në RTSH, analizoi edhe Procesin e Berlinit. Sipas tij, politikisht ky ishte një proces që do kishte në qendër dy akse,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK