http://kariera.mk

Pjerin Ndreu sfidon kundërshtarët politikë: Hapini të gjitha kutitë

para 4 muajve - BalkanWeb

Kryebashkiaku i ri i PS në Lezhë, i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka reaguar pas hapjes së kutive të 11 qendrave votimit në këtë bashki nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ndreu shkruan...

Përfundon rinumërimi për Lezhën, 4 vota më shumë Pjerin Ndreun

para 4 muajve - Top Channel

Ka përfunduar numërimi i 11 qendrave të votimit në KQZ për bashkinë e Lezhës. Pas numërimit rezultojnë vetëm 4 vota më shumë për Pjerin Ndreun. Ndërkohë anëtari i KQZ, Bledar Skënderaj tha se është bërë...

Rinumërohen 11 kutitë e Lezhës, parregullsi në 2 prej tyre

para 4 muajve - Shekulli

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rinumëroi sot 11 kuti votimi të bashkisë së Lezhës. Por hapja e kutive nuk ka mundur t’i sigurojë më shumë se 4 vota plus Eduard Ndocajt, i cili kandidoi përballë Pjerin...

Përfundon rinumërimi në Lezhë, Zguri: Më shumë vota se numri i zgjedhësve

para 4 muajve - Opinion

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përfunduar rinumërimin e 11 kutive të votimit në Qarkun e Lezhës pas ankimit të bërë nga Partia Kombëtare Konservatore Albania, sipas së cilës në 30 Qershor kandidatit...

Rinumërohen 11 kuti të Lezhës, “Kaubojsi” rikuperon 4 vota

para 4 muajve - Medial

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve rinumëroi këtë të premte 11 kuti nga qëndra votimi në bashkinë e Lezhës pas ankesës së kandidatit Eduart Ndocaj. Ky i fundit pretendonte se në kuti kishte më shumë vota sesa...

Rinumërohen 11 kuti të Lezhës, “Kaubojsi” rikuperon 4 vota

para 4 muajve - Vizion Plus

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve rinumëroi këtë të premte 11 kuti nga qëndra votimi në bashkinë e Lezhës pas ankesës së kandidatit Eduart Ndocaj. Ky i fundit pretendonte se në kuti kishte më shumë vota sesa...

Përfundon rinumërimi i kutive të Lezhës në KQZ, mësoni si ndryshoi rezultati mes Ndocajt dhe Pjerin Ndreut

para 4 muajve - Sot News

Ka përfunduar rinumërimi i votave për 11 kuti të Lezhës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.Nga ky rezultati i ri mësohet se Eduart Ndocaj, i cili bëri edhe ankimimin, në njërën nga kutitë e rinumëruara...

Del rezultati, sa vota iu vodhën Kaubojsit në Lezhë

para 4 muajve - Albeu

Ditën e sotme, Me miratimin e Komisionit Qëndror te Zgjedhjeve ka filluar rinumërimi i votave të zgjedhjeve të 30 Qershorit në Lezhë. KQZ mori në konsideratë ankimimin e Eduard Ndocajt . PAk minuta më...

Votat e Lezhës/ Nis hapja e kutive të 11 QV

para 4 muajve - Top Channel

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur ditën e sotme hapjen e kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës. Në mbledhjen e djeshme, KQZ miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore Albania...

Përfundon rimunërimi i kutive të Lezhës në KQZ, nuk keni për ta besuar sa vota i ka marrë Ndocaj-Pjerin Ndreut

para 4 muajve - Sot News

Ka përfunduar rinumërimi i votave për 11 kuti të Lezhës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.Nga ky rezultati i ri mësohet se Eduart Ndocaj, i cili bëri edhe ankimimin, në njërën nga kutitë e rinumëruara...

Kristaq Kume i përgjigjet Fatos Klosit: E mbrojta nga sulmi në zyrë, donin të bënin Zani Çaushin deputet

para 4 muajve - Gazeta Tema

Ish-kryetari i KQZ-së në 1997, Kristaq Kume, kur në vend u zhvilluan zgjedhjet e jashtëzakonshme, i përgjigjet Fatos Klosit duke thënë se nuk ka kërkuar asnjëherë pasaportë diplomatike për familjen e tij. Në një intervistë për

Nis rinumërimi i votave të 11 kutive në Lezhë

para 4 muajve - Koha Jone

Në KQZ ka nisur rinumërimi i votave në bashkinë e Lezhës. Janë 11 kuti votimi, fletët e votimit të cilave do të kalojnë edhe njëherë nëpër duar. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt,...

KQZ s’i jep opozitës materialet zgjedhore, akses vetëm tek filmimet

para 4 muajve - Vizion Plus

Komisioni qendror i zgjedhjeve nuk do t’i japë partisë demokratike materialet zgjedhore. Njësoj sic veproi KQZ gjate qeverisjes se Berishës, me kërkesën e PS, pas zgjedhjeve te vitit 2009, edhe ketë here,...

Kundërshtohet rezultati i zgjedhjeve/ KQZ nis menjëherë rinumërimin e votave në 11 qendrat e votimit (Kush janë kandidatët përballë njëri-tjetrit)

para 4 muajve - Sot News

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur të hapë 11 kutitë e votimit, pjesë e qarkut të Lezhës. Ky vendim erdhi pas kërkesës së Partisë Konservatore Albania e cila kërkoi rinumërimin dhe rivlerësimin...

E FUNDIT/ Patozi padit KQZ: Rezultatet e 30 Qerrshorit të pavlefshme

para 4 muajve - Albeu

Bindja Demokratike ka ngritur sot një padi kundrejt Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve përsa i përket rezulatit të zgjedhjeve të 30 Qershorit . BD ka kërkuar të pavlefshme rezulatet e Kurbinit, në 76 qëndrat...

E para pas 30 qershorit, Bindja Demokratike bën lëvizjen e papritur ndaj KQZ-së

para 4 muajve - Sot News

Partia e krijuar së fundmi, Bindja Demokratike padit Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.Shkak janë bërë zgjedhjet e 30 qershorit. BD kërkon pavlefshmërinë në 76 Qendrat e Votimit të Kurbinit. Përfaqësuesit...

Hapja e kutive, ekspertët: Kërkesat e opozitës legjitime

para 4 muajve - Shekulli

Ligji për të drejtën e informimit e vë në presion KQZ-në për të dërguar materialet zgjedhore në zyrat e PD-së. Kume: Rezultatet dhe procesverbalet e kutive nuk përbëjnë sekret hetimor. KQZ mund të pranojë...

Një kaubojs për të pastruar zgjedhjet

para 4 muajve - Respublica

Ashtu siç ishte paralajmëruar Komisioni Qendror i Zgjedhjeve përfundoi rinumërimin e kutive per 11 qendra zgjedhore ne Lezhe, bazuar ne kerkesen e Partise Konservatore Albania, te ish-deputeit Eduard Ndocaj,...

KQZ pranon hapjen e kutive, fillon sot rinumërimi në Lezhë

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 korrik – Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkuroi...

KQZ bën rinumërimin, cfarë u gjet në kutitë e 11 qendrave të votimit në Lezhë

para 4 muajve - LajmiFundit

KQZ ka nisur rinumërimin e votave në bashkinë e Lezhës dhe pas kontrollit ka.konfirmuar se rezultati i shpallur me heret eshte i rregullt. Kanë qebe 11 kuti votimi, fletët e votimit të cilave kaluan edhe...

KQZ hap 11 kuti në Lezhë pas kërkesës së Eduard Ndocajt

para 4 muajve - Vizion Plus

Komisioni qendror i zgjedhjeve ka vendosur te hape kete te premte 11 kuti ne bashkine e Lezhes. Edhe pse refuzoi 41 kerkesat per hapje kutish te partise se Astrit Patozit KQZ ka pranuar ankimin e Eduard...

30 qershori/ KQZ hap sot kutitë në 11 QV në Lezhë, pritet rinumërimi

para 4 muajve - BalkanWeb

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të hapë ditën e sotme kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës. Në mbledhjen e djeshme, KQZ miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore Albania...

30 qershori/ KQZ hap kutitë në 11 QV në Lezhë, nis rinumërimi

para 4 muajve - Koha Jone

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të hapë ditën e sotme kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës. Në mbledhjen e djeshme, KQZ miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore Albania...

‘Hap kutitë ose largohu’/ Ishte koha kur Rama ‘nuk bënte asnjë hap pas’

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Edi Rama me atë që opozita po e quan si organizata socialiste e KQZ ka rrefuzuar të hapi kutitë e votimeve të 30 qershorit, sipas një kërkese të Bindjes Demokratike. KQZ po organizon një farsë brenda farësës...

Patozi padit KQZ: Rezultatet e 30 Qershorit të pavlefshme

para 4 muajve - LajmiFundit

Bindja Demokratike ka ngritur sot një padi kundrejt Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve përsa i përket rezulatit të zgjedhjeve të 30 Qershorit. BD ka kërkuar të pavlefshme rezulatet e Kurbinit, në 76 qëndrat...

KQZ pranon hapjen e kutive, fillon sot rinumërimi në Lezhë

para 4 muajve - Albeu

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhë s. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkuroi përballë Pjerin...

KQZ hap sot kutitë e votimit në Lezhë

para 4 muajve - Opinion

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve hap këtë të premte 11 kuti votimi në Qarkun e Lezhës pas ankimit të bërë nga Partia Kombëtare Konservatore Albania, sipas së cilës në 30 Qershor kandidatit Eduart Ndocaj...

30 qershori/KQZ hap sot kutitë në 11 qendra votimi në Lezhë, pritet rinumërimi

para 4 muajve - Blitz

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të hapë ditën e sotme kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës. Në mbledhjen e ditës së djeshme, KQZ miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore...

Sot rinumërohen votat e 11 kutive në Lezhë

para 4 muajve - Arbresh

KQZ ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkuroi përballë Pjerin Ndreut në Lezhë, pavarësisht...

KQZ hap sot kutitë në 11 QV në Lezhë, pritet rinumërimi

para 4 muajve - LajmiFundit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të hapë ditën e sotme kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës. Në mbledhjen e djeshme, KQZ miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore Albania...

30 qershori/ KQZ hap sot kutitë në 11 QV në Lezhë

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

itën e sotme Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të hapë kutitë e votimit në 11 qendra votimi në Bashkinë e Lezhës. Në mbledhjen e djeshme, KQZ miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore Albania për...

​Sot rinumërohen votat e 11 kutive në Lezhë

para 4 muajve - Periskopi

KQZ në Shqipëri ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkuroi përballë Pjerin Ndreut në Lezhë,...

Sot rinumërohen 11 kuti të votimit në Lezhë

para 4 muajve - Illyria

Tiranë, 12 korrik 2019 – Sot do të hapen 11 kuti të votimit për Bashkinë e Lezhës. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve e miratoi kërkesën ankimore të Partisë Konservatore “Albania”, e cila pretendon se në këto...

Sot rinumërohen votat e 11 kutive në Lezhë

para 4 muajve - KosovaPress

Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkuroi përballë Pjerin Ndreut në Lezhë, pavarësisht se për 3 ditë me radhë rrëzuan ankesat e Bindjes Demokratike për hapje kutish....

Hapja e kutive në Lezhë/ Ivi Kaso: Proces farsë për t’u hedhur hi syve të njerëzve

para 4 muajve - Medial

Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso e ka cilësuar si një “marifet” vendimin e KQZ për hapjen e kutive në Bashkinë e Lezhës. Në një postim në “Facebook”, Ivi Kaso shprehet se KQZ do të hapë...

Përplasja/ Ndocaj: Hapja e kutive në Lezhë do nxjerrë manipulimin e zgjedhjeve. Ndreu: Votimi model!

para 4 muajve - Standard

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë...

Votat e Lezhës/ “Kaubojsi” debaton ashpër me Pjerin Ndreun

para 4 muajve - BalkanWeb

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste kanë deklaruar në një linjë telefonike në emisionin “Open” se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të...

Votat e Lezhës/ Pjerin Ndreu dhe Eduart Ndocaj përplasen në Open

para 4 muajve - Top Channel

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë...

“Më ka kërcënuar”, Pjerin Ndreu sherr me Eduart Ndocajn, paralajmërohen skandale të rënda

para 4 muajve - Sot News

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë...

Hapja e 11 kutive, Ivi Kaso: Për t’u hedhur hi syve njerëzve

para 4 muajve - BalkanWeb

Këshilltari ligjor i PD Ivi Kaso me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se vendimi i KQZ për të hapur 11 kuti votimi në Lezhë bëhet thjesht për t’u hedhur hi syve shqiptarëve. Kaso thotë se PS ndihet...

KQZ hap kutitë e votimit në Lezhë

para 4 muajve - Klan Kosova

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi të hapë 11 kuti votimi në Qarkun e Lezhës pas ankimit të bërë nga Partia Kombëtare Konservatore Albania, sipas së cilës në 30 Qershor kandidatit Eduart Ndocaj i janë...

Hapja e kutive në Lezhë/ Ivi Kaso: Proces farsë për t’u hedhur hi syve të njerëzve

para 4 muajve - Vizion Plus

Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso e ka cilësuar si një “marifet” vendimin e KQZ për hapjen e kutive në Bashkinë e Lezhës. Në një postim në “Facebook”, Ivi Kaso shprehet se KQZ do të hapë...

“Skemë farsë dorëzimi të kontrolluar”, reagon PD pas vendimit të KQZ për të hapur kutitë në Lezhë: Sa për t’u hedhur hi syve njerëzve!

para 4 muajve - Sot News

Sekretari për Çështjet Zgjedhore të PD-së, Ivi Kaso flet për planin e Partisë Socialiste për të mbuluar manipulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Në një status në profilin tij në Facebook, Kaso pyet se...

Hapja e 11 kutive për Bashkinë Lezhë, Kaso: Proces farsë, për t’u hedhur hi syve njerëzve

para 4 muajve - Koha Jone

Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso ka reaguar lidhur me vendimin e KQZ-së që nesër, në vijim të një kërkese ankimore për Bashkinë Lezhë, të hapë dhe të kontrollojë rregullshmërinë e procesit...

KQZ do të hapë 11 kuti në Bashkinë e Lezhës

para 4 muajve - RTV 21

KQZ pranon kërkesën e Ndocajt KQZ ka vendosur të hapë të premten kutitë e 11 qendrave të votimit në Bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS-së në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkurroi...

“Kaubojsi ia fut Astrit Patozit, arrin të hapë kutitë e Lezhës”

para 4 muajve - Standard

Atë që nuk e bëri dot Bindja Demokratike për të gjithë Shqipërinë ia doli ta bëjë “kaubojsi” Eduart Ndocaj për zonën e tij në Lezhe. Sot KQZ ka vendosur të hap 11 kuti të këtij qyteti me argumentin se...

Astrit Patozi merr vendimin e rëndësishëm dhe paralajmëron ‘live’ Ramën

para 4 muajve - Sot News

Astrit Patozi, koordinatori i partisë “Bindja Demokratike” duke ndarë opinionin e tij në lidhje me procesin zgjedhor tha se “Bindja Demokratike” ka të dhëna për deformim të votës, ai gjithashtu tha se...

‘Rezultati nuk ka vlerë për ne’, Astrit Patozi nuk përmbahet: Qofshin të fundit zgjedhje!

para 4 muajve - Sot News

Kordinatori i Bindjes Demokratike Astrit Patozi shprehet i revoltuar për rezultatin dhe parregullsitë e zgjedhjeve të 30 qershorit. I ftuari i 'Mbrëmje ABC' me gazetaren Mirela Milori, Patozi tha se ankimimi...

KQZ miraton tabelat e rezultateve, Veliaj rikonfirmohet kryebashkiak i Tiranës

para 4 muajve - Lexo

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi tabelat e rezultateve duke shpallur fituesit për kryetar bashkie në Tiranë e Shkodër, Erion Veliajn dhe Valdrin Pjetrin. KQZ vendosi të miratojë Tabelën Përmbledhëse...

Do të hapen kutitë e Lezhës/ KQZ e miraton kërkesën për 11 qendra votimi

para 4 muajve - Top Channel

Paraditen e së premtes Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të marrë pamjen e një KZAZ pasi në ambientet e tij do te happen dhe numërohen kutitë e 11 qendrave te votimit të Lezhës. Socialistët në kohezion...

Vendimi për hapjen e 11 kutive nga KQZ, PD: Proces farsë për t’u hedhur hi syve njerëzve

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të KQZ-së për të hapur 11 kuti për zgjedhjet në Bashkinë Lezhë. Ivi Kaso në emër të PD-së, shkruan se ky është një marifet i ri që po bëhet për zgjedhjet e 30...

Hapja e kutive në Lezhë, PD zbulon prapaskenën e vendimit të KQZ

para 4 muajve - LajmiFundit

Nën shembullin e ndritur të “marifetit” me Idajet Beqirin, KQZ ka vendosur që nesër, në vijim të një kërkese ankimore për Bashkinë Lezhë, të hapë dhe të kontrollojë rregullshmërinë e procesit të 30 Qershorit...

Pretendon se i kanë vjedhur votat, KQZ merr në shqyrtim ankesën e Ndocajt

para 4 muajve - Sot News

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është mbledhur sërish ditën e sotme ku në rendin e ditës ka dy kërkesa ankimore që janë paraqitur nga partia Kombëtare Konservatore Albania dhe kërkesa ankimore paraqitur...

KQZ pranon kërkesën e Ndocajt, hapen 11 kuti në Bashkinë e Lezhës

para 4 muajve - Shekulli

KQZ pranoi të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur...

Mospërputhje të shifrave, KQZ do të hapë 11 kuti në Bashkinë e Lezhës

para 4 muajve - Opinion

KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur...

KQZ merr vendimin e papritur, vendos të hap kutitë e 11 qendrave të votimit

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur...

Celibashi: Kërkesa për materialet zgjedhore, legjitime

para 4 muajve - Koha Jone

Ish-kryetari i KQZ-së, Ilirjan Celibashi nuk mendon se komisioni mund ta refuzojë kërkesën e opozitës për dorëzimin e materialeve zgjedhore të 30 Qershorit. Partia Demokratike nuk është subjekt garues...

KQZ pranon kërkesën e Ndocajt: Do të hapen 11 kuti votimi në Lezhë

para 4 muajve - LajmiFundit

KQZ ka vendosur të hapë të premten kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkurroi përballë Pjetin Ndreut në Lezhë,...

KQZ pranon të hapë 11 kuti votimi në Lezhë

para 4 muajve - Arbresh

KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur...

KQZ rrëzon 14 ankimimet e Bindjes Demokratike

para 4 muajve - Opinion

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar sot 14 kërkesat ankimore të Bindjes Demokraitke për procesin e 30 qershorit. Vendimet u morën me argumentin se Bindja Demokratike nuk ka sjellë prova të mjaftueshme...

“Bindja” do të shkojë në Gjykatë/ KQZ i rrezikoi të gjitha ankesat për zgjedhjet

para 4 muajve - Top Channel

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shqyrtoi sot 14 kërkesat e fundit ankimore të Bindjes Demokratike për 30 qershorin, por asnjëra prej tyre nuk u miratua. Vendimet e KQZ u morën me argumentin se Bindja Demokratike...

KQZ rrëzon ankesat për zgjedhjet: Nuk ka prova që provojnë manipulim të rezultatit

para 4 muajve - Ina

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar 37 kërkesa ankimore të Bindjes Demokratike, e cila kërkonte shpalljen të pavlefshëm të procesit zgjedhor. Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Fabian Topollaj në...

KQZ rrëzon ankesat për zgjedhjet: Nuk ka prova që provojnë manipulim të rezultatit

para 4 muajve - Klan Kosova

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar 37 kërkesa ankimore të Bindjes Demokratike, e cila kërkonte shpalljen të pavlefshëm të procesit zgjedhor. Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Fabian Topollaj në...

A është e mundur hapja e materialeve zgjedhore? Ish-kreu i KQZ flet për lëvizjet e bujshme të Ilir Metës: Ka edhe një zgjidhje tjetër

para 4 muajve - Sot News

Ish-kreu i KQZ Ilirjan Celibashi ndau opinionin e tij në lidhje me situatën aktuale politike. Sipas Celibashit, KQZ ka qenë konform ligjit në vendimet e saj, në lidhje me dekretin e presidentit Meta, për...

Shqipëri, KQZ-ja rrëzon ankesat për zgjedhjet, nuk ka prova për manipulime

para 4 muajve - Lajm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Shqipëri ka rrëzuar 37 kërkesa ankimore të Bindjes Demokratike, e cila kërkonte shpalljen të pavlefshëm të procesit zgjedhor. Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Fabian...

Kërkesa e PD për hapjen e kutive, Kaso: S’ka analogji me vitin 2009. Kërkesa jonë, legjitime

para 4 muajve - Koha Jone

Një dekadë pasi Edi Rama, atëherë në opozitë, i kërkonte Sali Berishës “hap kutitë ose largohu”, janë demokratët që kërkojnë hapjen e materialeve zgjedhore për të faktuar se zgjedhjet u manipuluan. Përballë...

KQZ rrëzon ankimet: S`ka prova për manipulime në zgjedhjet e 30 qershorit

para 4 muajve - LajmiFundit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur rrëzimin e 37 kërkesave ankimore të Bindjes Demokratike, e cila kërkonte shpalljen të pavlefshëm të procesit zgjedhor. Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Fabian...

KQZ rrëzon ankesat për zgjedhjet/ Nuk ka prova që provojnë manipulim të rezultatit

para 4 muajve - Top Channel

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar 37 kërkesa ankimore të Bindjes Demokratike, e cila kërkonte shpalljen të pavlefshëm të procesit zgjedhor. Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Fabian Topollaj në...

Shqipëri, KQZ-ja rrëzon ankesat për zgjedhjet, nuk ka prova për manipulime

para 4 muajve - Alsat-M

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Shqipëri ka rrëzuar 37 kërkesa ankimore të Bindjes Demokratike, e cila kërkonte shpalljen të pavlefshëm të procesit zgjedhor. Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Fabian...

PD: S’ka analogji me vitin 2009, kur dogjëm kutitë që kërkonte Rama të hapeshin. Kërkesa jonë, legjitime

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një dekadë pasi Edi Rama, atëherë në opozitë, i kërkonte Sali Berishës “hap kutitë ose largohu”, janë demokratët që kërkojnë hapjen e materialeve zgjedhore për të faktuar se zgjedhjet u manipuluan. Përballë...

Pavlefshmëria e zgjedhjeve në 11 bashki, KQZ merr vendimin e rëndësishëm për Astrit Patozin

para 4 muajve - Sot News

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve rrëzon kërkesën e Partisë Bindja Demokratike për shpalljen të pavlefshëm të rezultatit të zgjedhjeve në 11 bashki. KQZ njofton se me 4 vota pro dhe një kundër janë lënë në...

Shqipëri, KQZ-ja rrëzon ankesat për zgjedhjet, nuk ka prova për manipulime

para 4 muajve - AlbPortali

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Shqipëri ka rrëzuar 37 kërkesa ankimore të Bindjes Demokratike, e cila kërkonte shpalljen të pavlefshëm të procesit zgjedhor. Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Fabian...

Shqipëri, KQZ-ja rrëzon ankesat për zgjedhjet, nuk ka prova për manipulime

para 4 muajve - Fakti Ditor

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Shqipëri ka rrëzuar 37 kërkesa ankimore të Bindjes Demokratike, e cila kërkonte shpalljen të pavlefshëm të procesit zgjedhor. Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Fabian...

KQZ nuk pranon kërkesën e “Bindjes” për hapjen e kutive të votimit

para 4 muajve - Medial

Me 4 vota kunder Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rrezoi Bindjen Demokratike e cila kerkoi hapjen e kutive te votimit ne 41 bashki te vendit. Perfaqesuesi ligjor I partise Bindja Demokratike Fabian Topollaj...

KQZ nuk pranon kërkesën e “Bindjes” për hapjen e kutive të votimit

para 4 muajve - Vizion Plus

Me 4 vota kunder Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rrezoi Bindjen Demokratike e cila kerkoi hapjen e kutive te votimit ne 41 bashki te vendit. Perfaqesuesi ligjor I partise Bindja Demokratike Fabian Topollaj...

Krasniqi: Të hapen të gjitha materialet, edhe të zgjedhjeve të shkuara…

para 4 muajve - Standard

Analisti Afrim Krasniqi, i ftuar në ”A2 Cnn”, foli për kërkesën e bërë nga partitë e opozitës në KQZ që t’iu verë në dispozicion materialet zgjedhore, bazuar në Kodin e Procedurës Administrative dhe Ligjit...

Krasniqi: Të hapen të gjitha materialet, edhe të zgjedhjeve të shkuara

para 4 muajve - Koha Jone

Analisti Afrim Krasniqi, i ftuar në ”A2 Cnn”, foli për kërkesën e bërë nga partitë e opozitës në KQZ që t’iu verë në dispozicion materialet zgjedhore, bazuar në Kodin e Procedurës Administrative dhe Ligjit...

Ademi i drejtohet KQZ: Na jepni materialet zgjedhore…

para 4 muajve - Standard

Pas partive opozitare, edhe kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi i është drejtuar me një kërkesë KQZ-së, ku i kërkon t’i vërë në dispozicion materialet zgjedhore të 30 qershorit për qarkun e...

Kryebashkiakja e Shkodrës i kërkon KQZ-së materialet zgjedhore të 30 qershorit

para 4 muajve - Shekulli

Pas partive opozitare, kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi i është drejtuar me një kërkesë KQZ, ku i kërkon t’i vërë në dispozicion materialet zgjedhore të 30 qershorit për qarkun e Shkodrës....

Një ditë pas kërkesës së PD-së për KQZ-në, vjen lëvizja e papritur e Voltana Ademit për Shkodrën

para 4 muajve - Sot News

Pas kërkesës së Partisë Demokratike ditën e djeshme ku i kërkonte KQZ-së materialet e 30 qershorit, sot ka qenë  radha e Voltana Ademit, por vetëm për Shkodrën. Në një letër drejtuar KQZ, Ademi shprehet...

Ademi i kërkon KQZ-së materialet zgjedhore të 30 qershorit për Shkodrën

para 4 muajve - Koha Jone

Pas partive opozitare, edhe kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi i është drejtuar me një kërkesë KQZ, ku i kërkon ti vërë në dispozicion materialet zgjedhore të 30 qershorit për qarkun e Shkodrës....

Ademi e ndarë nga PD-ja, i kërkon si ‘qytetare’ KQZ-së materialet e 30 qershorit vetëm për Shkodrën

para 4 muajve - Lexo

Atë që PD-ja bëri dje me kërkesën e saj në KQZ ku i kërkonte materialet e 30 Qershorit, sot e ribën Voltana Ademi, por më të specifikuar vetëm për Shkodrën. Në një letër drejtuar KQZ, Ademi shprehet se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK