http://kariera.mk

Murrizi ia numëron 'një më një' presidentit çfarë ka bërë në 2001: Ilir Meta nuk është “hero”, por një hajdut, vrasës dhe i ka bërë gjithë të zezat PD

para 4 muajve - Sot News

Deputeti Myslim Murrizi ka bërë një koment të gjatë për presidentin Ilir Meta, që sipas tij po i bëjnë gjyqin në godinën e 'ish komitetit qendror', duke iu referuar Presidencës. Murrizi përpos situatës...

Ish- anëtari i Këshillit Kombëtar të PD zbulon “rrënjën” e krizës: Qeveria, opozita e presidenti janë bërë qesharake duke shpallur fitoren për një betejë të pabërë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri ka komentuar krizën politike që po kalon vendi. Në një postim në rrjetet sociale, Kulluri e ka cilësuar krizën, si një teater absurd, që po luhet...

Murrizi sulme të forta presidentit:Ilir Meta nuk është “hero”, por një hajdut, vrasës dhe i ka bërë gjithë të zezat PD

para 4 muajve - Sot News

Deputeti Myslim Murrizi ka bërë një koment të gjatë për presidentin Ilir Meta, që sipas tij po i bëjnë gjyqin në godinën e 'ish komitetit qendror', duke iu referuar Presidencës. Murrizi përpos situatës...

Myslim Murrizi: Meta nuk është “hero” dhe shpëtimtar i demokracisë e demokratëve, ai është një hajdut, vrasës dhe i ka bërë gjithë të zezat PD

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Myslim Murrizi Nuk kam patur kurre ndermend te shkruaj apo te perfshihem ne njeren ane apo anen tjeter, mes luftes per pushtet e per qindra miliona euro qe ka kapur politiken Shqiptare prej 25 vitesh....

Myslim Murrizi: Meta nuk është “hero” dhe shpëtimtar i demokracisë e demokratëve, ai është një hajdut, vrasës dhe i ka bërë gjithë të zezat PD

para 4 muajve - Lexo

Nuk kam patur kurre ndermend te shkruaj apo te perfshihem ne njeren ane apo anen tjeter, mes luftes per pushtet e per qindra miliona euro qe ka kapur politiken Shqiptare prej 25 vitesh. Aq me shume ne...

Horoskopi ditor, e premte 12 korrik 2019

para 4 muajve - Iliria News

Dashi Do kerkoni me ngulm gjate kesaj dite me shume liri ne jeten ne cift, por do e kuptoni se ne fakt nuk eshte ajo qe iu leverdis me shume. Nga pasditja do beni me shum leshime per te ruajtur nje klime...

Murrizi publikon videon e mitingut të Berishës në ’97 mes plumbave: Ku ishit ju bij kopilash komunistë, ti Paloka, Spaho, Gjata, Alibeaj, Kadilli. Fërkonit duart se po rrëzohej “maloku” nga froni, qenër të pështirë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Deputeti Myslim Murrizi ka postuar ditën e sotme në Facebook një video, ku rikthen edhe njëherë në vëmendjen mitingun e Berishës në Lushnje në vitin 1997. Në një situatë lufte, Murrizi pyet se ku ishin...

Murrizi publikon pamjet e rënda të mitingut të Sali Berishës: Ku ishit ju bij kopilash komunistë. Ju që lehni si qen të pështirë nëpër studio. Ti Paloka, Spaho, Gjata, Alibeaj, Kadilli

para 4 muajve - Sot News

Deputeti Myslim Murrizi ka postuar ditën e sotme në Facebook një video, ku rikthen edhe njëherë në vëmendjen mitingun e Berishës në Lushnje në vitin 1997. Në një situatë lufte, Murrizi pyet se ku ishin...

Murrizi publikon videon e mitingut të Berishës në ’97 mes plumbave: Ku ishit ju bij kopilash komunistë, ti Paloka, Spaho, Gjata, Alibeaj. Qenër të pështirë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Deputeti Myslim Murrizi ka postuar ditën e sotme në Facebook një video, ku rikthen edhe njëherë në vëmendjen mitingun e Berishës në Lushnje në vitin 1997. Në një situatë lufte, Murrizi pyet se ku ishin...

Deputeti publikon videon: Mitingu i Berishës në ’97 mes plumbave

para 4 muajve - BalkanWeb

Deputeti Myslim Murrizi ka postuar ditën e sotme në Facebook një video, ku rikthen edhe njëherë në vëmendjen mitingun e Berishës në Lushnje në vitin 1997. Në një situatë lufte, Murrizi pyet se ku ishin...

Koment drejtuar publikut shqiptar. Për dijeni: zotit Llesh Buongiorno

para 4 muajve - Koha Jone

Nga Ylli Dylgjeri Koment Drejtuar: Publikut shqiptar Per dijeni: zotit Llesh Bungiorno Zyra e EUROPOL- it e hapur sot ne Tirane, prane DP te Policise se Shtetit nuk është nje risi, e aq më shumë integrim...

Koment drejtuar publikut shqiptar. Për dijeni: zotit Llesh Bungiorno

para 4 muajve - Koha Jone

Nga Ylli Dylgjeri Koment Drejtuar: Publikut shqiptar Per dijeni: zotit Llesh Bungiorno Zyra e EUROPOL- it e hapur sot ne Tirane, prane DP te Policise se Shtetit nuk është nje risi, e aq më shumë integrim...

Koment drejtuar publikut shqiptar. Për dijeni: zotit Llesh Buongiorno

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Ylli Dylgjeri Koment Drejtuar: Publikut shqiptar Per dijeni: zotit Llesh Bungiorno Zyra e EUROPOL- it e hapur sot ne Tirane, prane DP te Policise se Shtetit nuk është nje risi, e aq më shumë integrim...

4 gabme që nuk duhet t' bëni në palestë

para 4 muajve - Albeu

1. Te bëni shume aktivitet aerobik Te qëndroni për një kohe te gjate ne roulant nuk shërben për te djegur kalori. Ne fakt stërvitjet shume te gjata bëjnë qe trupi te lëshojë kortizol, armiku me i madh...

Horoskopi ditor, e premte 12 korrik 2019

para 4 muajve - Portalb

Dashi Do kerkoni me ngulm gjate kesaj dite me shume liri ne jeten ne cift, por do e kuptoni se ne fakt nuk eshte ajo qe iu leverdis me shume. Nga pasditja do beni me shum leshime per te ruajtur nje klime...

Horoskopi, 11 korrik 2019

para 4 muajve - Arbresh

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni disa zënka te vogla qe keni pasur. Beqaret nuk do kenë fat dhe...

Horoskopi ditor, e enjte 11 korrik 2019

para 4 muajve - Portalb

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni disa zënka te vogla qe keni pasur. Beqaret nuk do kenë fat dhe...

Do takoni një person që do ju transformojë jetën, parashikimi i astrologe Merit

para 4 muajve - Bota Press

Parashikimi Astrologjik i dt 9 Korrik 2019 Takime Karmike Sot Harta e Qiellit na con ne nje Takim me fatin Kjo do ndodh pasi Dielli ne Gaforre takohet sot me lidhjen veriore te henes Duke qene se ndikon...

Horoskopi ditor, e martë 9 korrik 2019

para 4 muajve - Portalb

Dashi Dite e mbushur me pasion te zjarrte kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocione pa fund ne krahët e atij qe dashuroni dhe do siguroheni se ai është personi i duhur me për cilin doni te...

Ilir Meta është një “kafshë” jopolitike!

para 4 muajve - Gazeta Tema

Shpëtim Luku Ilir Meta ka qene protagonist se fundmi me veprimet apo mos veprimet e tij ne dobi te paqes e kohezionit social te vendit, me cdekretimin e zgjedhjeve qe u bene ne qershor dhe caktimin e nje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK