http://kariera.mk

Deputeti zbulon arsyen: Ja pse u shkarkua Drejtori i Tatimeve

para 4 muajve - BalkanWeb

Deputeti Lefter Maliqi ka zbuluar arsyet e shkarkimit të Drejtorit të Përgjithshëm të Tatimeve, Enton Duro, vetëm tre muaj pasi kishte marrë detyrën. Duro u shkarkua nga detyra dy ditë më parë, ndërsa...

Deputeti: Ja pse u shkarkua drejtori i përgjithshëm i Tatimeve

para 4 muajve - LajmiFundit

Deputeti Lefter Maliqi ka zbuluar arsyet e shkarkimit të Drejtorit të Përgjithshëm të Tatimeve, Enton Duro, vetëm tre muaj pasi kishte marrë detyrën. Duro u shkarkua nga detyra dy ditë më parë, ndërsa...

Deputeti zbulon arsyen: Ja pse u shkarkua Drejtori i Tatimeve

para 4 muajve - LajmiFundit

Deputeti Lefter Maliqi ka zbuluar arsyet e shkarkimit të Drejtorit të Përgjithshëm të Tatimeve, Enton Duro, vetëm tre muaj pasi kishte marrë detyrën. Duro u shkarkua nga detyra dy ditë më parë, ndërsa...

Shkarkohet Drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, 3 muaj pasi u emërua

para 4 muajve - Blitz

Shkarkohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, Enton Duro. Duro u emërua në këtë post, 3 muaj më parë, më 27 mars duke zëvendësuar në këtë post, Vasilika Vjeron. Sipas “BalkanWeb” arsyet kryesore për shkarkimin nga...

Shkarkohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve

para 4 muajve - Arbresh

Enton Duro është shkarkuar nga detyra e drejtorit të Përgjithshëm të Tatimeve. Ai kishte vetëm pak muaj që mbante detyrën e rëndësishme. Më 27 mars të këtij viti, Duro zëvendësoi në krye të Tatimeve ish-drejtoreshën,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK