http://kariera.mk

Dezinsektimi nga veriu në jug, Manastirliu: Më shumë siguri për qytetarët

para 4 muajve - Koha Jone

Mbi 9600 pushues kanë marrë shërbim në qendrat shëndetësore verore nga veriu në jug të vendit, që me hapjen e tyre për sezonin turistik. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu...

Manastirliu në Shëngjin: Do të marrim masa për sezonin turistik

para 4 muajve - BalkanWeb

SHENGJIN Mbi 9600 pushues kanë marrë shërbim në qendrat shëndetësore verore nga veriu në jug të vendit, që me hapjen e tyre për sezonin turistik. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu...

Dezinsektimi nga veriu në jug, “lufta” me mushkonjat deri në tetor

para 4 muajve - Vizion Plus

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu inspektoi qendrën shëndetësore verore në Shëngjin, të hapur posaçërisht për sezonin veror në një prej zonave më të frekuentuara gjate stinës...

Dezinsektimi nga veriu në jug, Manastirliu në Shëngjin: Masat për sezonin turistik

para 4 muajve - Lexo

Mbi 9600 pushues kanë marrë shërbim në qendrat shëndetësore verore Shëngjin, 12 Korrik – Mbi 9600 pushues kanë marrë shërbim në qendrat shëndetësore verore nga veriu në jug të vendit, që me hapjen e tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK